Ce Belge Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Ce Belge Başvurusu İçin Gerekli Evraklara Ekol Belgelendirme web sitesinden erişebilir ve bu evrakların bir araya getirebilmesi için uzmanlarımızdan her zaman destek alabilirsiniz. Ce belgesi alınmak istenen dönemlerde firmaların ürünleri için yaşadıkları bu süreç biraz sancılı olabilmektedir. Biz Ekol Belgelendirme olarak ihtiyacınız olan CE belgesini alabilmeniz için sizlere alanında uzman danışmanlarımız ile destek olabilmekteyiz.

Conformite European kelimelerinin kısaltması olan CE´deki anlam ürünün Avrupa´daki normlara uygun olduğudur. Bir ürünün yada ürün grubunun AB´de yer alan sağlıkla ilgili durumlara, güvenlik ile ilgili hususlara, çevre ile alakalı olan hususlara, tüketicileirn korunmasına bağlı olduğu ve gerekli olan tüm direktiflere uygunluğunu gösterir. Ce belgesi olmayan, CE´ye uygun olmayan ürünler Avrupa Birliğinde yer alan ülkelerin iç pazarında kesinlikle satılamamaktadır. CE işareti sayesinde ürünlerinizin Avrupa Birliği sınırları içerisinde rahat bir şekilde dolaşması mümkün olacaktır.

2004 senesinden itibaren ülkemizde de bir çok ürün için CE zorunluluğu aranmaktadır. Endüstriyel ürün pasaportu olarak bilinen CE belgesi ürününüzün garanti beyanıdır. Bazı yeni yaklaşım direktifleri kapsamında CE işaretinin ürünlerinize uygunluğu esas olacaktır. Ekol Belgelendirme firmasından ce belgesi almak için destek alabilirsiniz.

CE Belgesi Nasıl Alınır?Hemen her ürünün Avrupa Pazarı´nda rahat dolaşımı için ce belgesi ihtiyacı vardır. Ce belgesi nasıl alınır? sorusunun yanıtına bu içerikten anında erişebilirsiniz.

Ce belgesi ürünü satın alacak olan tüketicilere güven verir. Ürünlerinizin kalitesini ortaya çıkaracak olan unsurların başında gelir ve gerçekten bir ürün için olmazsa olmazdır. Ce belgesine sahip olan ürünlerin marka sahibine bir çok avantajı olduğu bilinmektedir. En önemlileri ise bir çok ülkenin pazarında rahat dolaşıma imkan sunar, ce belgesine sahip olan ürün markaya, marka kimliğine yarar sunar, markanın değerini arttırır. Ce belgeisne sahip olan firmalar yurt dışı pazarlarında daha fazla tanınır hal alır. Müşterilerinizin memnuniyet oranlarının artması için, ürününüzün kalitesi için CE belgesi önemlidir. Bu belgeye sahip olan markalar daha fazla müşteriye daha rahat ulaşabilirler. Sağlıkla alakalı ve güvenlikle alakalı tüm gereksinimleri karşılamak isteyen firmaların Ekol Belgelendirme olarak hizmetindeyiz.

Ce Belge Başvurusu İçin Gerekli Evraklar


Bir ürün için ce belgesi alınmak istediğinde aslında tüm süreci danışmanlarımız yürütmektedir. Ce markalaması yapılmak istenildiğinde ihtiyaç duyulan evraklardan bahsetmek gerekirse öncelikle ürününüze ait teknik dosyanızın bulunması gerekir. Teknik dosyanız ürününüzün temelini oluşturur. Her ürün için olmalıdır. Riskli ürün olsun olmasın, Ce belgesinin yer alacağı tüm ürünlerin yetkili kurum tarafından test edilmesi gerekmekte ve bu test ile teknik dosyasının hazırlanması gerekmektedir. CE Belgesi için teknik dosya hazırlama konusunda da sürecin takipçisi olmakta ve hızlı bir teknik dosya hazırlama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Ce belgesi için teknik dosya detaylarında firmanın hakkında bilgiler yer alır. Bunun yanı sıra bazı önemli detayları yazacak olrusak ce belgesini almak istediğiniz ürün ile alakalı teknik detayların yer aldığı etiketler, ürünün kullanım amacı, test raporları da bu belgede yer almalıdır. Üretim sırasında kullanılan tüm standartların listesi bu teknik dosyada yer almalıdır. Ürün tedarik listesi, ce kapsamında yer alan sertifikalar, raporlar, ce uygunluk deklarasyonları, ürünün kurulması, ayarlanması, çalışma ve diğer aşamaları ile alakalı olan detaylı açıklamaları yer almalıdır.

Eksiksiz bir şekilde hazırlanması gereken CE TEKNİK DOSYASI için Ekol´den yardım alabilirsiniz. Uzmanlarımız ce belgesi teknik dosyası için sizlere hizmet verecek ve bu belgeyi alabilmeniz için süreci kısaltacak adımları atmanızı sağlayacaktır.

Detaylı bilgi ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için lütfen iletişim sayfasındaki numaralarımızı arayın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kalite Yönetim Sistemi Iso 9001 Fiyatları
  Kalite Yönetim Sistemi Iso 9001 Fiyatlarını öğrenebilmek adına Ekol Belgelendirme firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan numaralar üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • ISO 13485 Medikal Cihazlar İçin Kalite Yönetim Sistemi
  ISO 13485 Medikal Cihazlar İçin Kalite Yönetim Sistemi hizmetimizden yararlanmak ve markanızın, ürününüzün bu belgeye sahip olarak pazarda rahat dolaşımını sağlamak istiyorsanız, Ekol sizlere yardımcı olacaktır.
 • CE Belgesi Nasıl Alınır?
  CE Belgesi Nasıl Alınır? CE İşareti için gerekli olan gereksinimler ve diğer merak ettiğiniz tüm detayların yer aldığı bu içeriğimizi inceleyerek konu hakkında pek çok bilgiye erişebilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
Ekol Belgelendirme
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 747 10 62
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com