Disney Fama Danışmanlığı Nedir?

Firmamız, Walt Disney ürünlerini üreten tüm kuruluşlar için Disney Fama danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bilindiği üzere Walt Disney, ürünlerinin üretimi ve tedarik süreçleri konusunda firmalardan sosyal sorumluluklarına uygun olarak davranmasını beklemektedir. Firmaların çalışma süreçlerini etik bir şekilde yönettiğinin kanıtlanması için ise Fama denetimleri gerçekleştirilmektedir.

Düzenli aralıklar ile gerçekleştirilen Fama denetimleri için üretici ya da tedarikçi kuruluşların profesyonel danışmanlık hizmeti alması şarttır. Çünkü bu denetimlere iyi bir şekilde hazırlanmak büyük önem taşımaktadır. Aksi takdirde firma denetimleri başarısız olarak tamamlayacaktır.

Denetime hazırlık sürecinde kuruluşların bazı önemli bilgileri göz önünde bulundurması esastır. Bunun yanı sıra denetimlerin başarılı bir şekilde sonuçlanması için üretici ya da tedarikçilerin bazı belgelere sahip olması gerekmektedir. Süreç hakkında tüm bilgi ve belgeleri edinmek için firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´nin iletişim sayfasında yer alan telefon numarasını ayarak, web sitesinde yer alan whatsapp hattına yazarak veya kurumsal INSTAGRAM hesabından işletmeye ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
 

Fama Denetim Süreçleri


Disney ürünlerinin üretimi ve tedarikini gerçekleştirecek olan firmaların uyması gereken bazı davranış kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar Walt Disney şirketinin kendisi tarafından belirlenmiştir ve dünyanın her yerinde aynı şekilde uygulanmaktadır. Ürünlerin üretimi ve tedarikini gerçekleştiren firmaların kurallara uygunluğunu kanıtlamak için ise şirket belirli aralıklar ile denetimler düzenlemektedir.

Walt Disney tarafından gerçekleştirilen bu denetimlerde firmaların belirlenmiş olan davranış kurallarına asgari derecede uyup uymadığı incelenmektedir. Bu incelemeler sonucunda oluşturulan raporlar, firmalarda çalışma süreçlerinde herhangi bir iyileştirmeye ihtiyaç duyulup duyulmadığını ortaya koymaktadır.

Firmamız, Fama denetimlerine katılacak olan firmaların bu denetimlere eksiksiz bir şekilde hazırlanması konusunda profesyonel destek sunmaktadır. Denetim sırasında tüm çalışma süreçlerini incelemek için sınırsız yetkisi bulunan Walt Disney’in gerçekleştirdiği bu denetimlerden başarılı bir sonuç almak için firmalara gerekli olan tüm bilgi birikimini sağlamakta, ihtiyaç olan tüm belgeleri temin etmekteyiz.


Fama Denetimleri için Profesyonel Destek ve Danışmanlık


Fama denetimlerine gerektiği gibi hazırlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede alanında uzman ve deneyimli danışmanlarımızdan profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Denetimlere eksiksiz bir şekilde hazırlanmak için gerekli olan tüm bilgiler firmamız tarafından sizlere sağlanmaktadır.

Disney denetimlerine hazırlık süreçlerinde ihtiyacınız olan bazı belgeler mevcuttur. Bu belgeleri tamamlamadan denetimlere katılmamanız önem taşımaktadır. Aksi takdirde denetimlerde sorun yaşamanız muhtemeldir. Bu nedenle denetime katılmadan önce ihtiyacınız olan tüm belgeleri tamamlamanız önem taşımaktadır. Danışmanlık hizmetleri dahilinde firmanızın denetimleri başarı ile geçmesi için gerekli olan tüm belgelerin temini sağlanmaktadır. Bu sayede denetimlere doğru bir şekilde hazırlanmanız mümkün hale gelmektedir.
 
Denetim süreçlerine doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmak için siz de bizi tercih ederek danışmanlık için deneyimli danışmanlarımızdan profesyonel destek alabilir, gerekli olan tüm bilgi ve belgeleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İletişim hattımız üzerinden hemen irtibat kurarak süreç hakkında tüm merak ettikleriniz sorabilir, Disney Fama danışmanlığı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uygun fiyat teklifleri için hemen Ekol Belgelendirme firmasını arayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 10004 Belgesi
  ISO 10004 Belgesi ihtiyaçlarınızın tamamına destek sağlıyoruz, Ekol Belgelendirme olarak tüm ziyaretçilerimize en uygun teklifleri sunar ve kısa süre içerisinde ihtiyacı olan belgeyi sunarız.
 • ISO 10004 Önemi Nedir?
  Ekol Belgelendirme ile müşteri memnuniyeti ve izleme yönetim i ile alakalı olan ISO 10004 için sizlere en iyi seçenekleri sunmaktayız. Web sitemizden bu husus hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.
 • ISO 14064 Fiyatları
  ISO 14064 Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizde yer alan Ekol Belgelendirme müşteri danışmanlarına ulaşabilmek adına arama yapabilir, en uygun teklifi anında alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp