Analiz Sertifikası (CoA) Danışmanlık

Analiz Sertifikası (CoA) Danışmanlık ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri bu alanda uzun senelerdir danışmanlık faaliyetlerini aynı kadro ile başarılı bir şekilde yönetmiş olan Ekol Belgelendirme´den alabilirsiniz. CoA sertifikaları bir çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle devlet birimlerinde, sağlık sektöründe, finans sektöründe, bilişim sektöründe, eğitim sektöri ve bankacılık sektörlerinde yaygın bir şekilde kullanılan analiz belgesi için doğru zamanda doğru firmadan danışmanlık alınması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Biz Ekol Belgelendirme olarak COA analiz belgesi ihtiyacı duyan tüm firmalara destek sunmaktayız.

CoA analiz belgesi testlerinde analizlerin yapıldıkları laboratuarların isimleri, adresleri, malzemelerin isimleri, spesifikasyonları yer alır. Aynı zamanda yapılan test veya testlerin yer alması ve bu testlerin hangi yöntemlerle elde edildikleri yer almaktadır. CoA analiz sertifikasında gerçek sayısal sonuçlar yer almaktadır. Onay tarihi ve onaylayıcının imzasının da yer aldığı bu belge uygun kullanımlar için gerekli olan tüm teknik bilgileride içerir.


CoA Analiz Sertifikası Almak


Genellikle konfeksiyon sektöründeki tekstil ihracatcıları için bu analiz sertifikası işlemlerini yapmaktayız. İhracatçıların büyük zararlarla karşılaşmaması için analiz sertifikaları ambalajların kapatılmadan önce yapılması gerekir. CoA analizleri onay işlemlerinin tamamlanmasının ardından dış ticaret işlemlerindeki gözetim şirketlerinin üstlendikleri adımlara göz atılmakta fayda vardır. Bu detayla ilgili kısa bilgi aktarımı yapmak gerekirse, yüklemelerin öncesinde ve malların kabulü sıralarında  yapılması gerkeen denetimler ve tutulacak olan raporlarle belirlenen kuruluşa denilmektedir. Gözetim firmaları imalatçıların dış ticaret süreçlerindeki anlaşmalarında yer alacak olan mallar ile alakalı spesifikasyonlara uygun olup olmaması ile ilgili teknik incelemeleri uzmanlara yaptırmakta ve bunlarla ilgili raporlar elde etmektedir.

İMALATÇININ ANALİZ BELGESİ
 

Manufacturer´s Analysis Certificate olarak aksedilen ve Türkçe karşılığı imalatçının analiz belgesi olarak kimyevi maddeler ve türevi analize ihtiyaç duyulan mallarda yer alan tüm formüllerin bileşenlerinin tam ve net isimleri ve içerdiği oranları gösterecek olan listelerin tamamına denilir. İmalatçının analiz belgesinde firma beyanı şeklinde veyahut bağımsız olan test laboratuvarları tarafından düzenlenmesi gerekir. Ekol belgelendirme sizlere imalatçının analiz belgesi ihtiyaçlarınızda hızlı ve sonuç odaklı hizmet vermektedir. İmalatçının analiz belgesi talepleriniz için incelediğiniz web sitesinde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

Analiz Sertifikası (CoA) Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri

 

CoA Analiz Sertifikası için gerekli olan standartları aslında üretici kendi belirlemektedir. Kalite standartları ve üretimde yer alan serilerin tamamı için bu belge hazırlanmalıdır. Firmaların ürettiği ürünler ile alakalı kalite stnadartlarındaki kontrolün sağlanması ve belirlenmesi gerekir. Analiz raporlarının edinmesi için Florya Cert danışmanlarından destek alabilirsiniz. CoA Analiz Sertifikalarında ürün ile alakalı olan tüm testlerin ve spesifikasyonların yer alması gerekir. Ürünün kimyasal özellikleri, fiziksel özellikleri ve mikrobiyolojik özellikleri yer almalıdır.

Ülkemizde tekstil ve diğer analiz sertifikasına ihtiyaç duyan bir sektörde faaliyet gösteriyorsanız hemen bizden destek alabilirsiniz. Süreçlerin hızlı işlediği ve profesyoneller tarafından takip edildiği bir hizmet için bizden teklif alabilirsiniz. İmalatçı analiz belgesi ve CoA belgesi taleplerinizde en uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sunmaktayız.

Tüm belgelendirme talepleri ve aklınızdaki soruların yanıtları için web sitemizde yer alan Ekol Belgelendirme Whatsapp hattı aracılığı ile bize yazabilirsiniz.

Belgelendirme

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!