Sepetim Sepetim

Hijyen Eğitimi Merkezi ve Kursu

Hijyen Eğitimi Merkezi ve Kursu ile ilgili Google aramalarınızda rastladığınız kurumsal firmamız Ekol Belgelendirme aracılığı ile en hızlı şekilde eğitimleri tamamlayarak belgenizi alabilirsiniz.

Özellikle işyeri yemekhaneleri, restoranlar ve bu işletmeler gibi gıda hizmetlerinin olduğu mekanlar, konaklama faaliyetlerinde hizmet veren gıda üretimi yapan işletmeler, insan vücudü konusunda temas söz konusu olan temizlik hizmetlerinin olduğu işletmelerde personelin sahip olması gereken belgeler arasında Hijyen Eğitimi belgesi yer almalıdır.24/04/1930 tarihinde yayınlanan 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 127. maddesine dayanılarak hazırlanan Hijyen Eğitimi Yönetmeliği 5 Temmuz 2013 tarihinde resmi olarak yürürlüğe girmiştir. Ekol Belgelendirme olarak ilgili yönetmeliğe göre hijyen eğitimi vermekteyiz.

Hijyen eğitimi nedir? Hijyen eğitimi sırasında ne öğreniriz diye soracak olursanız bu eğitim ile başta kişisel temizlik kuralları eğitimi verilmektedir.

Hijyen eğitimi kapsamında verilen dersler arasında tuvalet temizliği, koruyucu giysilerin kullanımı, bulaşıcı olan hastalıklardan korunmanın önemli yöntemleri, gıda eğitim sistemleri, mutfaktaki hijyen konusu, işverenler ve işçilere yönetlik olan sağlık yasaları, virüsler hakkında bilgiler verilmektedir. Bu konuların haricinde yine hijyen eğitim derslerinde bakteri, parazit, mantar ve enfeksiyonlar hakkında bilgiler de eğitmenlerimiz tarafından dersi almak üzere gelen, belge alıcak olan öğrencilerimize verilmektedir.

Sizlerde hijyen eğitimi almak ve hijyen belgesine sahip olmak istiyorsanız hemen Ekol Belgelendirme web sitesinde yer alan numaraları arayabilir ve en iyi fiyatlardan bu belgeye sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 22000 Gıda Güvenliği Danışmanlığı
  ISO 22000 Gıda Güvenliği Danışmanlığı ile ilgili merak edilen tüm bilgileri ve diğer detayları Ekol Belgelendirme kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir, aklınıza takılan sorular için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.
 • ISO 9001 Kalite Sertifikası Danışmanlığı
  ISO 9001 Kalite Sertifikası Danışmanlığı - Ekol Belgelendirme olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet vermiş olmamız ve alanında uzman eğitmenler ile bu hizmeti sizlere sunuyor olmamız sizin için oldukça yararlı bir sebep olacaktır.
 • ISO 26000 Nedir?
  ISO 2600, şirketler, sivil toplum kuruluşları ya da vakıflar için sosyal sorumluluk standardizasyonunu belirler. ISO 26000 gönüllülük esasına dayanan bir sistemdir.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp