Sepetim Sepetim

Güvenlik (GSV) Denetim Danışmanlığı

Global Security Verification, GSV yani global güvenlik doğrulamasında tedarikçi olanfirmaların uluslararası güvenlikler ile alakalı olan tüm gereksinimlere bağlı olarak ölçümlerin elde edilmesine yardımcı olan bu program ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlara kurumsal web sitemizden erişebilir ve anında uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme´nin bu alanda kendini kanıtlamış ve tecrübe sahibi olan danışmanları GSV ile alakalı program kapsamında dünya üzerindeki tedarik zincirlerinin güvenliğinin sağlanması ve doğrulanması ile ilgili verimliliği arttırıcı adımlar atmaktadır. Binlerce tedarikçi firmanın GSV programında yer aldığını biliyor muydunuz?

Dünya üzerinde bir çok firma, bir çok tedarikçinin bu denetimleri başarılı bir şekilde geçtiğini bildirmek isteriz. Ekol Belgelendirme´den alacağınız danışmanlık hizmetleri sayesinde hem zamandan hemde maddi anlamda bir çok durumdan tasarrufu elde edersinzi. GSV doğrulamaları sayesinde iş kesintilerinizi en aza indirir ve markanızın itibarını arttırırsınız. İşletmenizin iş potansiyelini en üst seviyelere çıkarabilmek için GSV doğrulaması en iyi seçenek olacaktır.

GSV programına dahil olan firmaların daha az güvenlik denetimleri yapması ile zamandan tasarruf ettiği bilinir. Firmaların işletme içi ve dağıtım ile alakalı tüm performansını arttırıcı durumlar elde edilir. Firmamızdan alacağınız tedarikçi yönetim hizmetleri kapsamında güvenlik denetimleri ve hizmetleri ile iş kesintileriniz en aza iner. Siz mutlu, müşterileriniz mutlu olur. Global bir tedarik zinciri güvenliğinin tüm kriterlerini bu sisteme dahil olarak karşılarsınız. İşletmenizin hedeflerine doğru sorunsuz ilerlemesi ve iş potansiyellerini en üst seviyelere çıkarması için Ekol´den teklif alın.

Global Güvenlik Doğrulama (GSV) Programı



Markanızın küresel tedarik zincirinin güvenliğini bir üst seviyeye çıkarabilmeniz için geliştirilen bu uygulama ulsulararası pazarda kabul gören ve aktif olarak kullanılan bir iş ağıdır! Küresel güvenlik doğrulama programı sayesinde teröre karşı gümrük ticaret ortaklığı, koruma ortaklıkları ve ekonomik operatörlerinde dahil olduğu bir çok girişime entegre edilir. Sizlerde Türkiye sınırları içerisinde yer alan bir marka için GSV danışmanlığını Ekol Belgelendirme´den anında alabilirsiniz. GSV danışmanlığı ile güvenlik güvencesine sahip olmanızın yanı sıra risk kontrolünü iyi bir şekilde yapabilir, verimli süreçler ve maliyet alanındaki tasarrufları elde edebilirsiniz.

Global Güvenlik Doğrulama (GSV) programı, gönüllü bir programdır.

GSV PROGRAMI DANIŞMANLIĞI



GSV ile alakalı merak edilen tüm hususlar için Ekol Belgelendirme web sitesinde yer alan canlı destek hattı ya da whatsapp destek hattından bilgi alabilirsiniz. Güvenlik işlemlerinin ilgili standarda uygun olup olmadığını ölçebilmek adına bağımsız güvenlik denetimleri uygulanır. Sizlerin Global Güvenlik Doğrulama sistemine uygun olabilmesi için tüm çalışmaları öncesinde yapmakta ve saha doğrulaması, programların güvenlikleri, fiziksel güvenlik sistemleri, personel güvenliği ile alakalı detaylar, erişim sistemlerinin kontrolleri ve tüm belgelerin incelenmesi de dahil olarak tüm işlemlerinizi tüm operasyonlarınızı en iyi hale getiriyoruz.

Ekol Belgelendirme tarafından GSV Danışmanlığı talep eden tüm firmalara tedarikçi yönetim hizmetlerimiz kapsamı içerisinde güvenlik denetim hizmetleri veriyoruz. Randevu almak yada firmamıdan teklif talep etmek istediğinizde hiç çekinmeden bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Online ve Sertifikalı Kişisel Hijyen Eğitimi
  Online ve Sertifikalı Kişisel Hijyen Eğitimi ihtiyaçlarınızda anında destek alabileceğiniz ve sertifikanıza sahip olabileceğiniz firma Ekol Belgelendirme sizlere bir telefon kadar yakın.
 • ISO 9001 Kalite Sertifikası Fiyatı
  ISO 9001 Kalite Sertifikası Almak ve Sertifika Fiyatı ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar için web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir ve firmamızdan en iyi fiyatları alabilirsiniz.
 • Disney Fama Belgesi Almak
  Disney Fama Belgesi Almak adına yaptığınız araştırmalarda rastladığınız Ekol Belgelendirme firması, sizlere Walt Disney markalı ürünler için ihtiyaç duyduğunuz bu denetimi başarılı geçmek adına tüm detayları aktarmakta ve danışm
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp