Sepetim Sepetim

Hakkımızda

Ekol Belgelendirme olarak yönetim sistemleri, ürün belgelendirme, gözetim, test ve kalibrasyon alanında uzun yıllardan bu yana deneyimli kadromuz ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Sektörümüzde bilinen ve tanınan markamız uzman personelleri sayesinde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Firmamız yönetim sistemi standartlarına bağlı olarak eğitimler, tetkik hizmetler, tedarik zincirlerin yönetimi, ürün testleri, güvenlik çözümleri gibi bir çok alanda profesyonel hizmeti bir arada sunabilen bir kuruluştur. ISO ve CE belgeleri konusunda da başarılı adımlar atmak isteyen kurumların yanında olan Ekol Belgelendirme kuruluşların performanslarını iyileştirmeleri, risklerini azaltmaları ve genel büyümelerini sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştirebilmeleri adına yadımcı olmaktadır.

Sistem belgelendirme, standart belgelendirme, uygunluk belgelendirme, ürün ve gıda belgelendirme hizmetleri ile sizlerin yanında olan kuruluşumuz ayrıca başta periyodik kontrol ve muayene hizmetler, endüstriyel testler, laboratuvar hizmetleri ve testleri gibi hizmetleride kapsamlı bir şekilde sunabilmektedir.

Ekol Belgelendirme olarak mesleki ve idari konularda hızlı ve sorunsuz tüm hizmetleri, son teknoloji donanım ve yazılımları ile sizlere sağlamaktadır. Kurum ve kuruluşların işletme içerisindeki tüm faaliyetleri ile ilgili eğitimler veren başarılı bir kadromuz bulunmaktadır. Türkiye´nin neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan belge ve dökümanları Ekol markası ile sağlamaktayız. Firma üst yönetim takımınız, firma personelleriniz de dahil olmak üzere gerekli takip ve eğitimler başarılı danışmanlarımız tarafından sağlanabilmektedir.

Sektör ve firma büyüklüğü ayrımı yapmadan tüm faaliyet alanlarına, her kapasiteye hizmet verebiliyoruz. Web sayfamızda sunduğumuz tüm hizmetler bulunmaktadır. Rakiplerimizden oldukça üstün kadroya ve tecrübeli eğitmenlere sahip olan Ekol Belgelendirme çalışanlarının tamamı alanında kendini kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.

Ekol Belgelendirme yalnızca talep edilen hizmetleri vermemekte, siz değerli müşterilerine alınan hizmete yönelik ülkemiz ve dünyadaki gelişmeler hakkında bilgileride daima aktarmakta ve kadronuzun bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Belgelendirme kurumumuz kalite yönetim sistemlerine dahil olmak isteyen firmaların standart gereksinimlere uygun olarak kurulmasını, işletilmesini denetleyen ve bunlarla ilgili belgeleride dökümante eden firmadır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen Eğitim ve Danışmanlık kurumu Ekol Belgelendirme hizmetinizdedir.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp