Sepetim Sepetim

GSV Belgesi

GSV Belgesi almak isteyen tüm firmaların ilk tercihi EKOL.. Firmanıza GSV Güvenlik Denetimlerini başarılı tamamladığınıza ve uluslararası pazarda etkili olabileceğinize nazır bu önemli belgeyi kazandırıyoruz.

Dünya´da önde gelen markalar için üretimlerin yapıldığı doğrultura GSV belgesini firmanıza kazandırarak, uluslararası standartlarda bir belgeye daha sahip olabilirsiniz. Bu belge ile üretim alanındaki yurt dışı sevkiyatlarınızdaki aranan güenlik şartlarının tamamını yerine getirdiğinizi belgelersiniz.

Güvenlik GSV denetimlerini bağımsız denetleme firması INTERTEK gerçekleştirmektedir. Firmanızdaki çalışanların güvenliği, deponuzda ve sevkiyatlarınızdaki alanların doğru ve etkili yönetimi, fabrikalarınızdaki fiziki güvenliğin sağlanabilmesi, yükleme operasyonlarınızın doğruluğu ve düzgün ilerlemesi, elektronik veri ulaşımı ile lojistik süreçlerinizin denetlenmesi ile bu belgeyi almaya hak kazanabilirsiniz. Eol Belgelendirme olarak ürün ve hizmetlerinizin yurt dışı pazarındaki güvenlik şartlarını yerine getirebilmesi için çalışıyoruz. Firmamızdan alacağınız danışmanlık hizmeti ile hem dünya pazarında ürünlerinizin rahat hareket etmesini sağlayacak hemde gümrüklerdeki ürünlerin bekleme süresini kısaltacaksınız.

Her GSV belgesinin 1 sene süresi vardır. Her sene yeniden denetimi yapılır. Bu denetimlere ve belgeyi almaya hak kazanmanıza yardımcı olacak olan EKOL BELGELENDİRME danışmanları sizlere bir telefon kada ryakın.
GVS Belgesi Almak isteyen her firma bizi arayabilir ve en uygun fiyatalardan danışmanlık hizmeti alarak kısa süre içerisinde ilgili belgeye sahip olunabilir.

Global Security Verification sayesinde tedarikçi firmaların dünya üzerindeki tüm güvenlik gereksinimlerine göre ölçümler yapılmaktadır. Firmaların bu alanda yardımcı bir güvenlik programı olan GSV işlemlerini tamamlaması yukarıda da bahsedildiği gibi oldukça önemlidir. Dünya üzerinde yer alan binlerce tedarikçi bu programa katılmış ve bu programdan alınan veriler ile bir çok işini halletmektedir. Yüzbinlerce değerlendirmenin tamamlandığı ve firmaların hem gümrüklerdeki zamandan hemde parasal olaylardan tasarruf edebileceği bir sistemdir. Firma içerisindeki iş kesintilerini en aza indirmeyi amaçlayarak firmanızın dünya üzerindeki tedarik pazarındaki itibarını yükseltmek için, iş potansiyelini arttırarak yeni pazarlara açılabilmesi için global güvenlik doğrulamasından geçmesi en doğru yol olacaktır.

GSV Belgesi Almak

Güvenlik Denetimleri GSV belgesi programına katılabilen firmalar daha az güvenlik denetimi yapar ve zamandan tasarruf eder. Aynı zamanda işletme maliyetlerinden de tasarruf edebileceği bu sistem sayesinde firma içerisindeki üretim ve personel performanslarıda artacaktır. Tamamen işinize odaklanmanızı sağlayacak olan bu sistem sayesine firma üretim aşamalarınızdaki kesintiler azaltılacaktır. Global tedarik zincirindeki güvenliğe bağlı olan tüm kriterlere hakim olan bu program firmanızın uluslararası pazardaki itibarını arttıracaktır. Firmaların daha çok verim alabilmesi ve hedeflerine daha rahat ulaşabilmesi için hemen Ekol Belgelendirme´den destek alması gerekmektedir.

GSV programı gönüllü bir programdır. Tedarikçi firmaların güvenlik olayları için öneri standartlarına uyup uymadığını ölçmek için vardır. Firmanız için tedarikçi yönetim hizmetleri kapsamında GSV denetim hizmetlerini edinmek, GSV belgesine sahip olmak ve daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme GSV belgesi almak isteyen her firmaya kısa süre içerisinde olumlu sonuçları doğurabilmektedir. Detaylar ve aklınıza takılan sorular için Ekol´e incelediğiniz kurumsal web sitesinin iletişim sayfası ile ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • İşletme Sosyal Uyumluluk İnsiyatifi BSCI Belgesi Danışmanlığı
  İşletme Sosyal Uyumluluk İnsiyatifi BSCI Belgesi Danışmanlığı hizmetimizde Ekol Belgelendirme olarak uzman eğitimci ve danışmanlarımız ile firmalara BSCI belgesi için gerekli olan tüm adımları ve aşamaları aktarmakta, firmanın BSCI Bel
 • ISO 45001 İş Güvenliği Sistemi
  ISO 45001 İş Güvenliği Sistemi ile alakalı hazırlanan bu içeriği web sitemizden inceleyebilir ve aklınıza takılan tüm hususlar için Ekol Belgelendirme firmasını arayabilirsiniz.
 • ROHS Belgelendirme
  ROHS Belgesi ile alakalı bir çok verinin yer aldığı Ekol Belgelendirme kurumsal sitesinde sizler için her bir detaya yer verildi, hemen kurumsal sitemizden inceleyebilir ve anında teklif alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp