Sepetim Sepetim

Gıda Güvenliği Belgesine Sahip Olun (ISO 22000)

Gıda Güvenliği Belgesine Sahip Olun (ISO 22000).. Ekol Belgelendirme olarak firmanızın, markanızın ihtiyacı olan ISO belgelerinin tamamı için hizmetinizdeyiz. Küresel pazarda gıda temini yaşamamak için ISO 22000 belgenizi almanızı öneririz. Uluslararası bir standart olan ISO 22000´i sizlere sağlıyoruz, gıda güvenliği ile ilgili her türlü sorunuz için bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Tüketim yapan bireylerin gıdadan kaynaklı sorunlar yaşamaması, hastalık yaşamaması için geliştirilen bu uluslararası standart gıda zinciri faaliyetlerinde bulunan tüm firmaların hemen her aşamasını kontrol altına almaktadır. Örneğin altyapı durumları, hammadde, personeller, ekipmanlar gibi hemen her element kontrol altına alınmakta ve olası sorunlar önceden görülerek önleyici bir sistem oluşturulmaktadır. ISO 22000 ile gıda tedarik zincirlerinin içinde yer alan markaların tüm potansiyel tehlikeleri tespit edilebilmekte, tehlikelerin kontrollerinin önlenmesi sağlanacaktır. Önlem alınacak olan her işlem için imkan sağlanacak ve uygulama süreçleri incelenecektir. Uygulamaların başarılı bir şekilde sonuçlanması ve analiz edilmesi için EKOL Belgelendirme´ye ulaşın.

Gıda güvenliği konusunda uzmanlaşmak, uluslararası firmaların kontrolünde olan belli standartlara uygun düzeni sağlamaktadır. Gıda ile ilgili son dönemlerde meydana gelen salgın hastalıklara bağlı olarak kontrollerin arttığı gözlemlenmiştir. Gıdalarla kaynaklı zehirlenmeler insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Gıda üreten firmalar bu durumlar karşısında yüklü miktarlarda tazminatlar ödeyebilmektedir.

Kurum ve markanızın tazminat ödememesi ve firmalara yıkıcı miktarlarda zararlar, itibar zedelenmesi bırakmamak için ISO 22000 belgesini almanız gerekir. Her gıda firmasının bu durumlar ile karşılaşmamak için gıdadaki kalitenin düzenlenmesi, düzene oturtturulması, güvenliğin garanti altına alınması ve sürekliliğin sağlanması gerekir, sizlerde Ekol Belgelendirme firması ile irtibata geçerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme firmasına ulaşmak ve bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

ISO 22000´i Neden Sahip Olmalısınız

* Gıda nedeni ile meydana gelen hastaslıkların azaltılmasını sağlamaktadır.
* Etkili ve dinamik gıda güvenliği için tehlike kontrolü yapmanızı sağlarsınız.
* Kontrol ile alakalı önlemleri almak için firma ve marka için tehlike analizi yapmaktadır.
* Firmanın satışı için ürün geri dönüşü ile alakalı hussusları engellemesi ile alakalı kalitesizlik maliyetlerinde düşüş sağlamaktadır.
* Resmi olan tüm denetimlerde firmanızın karşılaşabileceği sorunları en aza indirmenizi sağlayacaktır.
* Tüm yasa ve mevzuatlara uyumluluğu sağlanmaktadır.
* Gıda güvenliği ile ilgili firmanızın özeni sağlamakta ve müşterilerinize bunu kanıtlamaktasınız.
* Firmanızın pazar payının arttırılmasına katkı sağlanmaktadır.

Aklınıza takılan sorular ve firmanızın fiyat talepleri için hemen bizi arayın. Gıda güvenliği yönetim sistemi belgesini almak isteyen tüm firmalar Türkiye´nin her yerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 10004 Denetim ve Belgelendirme
  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Kuralları ile alakalı Ekol Belgelendirme´de ISO 10004 Denetim ve Belgelendirme hususları için en iyi destek, uzman eğitmenler ve danışmanlar hizmet veriyor.
 • ISO 45001 Sertifikası Danışmanlığı
  ISO 45001 Sertifikası Danışmanlığı - Belgelendirme Hizmetlerimiz arasında bulunan ISO 45001 sertifikasını firmanızın almaya hak kazanması için yapması gerekenler ve detaylar için Ekol Belgelendirme olarak sizlerin yanındayız.
 • ISO 26000 Belgesi Fiyatı
  Ekol Belgelendirme ile en uygun belgelendirme hizmetleri sunuluyor. ISO 26000 Belgesi Fiyatı edinebilmek için kurumsal sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir ve anında bilgi alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp