Fama & Disney Denetim

Fama & Disney Denetim hizmetlerinde başarılı bir sonuca erişebilmek için Ekol Belgelendirme´ye hemen sitede yer alan numaradan ulaşabilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Walt Disney firmasının sorumlu tedarik zinciri çabaları için Fama & Disney denetim işlemleri yapılmaktadır. Bu işlem, Disney ürünlerini üreten ve tedarik eden tüm kuruluşların katılması gereken bir denetim olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylece kurumun Tesis ve Ürün Yetkilendirmesine ve Uluslararası Çalışma Koşulları Programı’na uygunluğu kanıtlanmış olmaktadır.

Disney tedarikçilerinin tümünün Uluslararası Çalışma Koşulları Programı’na uygunluğunu kanıtlaması zorunludur. Bunu kanıtlamak için yapılan denetimler ise düzenli aralıklarla gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilen denetimlerin ardından hazırlanın raporlar ile kuruluşların çalışma ve üretim süreçlerinde herhangi bir iyileştirmeye gerek duyulup duyulmadığı belirlenmektedir.

Yapılan denetimler, firmaların Walt Disney tarafından belirlenmiş olan asgari koşulları taşıyıp taşımadığını ölçmektedir. Bu denetimlere hazırlık sürecinde kuruluşların bazı bilgi ve belgelere ihtiyacı olabilir. Disney Fama denetim sürecine hazırlık ve gerekli olan tüm bilgi ve belgeler için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme sayısız referansa, sayısız projeye danışmanlık vermiştir. Sizlerde Türkiye´nin herhangi bir şehrinden hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Disney Fama Denetimi Kapsamı


Walt Disney firması, ürünlerini üretecek ve tedarik edecek olan tüm firmalar için belirli bazı davranış kuralları sunmaktadır. Bu davranış kuralları ile firmanın sosyal sorumlulukları çerçevesinde üretim ve tedarik süreçlerini yönetmesi sağlanmaktadır. Dolayısıyla Walt Disney ürünlerini üretecek ya da tedarik edecek olan tüm firmaların bu kurallara uyum sağlaması beklenmektedir.

Firmaların belirlenmiş olan kurallara uyum sağlayıp sağlamadığının kanıtı için düzenli aralıklarla Fama denetimleri gerçekleştirilir. Bu denetimler sırasında ilgili firmaya Walt Disney’in sınırsız erişimi bulunmaktadır. Böylece denetimler olması gerektiği gibi gerçekleştirilmekte ve olası sorunlar ortaya çıkarılmaktadır.

Disney ürünlerinin üretimini ya da tedarikini yapan tüm firmalar için bu denetim süreçlerine hazırlık büyük ölçüde önemlidir. Aksi takdirde denetim sürecinde bazı problemler ortaya çıkabilir. Firmamız, Fama denetimlerine katılacak olan tüm kuruluşlar için danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek denetimler için hazırlanabilir, gerekli olan tüm belgeleri edinebilirsiniz.
 

Disney Fama Denetim Danışmanlığı


Fama denetimleri, kuruluşların oldukça detaylı bir şekilde incelenmesi ile sonuçlanmaktadır. Dolayısıyla bu denetimlere hazırlıklı bir şekilde katılmak önem taşımaktadır. Tedarikçi ya da üretici firmaların Walt Disney denetimlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilmesi için hazırlık sürecini doğru şekilde yönetmesi gerekmektedir.

Detaylı bilgiye direk erişebilmek ve danışmanlık hizmet kampanyalarından anında haberdar olabilmek için Ekol Belgelendirme´nin INSTAGRAM hesabına sitede yer alan bağlantı butonları ile ulaşabilirsiniz.


Fama & Disney Denetim

Denetimlere hazırlık sürecinde firmalar için bazı belgelere gerek duyulabilir. Bu belgeler, denetimlerin başarılı sonuçlanması için önemlidir. Bu nedenle gerekli belgelere sahip olmayan tüm kuruluşların denetimden önce belgelerini tamamlaması önem taşımaktadır. Bu belgeler, firmamız tarafından tedarikçi ve üreticiler için sağlanmaktadır.

Fama denetimlerine hazırlık süreçleri için firmamızdan destek alabilir, gerekli olan tüm bilgi birikimini kısa sürede edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra denetimlerin başarılı şekilde sonuçlanması için gerekli olan tüm belgeleri firmamız yardımı ile tamamlayabilirsiniz. Siz de tedarikçi ya da üretici olarak Fama & Disney denetim süreçleri için profesyonel destek almak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilir, süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek istediğinizde Ekol Belgelendirme´ye sitede yer alan telefon numarası, email adresi veya whatsapp hattından erişebilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • FDA Kayıt Belgesi
  Amerika İhracat İçin Fda Kayıt Belgesi başvurularının yapılması, takibi ve başvurunun sonuçlandırılması için Ekol Belgelendirme firmamızdan profesyonel destek alabilir ve hızlı bir şekilde FDA Belgenize sahip olabilirsiniz.
 • Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama
  Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamı için Ekol Belgelendirme´nin alanında uzman müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.
 • ISO 50001 Belgelendirme
  ISO 50001 Belgelendirme ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar ve diğer detaylara kurumsal sitemizden hemen ulaşabilir ve en uygun fiyatlardan hizmeti Ekol Belgelendirme´den hemen talep edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp