Sepetim Sepetim

I-REC Belgesi

I –REC Belgesi yani yeşil enerji sertifikası ile alakalı bilgi edinmek ve en iyi danışmanlardan hizmet almak isterseniz hemen Ekol Belgelendirme´nin web sitesinde yer alan numaralardan irtibata geçebilirsiniz. Enerji sektöründe yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile farkını ortaya koyan güvenilir firmamızdan I- REC belgesi hizmetleri alabilirsiniz.

I –REC belgesi hizmetleri ile her zaman güvenilir olduğunu kanıtlayan firmamızdan her konuda her zaman yardım almanız mümkün olmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve tecrübeli mühendislerimiz ile her zaman en kaliteli hizmetleri sunmakta olan danışmanlık firmamız ile ihtiyacınız olduğu her an iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri veren firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli olmaktadır.

Ekol Belglendirme sürdürülebilirlik alanında kendini kanıtlamış danışmanları ile hizmet verir.

I-REC Belgesi Nedir?


Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile değişim geçiren dünyada iklim değişikliği başta olmak üzere küresel ısınma ve yoğun bir şekilde sanayileşme sonucunda daha fazla enerjiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu enerjinin en aza indirilmesi için doğal kaynaklar kullanılarak yenilenebilir enerji üretimi sağlanmaktadır. Genel olarak yenilenebilir enerji güneş, jeotermal, biokütle, rüzgar ve düşük etkili hidroelektrik tesisler gibi kaynaklardan üretilen enerjiye denilmektedir. Bu kaynaklar kendilerini doğal bir şekilde yenilediğinden dolayı kesinlikle tükenmedikleri için yenilenebilir enerji olarak adlandırılmaktadır.

Özellikle uluslararası REC standardı tarafından dünyanın her hangi bir yerinde yenilenebilir kaynaklardan üretimi sağlanan enerjinin kaynağını izlemek ile kanıtlamak adına meydana getirilmiş uluslararası bir standarttır. IREC elektriğin yenilenebilir kaynaklardan üretildiğini belgeleyen uluslararası sertifikasyon sistemi olmaktadır. Ülkemiz için son derece önemli bir yere sahip olan bu tarz sertifika hizmetleri için her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız profesyonel ekibimiz ve uzman mühendislerimiz ile çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Alanında lider konumda olan firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız.

Bu alanda uzman danışmanlarımızdan bilgi almak isterseniz anında INSTAGRAM hesabımızdan DM yolu ile  bize ulaşabilirsiniz.
 

Yenilenebilir Enerji Sertifikası Hizmetleri


Son zamanların en önemli projelerinden biri olarak pek çok kuruluş tarafından kabul edilen yenilenebilir enerji doğal süreçlerden faydalanarak elde edilen enerji çeşidi olmaktadır. Günümüzün çevre dostu ve ülke ekonomisine katkıları bulunan bu tarz hizmetlerin en önemli özelliği enerjinin kullanımından daha hızlı olarak kendini yenilemesidir. Fosil yakıtlarının doğayı tehdit etmesi ile doğayı koruyan ve devam ettirebilir olan yenilebilir enerjinin kaynaklarının önemi daha da çok olmaktadır.

I-REC Belgesi

Yenilenebilir elektrik kaynağından üretim sağlayarak elektrik şebekesine teslim edilmesi ile IREC standartları üzerinden belge haline getirilmektedir. Yenilenebilir enerji tesislerinde üretimi olan her 1 MWh elektrik karşılığında bir sertifika meydana getirilmektedir. Bu tarz sertifikalar gelişmiş olan ülkelerde bu tarz enerji yatırımlarını ve tüketimini daha geniş alanlara yaygınlaştırmak amacı ile çok daha sık kullanılan bir sistem haline gelmektedir.

Her zaman başarılı hizmetler ile farkını koruyan danışmanlık firmamızdan bu tarz hizmetleri güven içinde alabilirsiniz. I- REC belgesi almak isteyenler için danışmanlık firmamızda profesyonel ekibimiz en güvenilir şekilde hizmetlerini özenle vermektedir. İhtiyacınız olan I- REC belgesi hizmetleri için her zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

En uygun fiyatlardan belgelendirme hizmeti almak istediğinizde Ekol Belgelendirme´ye ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye´de uzmanlarımız ile hizmet veriyoruz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • MEB Okullarına ISO Belgelendirme Hizmeti
  MEB Okullarına ISO Belgelendirme Hizmeti için sizlerin hizmetinizdeyiz. Ekol Belgelendirme olarak Türkiye´nin tüm bölgelerindeki okullar için ihtiyaç duyulan ISO sertifikaları için hemen bizden teklif alabilirsiniz.
 • Etik Ticaret Belgesi
  Etik Ticaret Belgesi ETI ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere Ekol Belgelendirme firmasını arayarak erişebilir ve firmamızın profesyonel danışmanlık hizmetlerinden anında yararlanabilirsiniz.
 • ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgelendirmesi
  ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgelendirmesi ile alakalı tüm bilgilere en hızlı şekilde Ekol Belgelendirme firmasının kurumsal web sitesinden erişebilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp