Sepetim Sepetim

INDITEX Belgesi Danışmanlığı

Inditex, global modanın öncü perakendecilerinden biri olarak, dünyanın dört bir yanındaki imalat firmaları için üretim standartlarını belirleyen ve testleri yöneten bir kuruluştur. Şu an itibariyle Inditex, bünyesinde ya da üyesi olarak kabul ettiği 8 markayı yönetmektedir. Bu markalar arasında Zara ve Massimo Dutti gibi, Zara Home gibi önemli markalar bulunmaktadır. Inditex, dünya genelinde perakende satış yapan en büyük moda topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır.

Mesela, 1975 yılında kurulan Zara markası, İspanya merkezli bir giyim ve aksesuar markasıdır. Zara, dünya genelindeki en büyük üç hazır giyim şirketinden biri olarak kabul edilmektedir. Günümüz itibarıyla birçok ülkede 2200´den fazla mağazaya sahiptir ve Türkiye´de de birçok mağazası bulunmaktadır.

Inditex, çevrimiçi platformu ve farklı pazardaki 7000´in üzerinde mağazasıyla birçok pazarda satış yapmaktadır. Ancak, bu 8 markadan birine üretim yapabilmek için öncelikle Inditex belgesi danışmanlığı kalmak almak, denetime girmek ve denetimleri başarıyla tamamlamak gereklidir.

Ekol Belgelendirme´nin bu alanda sayısız referansı bulunmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmetleri sunabilmekteyiz.

Belge Danışmanlığı Hizmetlerimiz


Firmalar, denetim öncesinde kapsamlı bir hazırlık yapmalı ve eksiklerini gidermelidir. Aksi takdirde, 6 ay boyunca bu markalara üretim yapma hakkını kaybedebilirler ve bir sonraki denetim için beklemek zorunda kalabilirler. Ancak, denetimlere önceden ve etkili bir şekilde hazırlanılırsa, başarılı bir denetim sonrasında hemen üretime başlanabilir. Bu süre zarfında eksikleri giderme ve iyileştirme fırsatı bulunur.
Firmalar, bu hazırlık sürecini daha etkili bir şekilde yönetmek ve denetimlere daha sağlam bir şekilde girmek için uzman danışmanlık hizmetleri alabilirler. Bu, sadece Inditex´in belirlediği standartlara uyumu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda iş süreçlerini daha verimli ve etik bir şekilde yönetmelerine yardımcı olabilir.

Inditex Belgesi ya da diğer adı ile Zara Inditex Belgesi, başarıyla tamamlanan Inditex denetimlerine dayalı olarak verilen bir belge veya belgelerdir. Bu belgeler, denetim sonuçları veya denetim firmasının sağladığı dokümantasyonlar içerebilir. Inditex´in yanı sıra, benzer amaçlara hizmet eden diğer standartlar ve denetim organizasyonları da bulunmaktadır.

INDITEX Belgesi Danışmanlığı

Örneğin, BSCI Birliği, Denetimleri ve Organizasyonu, küresel tedarik zincirlerinde çalışma koşullarını iyileştirmeyi amaçlayan kuruluşlardan bazılarıdır. Öte yandan da sadece Disney tarafından yürütülen bir sertifikasyon veya belgelendirme faaliyetidir ve bu kapsamda yürütülen denetimleri içerir.

Konu ile alakalı merak ettikleriniz için Ekol Belgelendirme´nin uzman kadrosuna ulaşabilirsiniz.
 

Inditex Danışmanlık Hizmetlerimiz Konusu


Inditex belgesi danışmanlığı
sunan firmamız, Inditex denetimleri ya da Zara Inditex Denetimi ile ilgili olarak sağlanan danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet, özel firmalar tarafından sunulabilir. Danışmanlık hizmetinin temel amacı, Inditex denetimine girecek olan firmalara gerekli eğitim ve bilgilendirme hizmetini sağlamak, gerekli dokümantasyon konusunda yardımcı olmak ve personeli bu konuda bilgilendirmektir.

Bu kapsamda sağlanan danışmanlık hizmetleri arasında yer alan bilgiler;

•    Tedarikçi Denetim Soru listesi oluşturularak, hem personelin hem de yöneticilerin gelebilecek denetim sorularına hazırlıklı olmalarını sağlamak, Gerekli olan dokümantasyonun oluşturulması,** denetim sürecine uygun belgelerin düzenlenmesi,

•    Denetimlere yönelik hazırlıklar ise firma içinde gerekli düzenlemelerin yapılması gibi hizmetler yer almaktadır.

Bu son derece profesyonel olan danışmanlık hizmetleri, firmaların Inditex standartlarına uyumlu bir şekilde denetimlere girmelerini sağlamak ve süreci başarıyla tamamlamalarını desteklemek adına önem taşımaktadır. Dolayısı ile firmamızdan bu anlamda profesyonel olacak şekilde destek ve danışmanlık alabilirsiniz.

Çok daha fazlası için bize sitemizdeki numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ekol Belgelendirme size 1 telefon kadar yakın olmakta ve isteklerinize en uygun fiyatlardan hizmet vermektedir. 

INDITEX Onayı ve Denetimi

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp