Amerika İhracat İçin Fda Kayıt Belgesi

Amerika İhracat İçin Fda Kayıt Belgesi başvurularının yapılması, takibi ve başvurunun sonuçlandırılması için Ekol Belgelendirme firmamızdan profesyonel destek alabilir ve hızlı bir şekilde FDA Belgenize sahip olabilirsiniz.

US Food and Drug Administration yani FDA Amerika´da halkın sağlığını takip ederek izleyen bir kuruluştur. Ekol Belgelendirme markası altında FDA belgesi için tüm kayıt aşamalarını, tüm başvuruları hızlı bir şekilde yapmaktayız. Ameriya´ya girişi yapılacak olan hemen her türlü ürünün FDA kayıt belgesini alması, FDA belgesine sahip olması gerekmektedir. FDA belgesi olmayan ürünlerin Ameriya´ya girişi engellenecektir.

Gıda ürünlerinizin FDA belgesini almak için hemen İstanbul´da faaliyet gösteren Ekol Belgelendirme firmamızdan alacağınız destek ile elde edebilirsiniz. Ekol Belgelendirme´nin web sitesinde yer alan numaraları arayarak FDA Kayıt ücreti, FDA kayıt harcları ücretleri için gerekli bilgileri de talep edebilirsiniz.

İlaçlar için FDA kaydınızı yaptırmanız gerekir, tıbbi cihaz ürünleri için FDA kaydınızı yaptırmanız gerekir, Radyasyon yayan ürünler için FDA kaydınızı yaptırmanız gerekir, Makyaj malzemeleri için FDA kaydınızı yaptırmanız gerekir, Kozmetik ürünleri için FDA kaydınızı yaptırmanız gerekir, Yiyecek ve içerek ürünleri için FDA kayıtlarını yaptırmanız gerekir.. Vb.. pek çok ürün grubu için FDA kayıt belgesini almak, bu belgeye sahip olmak için tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

FDA Kaydı

Amerika ülkesine gönderilecek ürünlerde mutlaka FDA belgesi istenilmektedir. Amerika limanında belgelerinin kontrolü edilecek olan ürünlerin şayet FDA belgesi yok ise, limanda bu ürünlere el konulmakta ve ürünlerin ülkeye kesinlikle girişine izin verilmemektedir. Sizlerde firmanızın FDA kaydını yaptırmak için hemen incelemekte olduğunuz kurumsal web sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ameriya´ya ihracat işlemlerinizi tamamlayabilmeniz için ihtiyacınız olan FDA belgesini Ekol Belgelendirme kalitesi ile temin edebilirsiniz. İthal edeceğiniz tüm ürünlerde gerekli olan bu belge olmadan  hareket edemezsiniz. FDA kaydınızın yapılabilmesi için Amerika ülkesinde bir yerleşik firma ve ülkemizde üretici firmaya ait bir DUNS numarası gerekmektedri. DUNS numara kayıtlarınız başvuru esnasında EKOL BELGELENDİRME firmamız tarafından sizin adınıza alınacaktır. Fda belgesinin alınacağı ürünün etiketinde yazılması gerekli olan tüm bilgileri de yine aynı aşamada size bildirecek ve ilgili ürünü firmamızın uzman personeli ile hazırlamanıza olanak sağlayacağız.

FDA Belgesi alma aşamasındaki tüm kayıt süreçlerini sizin için takip edecek olan firmamızı hemen incelediğiniz kurumsal web sitemizin iletişim sayfasından arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Rüşvetle Mücadele Yönetimi Danışmanlığı (ISO 37001)
  Rüşvetle Mücadele Yönetimi Danışmanlığı (ISO 37001) kapsamında Ekol Belgelendirme´den profesyonel hizmet alabilirsiniz. Türkiye´nin önde gelen kurumlarına ISO 37001 danışmanlık hizmeti verdik.
 • Fda Kaydı Nasıl Yapılır
  Fda Kaydı Nasıl Yapılır & Fda Belgesi Başvuru İşlemleri için Ekol Belgelendirme firmasından profesyonel destek alabilir ve aklınızdaki her türlü soru, sorun için firmamıza incelediğiniz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • FSC Belgelendirme Hizmetleri
  FSC Belgelendirme Hizmetlerinde bulunan EKOL Belgelendirme ile irtibata geçerek, faaliyet alanlarınız için gerekli olan, sizi bir adım öteye taşıyacak olan bu belgeye hemen sahip olabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp