Sepetim Sepetim

CE Belgesi Almak

CE belgesi almak isteyenlerin karşısına CE işareti çıkar. Bu simge bir ürünün amacına yönelik üretildiğinin ve güvenilir olduğunun ispatıdır. Ürünün insana, hayvana ve çevreye herhangi bir zararının olmadığını CE işareti ile anlamaktayız. CE belgesi almak isteyenlerin gerekli şartları yerine getirmesi gerekir. Ürünler belirlenen testlerden geçerek dosyalanır. Ve gerekli kuruluşlara bildirilir. Bu kuruluşlar yardımıyla CE belgesi kolaylıkla alınır. CE belgesi almak demek ürünlerin Avrupa piyasasında rahatça dolaşabilmesi demektir. Yani bu belgeyi almak bir nevi zorunludur diyebiliriz.

CE belgesi almak için belirteceğimiz üç adımı incelemek size fayda sağlayacaktır. İlk adımda ürününüz için geçerli olacak CE direktifleri bulmanız gerekecektir. Yani bu belgeyi almanın ilk adımı ürünün CE direktiflerinde olup almadığının belirlenmesidir. İkinci adımda ise uygunluk beyanı için yetkili bir kuruluştan yardım almanız gerekecektir. Ürününüzün Avrupa standartlarına uygun olup olmadığını gerekli testlerden geçerek kuruluş yardımıyla belirleyebilirsiniz. Son adımda ise ürün gerekli şartlara göre hazırlanmalı ve oluşan uygunsuzluklar giderilerek teknik dosya hazırlanmalıdır. Bu dosya ile ürün CE direktifine uygun hazırlanmış olup, uygunluğu kanıtlanmış olur.

Ekol Belgelendirme olarak sektörün öncülerinden olmakta ve size en iyi hizmetleri her zaman sağlayabilmekteyiz. CE Sertifikası alanında tecrübeli bir ekip ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sitemizde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

CE belgesi için gerekli olabilecek tüm detaylara iletişim numaramızı çevirerek ulaşabilirsiniz. Sizlere izlemeniz gereken tüm adımları anlatmakta ve sonucunda CE belgesi sunmaktayız. İhtiyacınız olan tüm işlemlerde firmamızdan yardım alabilir ve aklınıza takılan tüm soruları iletişim numaramızı arayarak giderebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli danışmanlık hizmeti için firmamız ile en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Teknik dosya hazırlama, CE Eğitim hizmeti ve fiyat bilgisi için sizlere bir telefon kadar uzakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

CE Belgesi Başvurusunda Gerekli Olan hususlar


CE belgesi
başvurusunda gerekli olan bazı hususlar bulunur. Belgelendirme işlemleri için özenli ve dikkatli davranılması önemlidir. Yanlış ilerleme durumu söz konusu olursa, maddi veya manevi kayıplar yaşanabilir. Dolayısıyla CE belgesi başvurusunda planlı ve disiplinli hareket etmek son derece önemli olmaktadır. Dikkat edilmesi gereken noktalar bilinirse Belge başvurusu daha kolay olur. Ve bu süreç hatasız tamamlanır.

İlk olarak üretmiş olduğunuz ürünler CE belgesine ihtiyaç duyuyor mu? Detaylıca araştırmanızı tamamlayın. Ürünlerinizde mutlaka risk değerlendirmesi yapın. Ve prosedürlere uygunluğunu bu duruma göre seçin. Tüm prosedürleri yerine getirdikten sonra, yönetmeliklere uygun bir şekilde hareket edin. Ardından gerekli olabilecek teknik düzenlenmeleri yaparak gerekli işlemleri uygulayın.  Tüm bu işlemlerin başında ya da sonunda profesyonel danışmanlık hizmeti için firmamızı arayabilirsiniz. Her türlü soruna karşı yanınızda olmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

 CE Belgesi Başvurusunda Gerekli Olan hususlar

Eğer sizlerde Avrupa pazarında ürünlerinizin satışını zahmetsizce gerçekleştirmek isterseniz, tarafımızca verilen CE onaylı belgeye sahip olabilirsiniz. Kurumumuza başvuruda bulunarak şirketinizi ileriye taşıyabilirsiniz. İstediğiniz zaman iletişim numaramızı çevirebilir ve tüm detaylara anında ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet tüm müşterilerimizin hakkıdır.

Unutmayınız ki iyi bir firma ile çalışmak her zaman sizlere kazanç sağlayacaktır. CE başvuru sürecinde gerekli olabilecek tüm sürece hakim ve deneyimli ekip kadromuzla çalışmaktayız. Belge için gerekli olabilecek hususları yerine getirerek kurumumuz tarafından CE onaylı belgenizi kolayca alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızı arayarak detaylara ulaşmak… Bütçenize katkı sağlamak ve Avrupa pazarında satışlarınızı tamamlamak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Ekol Belgelendirme bu alanda en hızlı sonucları alabilmeniz için gerekli adımları atacaktır. Sitemizde bulunan telefon numaralarımızı hemen arayın ve en iyi fiyatlardan hemen bilgi alın.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp