Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama (MSDS)

Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama (MSDS) ile alakalı merak edilen bilgiler ve en uygun fiyatlardan MSDS hazırlama hizmetinden yararlanmak adına Ekol´ün sizler için hazırlanan bu makalesine göz atabilirsiniz.

Material Safety Data Sheet yani MSDS´de insanların sağlığı, çevrenin geleceği ile ilgili olarak zararlı olan tüm maddelerin, karışımların sonucu meydana gelebilecek olan olumsuz etkilerden korunabilmek amacıyla işleme alınması, zararlı olan maddelerin, karışımların içindeki etkenler ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı belgeler, alınması gereken önlemlere yer verilen belgelerin tümünün ortak adıdır.

GBF NEDİR?GBF ise piyasaya arz edilmiş olan zararlı maddeler ve karışımların insanların sağlığı, çevre üzerindeki meydana getirilebilecek olan olumsuz etkilere karşın, etkili kontrol ve gözetimi sağlamak üzere hazırlanacaktır. Ekol Belgelendirme gerek MSDS hazırlama gerekse GBF Hazırlama hizmetini sizlere sunabilmektedir. Üstelik Türkiye´nin neresinde olursanız olun GBF & MSDS Hazırlama Hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Malzeme Güvenlik Bilgi Formu / Material Safety Data Sheet ile ilgili tüm aramalarınızda karşınızdayız. Ülkemizde üretilen yada yurt dışından getirilen tüm ürünler için Türkçe yada İngilizce dillerinde bu formların hazırlnması için buradayız. Her nevi destek, bilgi talebi için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızın giderilmesi için incelediğiniz web sitemizde bulunan telefon numaralarını arayablirsiniz. MSDS hazırlama ile alakalı teknik bilgiye sahip, tecrübeli kadromuz ile tüm yasal şartları yerine getirmenizi sağlıyoruz. Güvenlik bilgi formaları ile alakalı eğitim alan, uzman ve sertifikalı kadrosu ile Ekol Belgelendirme hizmetlerini sunmaktadır.

Malzeme Güvenlik Bilgi Formları


GBF formu, SDS formu yada MSDS formu ihtiyaçlarınıza çözümler burada, Ekol Belgelendirme´de bu belgeleri hazırlayan personeller sürekli takip ve kontroldedir. Firmaların ürünleri için formaların hazırlanması için bilgi ve birikim önemlidir. Biz bu sürec için uzman bir kadro ile hizmet veriyor13 Aralık 2014 tarih ve 29204 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik”in 11. Maddesi gereği; 26 Aralık 2008 tarihli ve 27092 mükerrer sayılı Resmî Gazetede yayımlanan “Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formlarının Hazırlanması ve Dağıtılması Hakkında Yönetmelik” 01 Haziran 2016 tarihinde tamamen yürürlükten kalkacaktır.

Ekol Belgelendirme olarak sektördeki tecrübemizi sizlere yansıtmak ve ihtiyacınız olan tüm güvenlik bilgi formalarını hazırlamak isteriz. Üreticiler ve tedarikçiler için MSDS hazırlama hizmetlerini en uygun fiyatlardan sunmaktayız.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Iso 31000 Standardı Belge Danışmanlığı
  Iso 31000 Standardı Belge Danışmanlığı konusunda alanının en iyi eğitmenleri, tecrübeli personeli ve sektörün öncüleri arasında yer alan danışmanları ile Ekol Belgelendirme Türkiye´nin neresinde olursanız olun, sizin yanınızda.
 • ISO 31000 Belgesi Almak
  ISO 31000 Belgesi Almak isteyen, Risk Yönetimi belgesi için fiyat teklifi isteyen tüm ziyaretçilerimizi alanında uzman kadromuzun hizmet verdiği firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.
 • ISO 13485 Medikal Cihazlar İçin Kalite Yönetim Sistemi
  ISO 13485 Medikal Cihazlar İçin Kalite Yönetim Sistemi hizmetimizden yararlanmak ve markanızın, ürününüzün bu belgeye sahip olarak pazarda rahat dolaşımını sağlamak istiyorsanız, Ekol sizlere yardımcı olacaktır.
Bizi Takip Edin :
Ekol Belgelendirme
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!