GRS Belgesi Almak ve Danışmanlık Hizmetleri

GRS Belgesi Almak ve Danışmanlık Hizmetlerinde uygun fiyatlar ile ilgili sertifikaya hızlı bir şekilde sahip olmak için hemen Ekol Belgelendirme firmamızı arayabilirsiniz.

GRS danışmanlığında geri dönüştürülmüş ürünleri kapsayacak bazı detayları baz almaktayız. GRS danışmanlığında geri dönüştürülen ürünleri kullananlar ve bu ürünlerin her türlü ticaretinde bulunanları kapsamaktadır. Ekol Belgelendirme firması olarak Küresel Geri Dönüşüm Standartında cam, kağıt, plastik gibi maddelerin en az %20´ye sahip oranlarda kullanılması ve üretim kapsamları içerisine alınmaktadır.

2008 yılında ortaya çıkan bu sertifikalandırma sistemi CU yani Control Union Certifications tarafından geliştirmiştir. 2011 yılı içerisinde Textile Exchange firmasına devri gerçekleştirilen bir sistemdir. Çevresel ve sosyal sonuçları en aza indirmak amacı ile tekstil tedarik zincirinde tüm sektörü yakından ilgilendiren, küresel kar amacı gütmeyen bir organizasyona dair bu belgelendirmelere sahip olmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Global Geri Dönüşüm Standardı olarak tüm geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımı arttırılmaktadır. Bu sertifikalandırma sisteminde geri dönüşümde bulunan ürünlerin, tanımının çoklu uygulamalar arasında yayılması hedeflenmektedir. Ayrıca bu seritifkasyon sisteminde geri dönüşümlü girdi malzemelerinin izlenmesi ve takibi yapılmakta ve ayrıca sektörel gücnel bilgilerin hem markanız için hemde ürünlerinizi tüketen tüketiciler için gelişmelerinin sunulması, iletilmesi ile marka değeri arttırılmaktadır.

GRS Sertifika danışmanlığımız ile alacağınız sertifikanız sayesinde firmanızın üretim proseslerinin çevre ve insan sağlığı açısından zararlı olan etkileri azalacak ve ayrıca nihai üründe yer alan malzemelerin gerçekten geri dönüştürülebilir bir al alması sağlanacaktır. Bu bağlamda daha fazla sürdürülebilir şekilde ürün işlemesi yapıldığına dair güvence sağlanacaktır. Nihai dönüşümlü malzemelerin kullanımlarında kalite konuları iel ilgili inovasyonun teşvik edilmesi de ayrıca bu ürün sisteminin hedefleri arasında yer alacaktır.

GRS sertifikası almak için hemen Ekol Belgelendirme firmasını arayabilirsiniz. GRS sertifikasına sahip olan firmalar yıllık olarak yeniden denetimlere tabi tutulabilirler. Bu konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler ve detaylar için hemen, hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ROHS Belgelendirme
  ROHS Belgesi ile alakalı bir çok verinin yer aldığı Ekol Belgelendirme kurumsal sitesinde sizler için her bir detaya yer verildi, hemen kurumsal sitemizden inceleyebilir ve anında teklif alabilirsiniz.
 • ISO 10004 Fiyatları
  Ekol Belgelendirme ile ISO 10004 Fiyatları konusunda en iyi teklifleri alabileceğinizi ve kısa süre içerisinde ilgili belgeye sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?
 • Biyosidal Ürün Kaydı
  Biyosidal Ürün Kaydı ile alakalı Ekol Belgelendirme firmasından hizmet alabilirsiniz, firma Türkiye´nin önde gelen danışman ve eğitmenleri ile sizlere hizmet vermektedir.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp