Disney Fama Belgesi Almak

Disney Fama Belgesi Almak adına yaptığınız araştırmalarda rastladığınız Ekol Belgelendirme firması, sizlere Walt Disney markalı ürünler için ihtiyaç duyduğunuz bu denetimi başarılı geçmek adına tüm detayları aktarmakta ve danışmanlık sunmaktadır.

Sosyal uygunluk denetimleri arasında yer alan Disney ve Fama belgeleri için ilgili ürünlerin üretiminde bulunanlar adına, ürünlerin satışını yapanlar ve diğer detaylar için Disney´in kendi marka ürünlerinin yer aldığı her bir tesis, işletme için kurumsal bir yapı ve güvenli bir hal alması amacı ile Uluslararası Çalışma Şartları Programları hazırlanmıştır. Disney´in kendi markalı ürünleri için bu standartlar ve şartlar dahilinde lisans sahipleri, tedarikçiler için bazı sorumluluklar bulunmakta ve bunlar da denetimle sağlanmaktadır.

Disney´in bu uluslarası programında dünya genelinde 150´den fazla denetçi yer almaktadır. 100´den fazla ülkede üretim tesisleri bulunan markanın genel olarak bakıldığında toplamda 35.000´den fazla farklı konumda tesisi bulunmaktadır ve bu beklenti ve gereksinimleri hepsinde aynı kalitede karşılayabilmek adına, iyi performanslar elde edebilmek adına denetimler yapılmaktadır. Dünya devi marka için Ekol Belgelendirme´den alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde firmanızın güvenli, kapsayıcı, saygılı bir işletme olarak geliştirilmesi ve denetimleri başarılı bir şekilde geçmesi sağlanmaktadır.

Bir markanın veya müşterinin aracılığı ile Disney markasına ait üretimler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak üretim yapmayı düşündüğünüz markanın, işletmenin mutlaka ve mutlaka Disney denetimlerini başarılı bir şekilde geçmesi gerekmektedir. Aksi halde bu büyük pazardaki yerinizi alamazsınız. Dentimlerinizin olumsuz ilerlemesi konusu ile karşı karşıya kaldığınızda Disney üretimini yapamaz ve markanız için sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Disney gereksinimlerinin tamamının yerine getirilebileceği, tüm detayların uzmanlarımız tarafından bilindiği firmamızı arayarak dilerseniz sizde kısa bilgiler edinebilirsiniz.

Disney Lisansı Alabilmek İçin

Öncelikle ürünleri üretmek ve ticari anlaşmaların sağlanması için işletmenizin yeterli olduğunu kabul ettirmeniz gerekmektedir. FAMA denetimlerini kayıt altına almakta ve lisansa sahip olmanızın ardından ticari olarak faaliyetlerinize başlayabilirsiniz. Disney Fama denetimlerinde pek çok detaya, kritere bakılmaktadır.

Bu Disney Fama kriterlerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

Personel anlamında bakılan kayıtlar ve detaylar kapsamında, aylık hesap pusuları, son aya ait firma bildirgeleriniz, iş sözleşmeleriniz, personel içi yıllık izin kayıtlarınız, maaş bordlarınız öncelikli olarak incelenecek detaylar arasındadır. Akabinde İş sağlığı ve güvenliği konusu firma denetimleri aracılığı ile incelenecek konulardır.

Disney Lisansı almak için İş sağlığı ve güvenliği alanında işletmenizin bina yerleşim, tahliye planları incelenecektir. Firmanızın işyeri açma, çalıştırma ruhsatı, itfaiye raporu, yapı ruhsatı, yapı kullanım izni de incelenecek diğer detaylar arasındadır.

Ayrıca işletmeniz için Disney Fama lisansı alabilmek adına firma içerisinde yer alan yangın söndürme tüplerinin sayıları dahi bilinmek istenecektir. İşletme içerisinde yangın söndürme eğitim kayıtları, acil durum tahliye tatbikat kayıtlarına da bakılacaktır. Ekol Belgelendirme bu alanda da ihtiyacınız olan tüm eğitimleri, tüm kayıtları sizlere verecek olduğu Disney Fama Belgesi için danışmanlık hizmeti içerisinde sunacaktır.

İşyeri hekim sözleşmeleri, iş güvenliği uzman sözleşmeleri, iş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmesi gibi detayların yanı sıra disney fama belgelendirme sistemlerinde iş sağlığı güvenliği eğitim kayıtlarına dahi bakılmaktadır. Hijyen sertifikasının da kontrol edeceği onay öncesinde, hijyen sertifikalarınızda firmamız Ekol Belgelendirme kalitesi ile hazırlanabilmektedir.

İlgili belgeyi alabilmeniz ve işletmenizin üretimlerine başlayabilmesi için bu ve bunun gibi 50´den fazla kontrol listesi yer almaktadır. Sizlerde alanında uzman personelimiz ve işinin ehli danışmanlarımızdan bu hizmeti alabilir firmanızı hızlı bir şekilde bu süreci atlatması için hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Pek çok kriterin incelendiği Disney Fama sosyal uygunluk denetimleri, ince detayların yer aldığı, en ufak ayrıntıya kadar dikkat edildiği bir durumdur. Dolayısı ile bir hizmet almadan bu denetimleri başarılı bir şekilde geçmeniz neredeyse mümkün değildir. Firmamız gibi sektörde uzun yıllardır hizmet veren ve disney fama sosyal uygunluk denetimi konusunda uzman firmalar ile çalışmadığınız taktirde, aylarınız, aylar süren çalışmalarınızın tamamı boşa gidebilir.

Bu nedenle hemen Ekol Belgelendirme firmasını, incelediğiniz web sitesi üzerinde yer alan numaralardan arayın ve işi uzmanına bırakın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • BSCI İşletme Sosyal Uyumluluk İnisiyatifi
  BSCI İşletme Sosyal Uyumluluk İnisiyatifi hakkında detaylı bilgilere erişebileceğiniz ve BSCI ile alakalı işletmenize uygun teklifleri alabileceğiniz Ekol Belgelendirme´ye hoşgeldiniz.
 • Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama
  Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamı için Ekol Belgelendirme´nin alanında uzman müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.
 • ISO 26000 Danışmanlığı
  ISO 26000 Danışmanlığı hakkında en uygun teklifleri, bilgileri ve diğer detayları Ekol Belgelendirme firmasının kurumsal web sitesinden alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp