Sepetim Sepetim

Amfori BSCI Denetimi

Amfori BSCI Denetimi hakkında merak ettiğiniz tüm hususlar burada, bu alanda tecrübe sahibi danışanlarımız size Ekol Belgelendirme çatısı altında hizmet vermekten gurur duymaktadır. Uluslararası Çalışma Örgütü´nün belirlediği yüksek standartları temel alan amfori BSCI denetimi küresel iş birliğini destekleyen ve açık, sürdürülebilir ticareti hedefleyen amfori tarafından 2003 yılında başlatılan önemli bir konudur. İşletmeler için bir rehber olan amfori BSCI, tedarikçilerin sosyal performansını amfori BSCI Davranış Kuralları çerçevesinde değerlendirmelerine ve izlemelerine olanak tanır.

En uygun teklifler için Ekol Belgelendirme´ye ulaşabilirsiniz. Türkiye´nin neresinde olursanız olun bizden hizmet almanız mümkündür. Bir çok alanda faaliyetlerini sürdüren Ekol´de sizler için herşey var.

Amfori BSCI Denetimleri, işletmelerin tedarik zincirlerindeki sosyal uygunluk seviyelerini belirlemek için kullanılan kapsamlı bir değerlendirme sürecini içerir. Bu süreç, aslında 13 performans üzerinden gerçekleştirilen ve amfori BSCI Davranış Kuralları´na dayalı bir değerlendirme sunan tam ve takip denetimlerinin kombinasyonunu içerir diyebiliriz.

Denetim Performans Alanları Hakkında
•    Sosyal sistem ve etki
•    Çalışanların aktif biçimde katılımı
•    Örgütlenme özgürlüğü
•    Hiçbir zaman ayrımcılık yapılmaması
•    Adil olacak şekilde ücretlendirme yapılması
•    Uygun ve gerçekçi çalışma saatleri
•    İş sağlığı ve güvenliği
•    Hiçbir zaman çocuk işçi çalıştırılmaması
•    Genç çalışanların özellikle koruması
•    Güvencesiz biçimde işçi çalıştırılmaması
•    Zorla işçi çalıştırılmaması
•    Çevrenin her zaman için korunması
•    Etik iş ahlakı

Amfori BSCI denetimi için firmamızı seçmek, Türkiye´de uzman denetçilerimiz tarafından desteklenen bir amfori onaylı denetim ortağıyla çalışmak anlamına gelir.

Ekol Belgelendirme´nin işinde uzman danışanlarına hemen sitede yer alan numaralardan ulaşın ve hizmet alın.

Amfori BSCI Denetimi


Denetim Alanında Lider Kuruluş


Deneyimli ve eğitimli denetçilerimiz, amfori BSCI izleme gereksinimlerinizi karşılamak ve tedarik zincirinizde sürdürülebilir uygulamaları geliştirmek için size yardımcı olacak. Yoğun tedarik programlarına hızlı bir şekilde yanıt vererek amfori BSCI denetim raporlarınızı 5 iş günü içinde tamamlayabiliriz. Bu, müşterilerimize rekabet avantajı sağlarken kaynak yönetiminde ve tedarik zinciri yönetiminde etkinlik sağlar.
Profesyonel Sosyal Uygunluk Denetçileri Derneği´nin gerçek üyesi olarak, kaliteli sosyal uygunluk denetimlerinde kanıtlanmış bir uzmanlık sunuyoruz. İşletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak ve amfori BSCI denetimleri için firmamız ile sizler de hemen iletişime geçebilirsiniz.

Amfori BSCI denetimleri, işletmelerin sosyal sorumluluklarını yerine getirme konusundaki kararlılıklarını gösterirken, firmamız ile işbirliği yapmak, bu süreçte size sağlanan önemli avantajları artırabilir. Denetim sürecimiz, tam ve en önemlisi de takip denetimlerinin dengeli bir kombinasyonunu içerir. İki yılda bir gerçekleştirilen tam denetimler, tedarik zincirinizin 13 Performans Alanı´nı kapsamlı bir şekilde değerlendirir. İki yıl arayla gerçekleşen takip denetimleri ise önceki denetimlerden kaynaklanan iyileştirme alanlarına odaklanarak sürekli gelişimi sağlar. Alanında uzman olan firma olarak bizler, amfori´nin onaylı denetim ortağı olarak yüksek standartlara uygun bir şekilde çalışıyoruz. Türkiye genelindeki uzman denetçilerimiz, amfori BSCI izleme gereksinimlerinizi etkin bir şekilde karşılamak için hazır.
Ayrıca bakıldığı zaman raporlama sürecimizdeki etkinliğimiz, amfori BSCI denetimlerinizin son derece hızlı ve aynı zamanda güvenilir bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bu, işletmenizin rekabet avantajını artırmak ve sürdürülebilirlik hedeflerine hızla ulaşmak için önemli bir avantaj sunar. Profesyonel Sosyal Uygunluk Denetçileri Derneği´nin üyesi olarak, amfori BSCI standartlarına uygunluğumuz ve uzmanlığımızı kanıtlamış durumdayız. Müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak, sosyal sorumluluklarınıza uygun çözümler sunmak için buradayız.

Amfori BSCI denetimlerinin önemini kavramış olan işletmenizin, firmamız ile güç birliği yaparak sürdürülebilirlik alanında öncü bir adım atmasına hazırız. Daha fazla bilgi almak ve amfori BSCI fiyat teklifi almak için bizimle sizler de hem de hemen iletişime geçin!

Ekol Belgelendirme´nin bu alandaki etkinliği, sayısız referansı sizler için önemli olmalıdır. Tecrübeli danışmanlarımız ile tüm Türkiye´de sizlerin hizmetinde oluyoruz. Bizi arayabilir ve anında hizmet alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 56002
  ISO 56002 belgelendirme süreçlerinde kendini kanıtlamış bir danışman kadrosuna sahip Ekol Belgelendirme´ye sitede yer alan irtibat kanallarından ulaşabilirsiniz.
 • ISO EN 26000:2020 Detaylı Bilgiler
  ISO EN 26000:2020 Detaylı Bilgiler orjinal içeriğinden Ekol Belgelendirme tarafından çevrilmiştir. Sitemizde ISO 26000 ile alakalı bu içeriği hemen inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Sürdürülebilirlik Değerlendirme Sistemleri
  Sürdürülebilirlik Değerlendirme Sistemleri için bilgi alabileceğiniz ve firmanızın ihtiyacı olan tüm hizmeti uzman danışmanlardan temin edebileceğiniz EKOL BELGELENDİRME firmamıza hoşgeldiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp