Sepetim Sepetim

ENEC Belgesi

ENEC Belgesi´ne kısa süre içerisinde işletmeniz, markanız ve ürünleriniz için sahip olmak ister misiniz? Ekol Belgelendirme ENEC Belge danışmanlık hizmetini sizlere sunmaktadır.

Avrupa´daki elektrik normlarının belgelendirme ile alakalı olan kısmında güvenlik işareti kısmını içerir. ENEC elektronik ve elektrik ürünlerinde kullanıcıya güvenli olduklarını gösterecek olan işarettir. Avrupa ulusal belgelendirme kurumlarının biri  tarafından onaylı olduğunun işareti ENEC ile mümkün olacaktır.
ENEC belgesi ile alakalı olarak en son 1999 senesinde geçerli olan anlaşma detaylarına yer verildi. Enec belgesi sayesinde ürünlerinizin güvenli olduğunu, kaliteli olduğunu göstermiş olursunuz.

Elektrikli ürünlerde en başta güvenlik detayı olmak üzere uyumluluğu gösteren bu standart Avrupa pazarına ürün gönderecek olan tüm elektrikli ürünler için gereklidir. Bu ürünlerde CE belgesi için tamamlayıcı niteliğe sahip olan ENEC´in açılımı ise European Norms Electrical Certification yani Avrupa Normları Elektrik Sertifikasyonu‘dur.

Avrupa Normları Elektrik Sertifikasyonu


İthalatçılar ve üreticiler için ihtiyaç duyulan bu belge aynı zamanda bağımsız 3. taraflarca verilmektedir. Tüm belgelendirme sürecine hakim olan EKOL BELGELENDİRME danışmanları ile gerekli testleri yapmakta ve ürünlerinizi normlara uygun hale getirmeniz için destekçi olmaktadır..

ENEC markasını almak için gerekli prosedürleri biliyor ve performansınızı test etmenizi sağlıyoruz.

Elektrikli tüm ürünlerde, aydınlatma ürünlerinde geçerli olan  ENEC led aydınlatma armatür üreticileri, led sürücüler ve aydınlatma ile alakalı tüm bileşenler için Avrupa pazarında kolay satış için gerekir. ENEC işareti ürünlerinizin Avrupa normlarına uygun olduğunu göstermektedir.

ENEC BELGE DANIŞMANLIĞIEkol Belgelendirme ENEC Belgesi´ne ihtiyaç duyan tüm elektrik, elektronik üreticilerine hizmet vermektedir. Tüm ISO standartlarına uygun olarak üretim tesisinizin ve hammaddelerinizin hazır olması, Iso tip 5 standartlarına göre üretim yapılan tesislerinizin denetimlerinin yapılmasını kapsamaktadır. Enec Belgesi Avrupa Elektrik Normları belgelendirme kısatlması olarak bilinmektedir.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen web sitemizdeki telefon numaralarımızı arayın.

Avrupa Sertifikasyon Kuruluşları tüm elektrik sektörü için ENEC Markasını yaratmış ve testlerin dünya çapında bulunan tarafsız bağımsız ENEC onaylı test laboratuarlarında yapılması gerektiğini iletmiştir. Her türlü elektrikli madde için bu belgeye ihtiyaç duyulur.

AB pazarında yer alacak olan lambalar, ev ve ofis ürünleri gibi bileşenlerin üreticisiyseniz ENEC Belgesine ihtiyacınız vardır. AB, EFTA ve Doğu Avrupa bölgesinde yer alan tüm ülkelerde pazar içerisinde yer alabilmek için testler ve sertifikasyonları uzmanlarımızın desteği ile yaptırabilir ve kısa süre içerisinde ENEC belgesine sahip olabilirsiniz. ENEC uyumluluğu için bizi arayabilirsiniz. En başından sonuna kadar sürece hakim olan uzmanlarımız ile marka imajınızı güçlendirecek ve hızlı bir pazar lansmanına sahip olacaksınız. Avrupa Birliği düşük voltaj direktiflerine uygunluğunuzun sağlanabilmesi ve sorumluluklarınızın en aza indirilmesi için bize ulaşın. Kısa süre içerisinde ENEC belgesini almanıza yardımcı olalım ve ENEC markasına güveni elde edin.

Marka ve ürünlerinizi dünyaya tanıtmak için EKOL BELGELENDİRME danışmanlarından bilgi alabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan telefon numaraları ve whatsapp hattımız aracılığı ile merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Biyosidal Ürün Güvenlik Formları Hazırlama
  Biyosidal Ürün Güvenlik Formları Hazırlama konusunda alanının en iyi danışmanları ve en bilgili kadrosu ile sizlere bu hizmeti hızlı, kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunmaktayız.
 • Maske İçin FDA Belgesi Almak
  Amerika´ya Maske Gönderimi İçin FDA Belgesi Almak için yapmanız gerekenler, ihtiyaç duyduğunuz bilgiler ve başvuru formları için Ekol Belgelendirme firmasından anında hizmet alabilirsiniz.
 • REACH Belgesi Denetim ve Sertifikasyon
  REACH Denetim ve Sertifikasyon konusuna dair merak ettiğiniz bir çok bilgiye Ekol Belgelendirme firmamız aracılığı ile ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını firmamızdan alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp