Sepetim Sepetim

En Uygun MSDS Hazırlama Ücreti

Ekol Belgelendirme sizlere En Uygun MSDS Hazırlama Ücreti tekliflerini sitesi üzerinden sunabilmektedir. Malzeme güvenliği bilgi formları için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Kimya sanayisinde son derece önemli bir konu olan güvenlik bilgi formunun hazırlanması konusudur. Bu konu yurt dışında Material Safety Data Sheet olarak anılmaktadır. Ülkemize ürettiğiniz veya ithal ettiğiniz tüm ürünler için MSDS gerekir. İthal edilen ürünlerin Türkçe´ye MSDS formlarının tercüme edilerek hazırlanması için uzmanlarımız hizmetlerini sunmaktadır.

GÜVENLİK BİLGİ FORMUTehlikeli maddelerin yer aldığı tüm ürünler için güvenlik bilgi formlarının hazırlnması ve bu alandaki ilgili yönetmelikle sağlanan detaylara uzmanlarımız aracılığı ile hemen erişebilirsiniz. Tehlikeli maddelerin içerisinde bulunan tüm detayların, özelliklerin ve alınması gereken güvenlik önlemlerinin bulunduğu bu belgede, insan sağlığı, çevre vb.. konuların gerekli bilgileri yer alır. Güvenlik bilgi formunun hazırlanması ile ilgili tüm detaylara firmamızın web sitesinden erişebilirsiniz.

Firma ürünleri hakkında tüm detaylara erişmek ve gerekli olan bilgilerin eksiksiz olduğu konusu içerirr. Kimyasal ürünlerin küresel anlamlarda MSDS kimlik kartlarının düzenlenmesi için Ekol Belgelendirme hizmetlerini sunmaktadır. MSDS dökümanları ürünlerin içermiş oldukları potansiyel tehlikelerini, sağlık açısından, yangın açısından, çevre açısından kimyasal ürünlerin güvenliği ve acil durumlarda yapılması gerekenleri içerir.

Tehlikeli kimyasal maddelerdeki malzeme güvenlik bilgi formlarını uzman kadromuz ile hazırlayalım. Tam bir sağlık ve güvenlik detayları içeren MSDS formu hazırlamak adına bize ulaşınız. MSDS formaları ülkemizde pazarda yer alacak olan ürünlerin tamamı için TÜRKÇE olmak zorundadır. Msds formalarında aşağıdaki maddelerin detayları kesinlikle yer almalıdır.

Bunlar;

Madde / Müstahzar ve Üreticinin Kısa Tanıtımı
Kimyasal Bileşimi / İçindekiler Hakkında Bilgi
Kimyasalın Tehlikelerinin Tanıtımı
İlkyardım Bilgileri ve Önlemleri
Yangınla Mücadele Bilgileri ve Önlemleri
Kaza Sonucu Yayılmaya Karsı Önlemler
Kullanım/Elleçleme ve Depolama Özellikleri
Maruziyet Kontrolleri ve Kişisel Korunma Bilgileri
Maddenin Fiziksel ve Kimyasal Özellikleri
Maddenin Kimyasal Kararlılığı ve Reaktivitesi
Toksikolojik Bilgi
Ekolojik Bilgi
Bertaraf Bilgileri
Taşımacılık Bilgileri
Yasal Mevzuat Bilgileri
Diğer Bilgiler

MSDS HAZIRLAMA HİZMETLERİGüvenlik Bilgi Formları (SDS) detaylarında yer alacak olan bir çok detaya hakim uzmanlarımız bulunmaktadır. Güvenlik bilgi formları için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Ürünlerdeki maddelerin hakkında bilgi sahibi olunması için risklerin, analizlerin uzmanlarımız tarafından yapıldığı bilinmektedir. Daha fazla detay ve uygun fiyatlar için hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme MSDS Hazırlama hizmetlerinde uzman kadrosu ile Türkiye´nin her yerinde hizmet vermektedir.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 10004 Kimlere Verilir?
  Türkiye´nin öncü belgelendirme firmalarından olan Ekol´de müşteri memnuniyeti alanında en çok tercih edilen sertifikalar kısa sürede size sunuluyor. Uzman danışmanlarımızdan ISO 10004 Kimlere Verilir? sorusu yanıtı sizlere sunu
 • ISO 10004 Denetim ve Belgelendirme
  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Kuralları ile alakalı Ekol Belgelendirme´de ISO 10004 Denetim ve Belgelendirme hususları için en iyi destek, uzman eğitmenler ve danışmanlar hizmet veriyor.
 • Iso 9001 Kalite Sertifikası
  Belgelendirme Hizmetleri ISO 9001 ve Iso 9001 Kalite Sertifikası taleplerinizin tamamında profesyonel bir kadro ve ekip ile en hızlı sonuca en kaliteli şekilde ulaşmak için Ekol Belgelendirme firmasını tercih etmelisiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp