Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama (MSDS)

Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama (MSDS) ile alakalı merak edilen bilgiler ve en uygun fiyatlardan MSDS hazırlama hizmetinden yararlanmak adına Ekol´ün sizler için hazırlanan bu makalesine göz atabilirsiniz.

Material Safety Data Sheet yani MSDS´de insanların sağlığı, çevrenin geleceği ile ilgili olarak zararlı olan tüm maddelerin, karışımların sonucu meydana gelebilecek olan olumsuz etkilerden korunabilmek amacıyla işleme alınması, zararlı olan maddelerin, karışımların içindeki etkenler ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı belgeler, alınması gereken önlemlere yer verilen belgelerin tümünün ortak adıdır.

GBF NEDİR?GBF ise piyasaya arz edilmiş olan zararlı maddeler ve karışımların insanların sağlığı, çevre üzerindeki meydana getirilebilecek olan olumsuz etkilere karşın, etkili kontrol ve gözetimi sağlamak üzere hazırlanacaktır. Ekol Belgelendirme gerek MSDS hazırlama gerekse GBF Hazırlama hizmetini sizlere sunabilmektedir. Üstelik Türkiye´nin neresinde olursanız olun GBF & MSDS Hazırlama Hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Malzeme Güvenlik Bilgi Formu / Material Safety Data Sheet ile ilgili tüm aramalarınızda karşınızdayız. Ülkemizde üretilen yada yurt dışından getirilen tüm ürünler için Türkçe yada İngilizce dillerinde bu formların hazırlnması için buradayız. Her nevi destek, bilgi talebi için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızın giderilmesi için incelediğiniz web sitemizde bulunan telefon numaralarını arayablirsiniz. MSDS hazırlama ile alakalı teknik bilgiye sahip, tecrübeli kadromuz ile tüm yasal şartları yerine getirmenizi sağlıyoruz. Güvenlik bilgi formaları ile alakalı eğitim alan, uzman ve sertifikalı kadrosu ile Ekol Belgelendirme hizmetlerini sunmaktadır.

Malzeme Güvenlik Bilgi Formları


GBF formu, SDS formu yada MSDS formu ihtiyaçlarınıza çözümler burada, Ekol Belgelendirme´de bu belgeleri hazırlayan personeller sürekli takip ve kontroldedir. Firmaların ürünleri için formaların hazırlanması için bilgi ve birikim önemlidir. Biz bu sürec için uzman bir kadro ile hizmet veriyor13 Aralık 2014 tarih ve 29204 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik”in 11. Maddesi gereği; 26 Aralık 2008 tarihli ve 27092 mükerrer sayılı Resmî Gazetede yayımlanan “Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formlarının Hazırlanması ve Dağıtılması Hakkında Yönetmelik” 01 Haziran 2016 tarihinde tamamen yürürlükten kalkacaktır.

Ekol Belgelendirme olarak sektördeki tecrübemizi sizlere yansıtmak ve ihtiyacınız olan tüm güvenlik bilgi formalarını hazırlamak isteriz. Üreticiler ve tedarikçiler için MSDS hazırlama hizmetlerini en uygun fiyatlardan sunmaktayız.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Medikal Cihazlarda FDA Başvurusu ve Onayı
  Medikal Cihazlarda FDA Başvurusu ve Onayı için izlenecek yol haritası, başvurunun yapılması için danışmanlık ve sertifikasyon için gerekli olan bilgiler adına Ekol Belgelendirme firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
 • Biyosidal Ürün Kaydı
  Biyosidal Ürün Kaydı ile alakalı Ekol Belgelendirme firmasından hizmet alabilirsiniz, firma Türkiye´nin önde gelen danışman ve eğitmenleri ile sizlere hizmet vermektedir.
 • ISO 26000 Belgesi Fiyatı
  Ekol Belgelendirme ile en uygun belgelendirme hizmetleri sunuluyor. ISO 26000 Belgesi Fiyatı edinebilmek için kurumsal sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir ve anında bilgi alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp