Sepetim Sepetim

Ce Test Firmaları

Her firma, sanki moda dünyasında bir marka tasarımcısının defilesine katılır gibi, CE Belgesi ile podyuma çıkıyor diyebiliriz. Ce test firmaları bu sektörde hizmet verir ve bizler de bu sektörün en güven veren adresiyiz. Bu belge, firmanın kalitesini öne çıkaran bir kırmızı halı misalidir diyebiliriz. Avrupa Birliği´nin bir nevi kalite tamircisi gibi işlev gören bu belge, sağlık ve güvenliği kucaklayarak, adeta bu firma işini biliyor demesidir.

Ekol Belgelendirme olarak ISO sertifikalarında olduğumuz kadar CE Sertifikasında da iddialıyız. Sizi alanında uzman danışmanlarımız ile sürece hazırlıyoruz ve doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.

Eğer Avrupa pazarına ayak basmak istiyorsanız, bu belgeyi almak bir zorunluluk halini alıyor. CE Belgesi, sanki bir pasaport gibi, malların serbest dolaşımını sağlamak için gereklidir. Ancak, bu belgeyi almak kolay bir yürüyüş değil, birkaç kontrolden geçmek gerekiyor. Firmanızın standartlara uygunluğunu kanıtlamak adına firmamızdan her zaman sizler de hizmet alabilirsiniz.
CE simgesi bir yandan da aslında bir çeşit kalite rozeti değildir. Bu işaret, ürünün ilgili yönetmeliklere uygun olduğunu gösteren ve Avrupa Birliği üyesi ülkeler arasında mal ticaretini hızlandırmayı amaçlayan bir mühürdür. Yani, ürününüz CE simgesi taşıyorsa, sanki o ürün AB içinde geçerli bir bilet almış gibidir.

Bilinen CE Test Adresleri


Ancak, bu simgenin üzerindeki oranlarıyla oynamak yasaktır! Eğer simgeyi büyütür ya da küçültürseniz, sanki o zaman bir resimde photoshop hileleri gibi, oranlara sadık kalmamış olursunuz. Bu durumda, belgenin gerçekliği konusunda birçok soru işareti ortaya çıkar. O yüzden, oranlarla oynamak yerine, belgeyi yasal biçimde taşımak her zaman için daha iyi bir tercih olacaktır.
Biz, Ce test firmaları alanında uzman belgelendirme firması olarak, CE Belgesi konusunda bir nevi size özel biçimde çalışıyoruz. Her ayrıntıyı dikkatlice inceleyerek, firmanın kalitesini garanti altına alıyoruz. Unutmayın ki, bu belge sahteciliği gibi durumlarda çok ciddi anlamda yasal ve de önemli problemlere yol açabilir. Bu yüzden, biz sahtecilikle her zaman için savaştayız diyebiliriz. Eğer bir belge sahtecilikle karşılaşılırsa, o zaman gerekli yaptırımları yiyebilirsiniz.

Ce Test Firmaları

Kısacası, CE Belgesi sadece bir mühür değil, adeta firmanızın pasaportu desek yeridir. Bu pasaportu almak, Avrupa pazarındaki kapıları sizin için aralayacak. Ancak, bu macerada doğru adımlarla ilerlemek ve en önemlisi de standartlara uygunlukta zirveye tırmanmak son derece önemlidir. Yani bu belge sadece bir mührü değil, aynı zamanda firmanızın kalitesinin açık bir göstergesidir.

Sektörün en iyi, tecrübeli ve etkili danışmanları ile Türkiye´de hizmet veriyoruz. Sitemizdeki numaramızdan bizi arayabilir ve konu ile alakalı Ekol Belgelendirme danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.
 

CE Belgesi Önemi


Firmanızın kalitesini taçlandıran CE Belgesi, sadece bir kağıt parçası değil bunun yanında yine gerçek anlamda bir güven damgasıdır. Bu belge, Avrupa Birliği´nin yeni yaklaşım direktifleri kapsamında bir ürünün sağlık ve güvenlik standartlarına uygunluğunu beyan eder. Eğer ürününüz bu belgeyi taşımıyorsa, Avrupa pazarında olma konusunda bu durum maalesef mümkün olmaz. Ülkemizde bu belgenin onaylanmış numarası kayıtlıdır.

Ancak, bu belge elde edilirken geçilen kontroller bir yana, kullanımında da titizlik göstermek gerekiyor. Çünkü oranlara sadık kalmamak, belgenin güvenilirliğini ciddi anlamda gölgeleyebilir. Sizler de firma olarak unutmayın ki, CE Belgesi sadece bir belge değil, itibarın, güvenin ve özellikle de kalitenin temsilcisidir. Dolayısı ile firmamız gibi alanında uzman firmalara danışmak, destek almak Avrupa pazarına giriş için son derece gerekli ve de önemlidir.

Sektörün öncü danışmanları ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ekol Belgelendirme uzmanlarının sizler için hazırlamış olduğu sosyal medya gönderilerinde de yien CE SERTİFİKASI ile alakalı bir çok önemli hap bilgiyi sunuyoruz. sizlerde hemen INSTAGRAM hesabımızı takip ederek güncel bilgilere her zaman ilk ulaşanlardan olabilirsiniz.
 

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp