Sepetim Sepetim

ISO 21001 Eğitim Kuruluşları Yönetim Sistemi Danışmanlığı

ISO 21001 ile eğitim faaliyetlerinize düzenlemeler getirebilir, kurumunuzun performansını iyileştirebilirsiniz. Eğitim kurumları için bir uluslararası yönetim sistemi olan ISO 21001 tüm öğretme ve öğrenme kurumları için geçerlidir. Genel gereksinimlerin tanımlandığı ve firmaların ihtiyacı olduğu anda entegre edilmesi Ekol Belgelendirme eğitmenleri ve danışmanları sayesinde hızlı olan bu belgelendirme sistemi için bilgi almak adına hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

ISO 21001 dünya genelinde kabul görmüş bir standarttır. Eğitim kurumlarının ihtiyaçlarınız, eğitimlerini, öğrenme amaçlı becerilerin bilgisini, davranışların her aşamasını kontrol eder ve destekler. Bir eğitim kurumu için ISO 21001 yönetim sisteminin şartlarının belirlenmesini oluşturmaktadır.

1947 tarihinde teknik standartları geliştirmek ve uluslararası alanda bunları yaygın kılmak adına kurulan ISO´nun 21001 standardında öğrenci, öğretmen ve diğer müşterilerin ihtiyacı olduğu eğitim alanlarındaki hizmetleri sunan kurumlar için ortak bir yönetim aracıdır. ISO 21001 diğer Iso standartlarından bağımsız bir yönetim sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. ISO 21001 tüm eğitim kuruluşlarına uygulanabilmektedir.

ISO 21001´i Nasıl Alırım?

Ekol Belgelendirme aracılığı ile ilgili standarda sahip olabilirsiniz. Ekol Belgelendirme sizlere ilgili standart için gerekli dökümantasyonları hazırlamakta ve kurumunuzu sisteme hazır bir hale getirmektedir. Bu anlamda sektörün en tecrübeli danışmanları ile faaliyetlerini uzun yıllardır sürdüren firmamız sizlere belge almaya karar vermenizin hemen ardından ulaşmanız dahilinde bilgilerini, tekliflerini ve programını aktarmaktadır.

Ekol Belgelendirme´ye ulaşır ulaşmaz, bir danışman tarafınıza tanacak ve ISO 21001 standardı için gerekli olan tüm sistem kurumunuza entegre edilecektir. Gerekli eğitimlerin verilmesinin ardından danışmanlık süreci tüm aşamaları başarılı bir şekilde firmamız tarafından takip altında olacaktır. Belgelendirme işlemlerinizi çin denetim ve belgelendirme süreçlerinin tamamının takipçisi olacak ve ilk andan son ana kadar yanınızda olacak olan Ekol Belgelendirme firmasını aramadan asla karar vermeyin.

Ekol Belgelendirme olarak ISO 21001 Eğitim Kurumları için gerekli belgelendirmenin yapılabilmesi kapsamında;

- Kurum içi tüm sistemin düzenlenmesi ve standarda uygun bir hale getirilmesi,
- Kurumun ara denetimlere hazır bir halde olması,
- Kurumunuzun sistem geçişine hazır bir hale getirilmesi,
- Düzenli olarak danışmanlık hizmetlerinin Ekol Belgelendirme tarafından sunulması da ayrıca sizlere sunulmaktadır.

Toplumumuzun refahına en önemli katkıda bulunan kurumlardır eğitim kurumları. Bu sebep ile eğitimcilerimiz tarafından verilen eğitimin kalitesi tüm toplumu ilgilendirmektedir. ISO 21001 Eğitim organizasyon yönetim sistemleri belgeleri hangi nitelikte olursa olun tüm kurumlara uygulanmalıdır.

Neden ISO 21001´e Sahip Olunmalıdır?

Kurumunuz için Eğitim organizasyon yönetim standardına sahip olmak, ISO 21001´e sahip olmak global dünyamızda oldukça önemlidir. Eğitim alanında uluslararası bir standart olan ISO 21001 ile kurumunuz tüm dünya üzerinde paydaş bir yönetim sistemine katılmış olacaktır. ISO 21001´e sahip olan eğitim kurumları güven duygusu yaratacak, yenilik ve mükemmelliğe teşvik edecektir.

 ISO 21001 Eğitim Kuruluşları Yönetim Sistemi Danışmanlığının Yararları

* ISO 21001 eğitim sistemi geliştiricidir.
* ISO 21001 eğitim kurumlarının kalitesini ve sektördeki itibarını arttırmaktadır.
* ISO 21001 kurumunuzda eğitim alan tüm öğrencilerinize eşit fırsatlar sunar.
* ISO 21001 sayesinde kişiselleştirilmiş eğitim sunulmaktadır ve öğrencilerinizin memnuniyetleri artacaktır.
* ISO 21001 ile daima kurumunuz yeniliklere açık olur.
* ISO 21001 sayesinde kurumunuzun eğitim sistemi daha erişilebilir bir hal alır.

Sizlerde aklınıza takılan soruların yanıtları ve teklif taleplerimizden yararlanmak için hemen incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfası aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp