Sepetim Sepetim

CE Belgeli Maske Üretimi - Maske CE Belgesi Almak

CE Belgeli Maske Üretimi yapabilmeniz için gerekli olan bilgiler ve hangi maskeleri üretmek için CE Belgesi almak gerekli gibi soruların yanıtlarını Ekol Belgelendirme web sitesinden hemen inceleyebilirsiniz.

Ekol Belgelendirme olarak müşterilerimizin taleplerini değerlendirmekte ve gelen talepler doğrultusunda CE Belgelendirme başvurularının tüm sürecini ve belge almak için gerekli olan tüm aşamaların hizmetlerini sizlere vermekteyiz. CE Belgesi´nin orjinal adı olan Conforminty Of European yani avrupa standartlarına uyumluluk belgesidir. Üretimi yapılan bir ürünün CE Belgesine sahip olması demek, o ürünün Avrupa Standartlarına uygun olan tüm kalite detaylarını taşıdığı anlamına gelmektedir. Tabi bunların yanı sıra kalite belgeleri de vardır. Örneğin ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 22000, ISO 27001 gibi kodlara sahip belgeler de bulunmaktadır. Avrupa ve ülkemizde satışı yapılabilecek olan pek çok üründe olduğu gibi son dönemlerin en popüler ürün grubu olan maske ve ekipmanlarında da üretim yapılabilmesi için CE belgesi zorunlu kılınmıştır.

CE Belgesinin bulunduğu, CE işaretinin üzerinde olmasına hak kazanılan ürünlerin hayvan sağlığına, insan sağlığına, bitki sağlığına ve can ve mal güvenliğini tehdit etmediği gibi durumlar sebebi ile geliştirilmiş olan bir standarda sahiptir.

Hangi Maske Üretimi İçin CE Belgesi Alınmalıdır?

* Tekstil ve Yüz Maskesi CE Belgesi
* Yüz Maskesi CE Belgesi
* Tıbbi Maske CE Belgesi
* Medikal Maske CE Belgesi
* Kişisel Koruyucu Maske CE Belgesi
* Cerrahi Maske CE Belgesi

Yukarıda çeşitlerine göre ayırdığımız tüm maske türleri için CE Belgesi alınabilmektedir. CE sertifikalandırılması veya deklarasyon çalışmalarının yapılmadığı ürünler yasal değildir. Yani Türkiye ve Avrupa pazarında bu ürünlerin satışı yapılamamaktadır. Denetimler sırasında tespit edilmeleri durumunda ise yüksek cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalan kaçak maske üreticileri ve CE Belgesi bulunmayan maske üretim tesisleri büyük yaptırımlarla karşı karşıya kalabilmektedir.

Maske üretim firmalarının mutlaka üretim öncesi ürünleri için CE işareti iliştirme amacı ile bu belgeyi temin etmesi gerekmektedir. Ekol Belgelendirme olarak maske üretimi için gerekli olan tüm belgeleri sizler için temin edebilmekteyiz. Üzerinde CE işareti bulunan ve ilgili yönetmeliklere uygun olan maske ürünleri piyasaya kolaylıkla sunulabilmektedir. CE İşareti bulunmayan ve ilgili birimlerin açıkladığı belgelere sahip olmayan ürünler yasal şartları sağlamaması ile beraber piyasada satışına izin verilmemektedir.

Maske üretimi için belgelendirme işlemleri, ce belgelendirme süreci, fiyatlandırması ve diğer detaylar için Ekol Belgelendirme uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kurumsal Karbon Ayak İzi
  Kurumsal Karbon Ayak İzi ile alakalı destek almak istediğinizde kurumsal sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.
 • Vegan Sertifikası Almak için Gerekenler Nelerdir?
  Ekol Belgelendirme olarak sizlere alanında uzman kadromuz ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Vegan Sertifikası Almak için Gerekenler Nelerdir? sorusunun yanıtı için bu içeriği inceleyebilirsiniz.
 • Biosidal Ruhsatlandırma Hizmeti
  Biosidal Ruhsatlandırma Hizmetimizde sizlere sunduğumuz tüm işlemler ve detaylandırmaların yer aldığı kurumsal site içeriğimizi inceleyebilir ve hemen firmamızdan destek alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp