Sepetim Sepetim

IREC Sertifikası

Ekol Belgelendirme´den alacağınız danışmanlık ile kısa süre içerisinde IREC Sertifikası sahibi olabiliyorsunuz, daha fazla bilgi ve detay için içeriği incelemenizin ardından hemen bizi arayın. Çevre dostu olarak uzun zamandır enerji sektöründe hizmet veren danışmanlık firmamızda IREC sertifikası hizmetlerini güven içinde almanız mümkün olmaktadır.

IREC sertifikası konusunda her zaman en kaliteli hizmetleri güven içinde sunmakta olan profesyonel firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Firmamız bünyesinde profesyonel ekibimiz her zaman büyük bir titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. İhtiyacınız olan bu tarz hizmetler için her zaman iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

IREC Sertifikası Nedir?


Son yıllarda en çok konuşulan konulardan biri haline gelen ve ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olan IREC ile ilgili bilinmeyenler merak konusu olmaktadır. Uluslararası REC standardı tarafından dünyanın her hangi bir yerinde yenilenebilir kaynaklardan üretimi sağlanan enerjinin kaynağını izlemek ile kanıtlamak adına meydana getirilmiş uluslararası bir standarttır. IREC elektriğin yenilenebilir kaynaklardan üretildiğini belgeleyen uluslararası sertifikasyon sistemi olmaktadır. Yenilenebilir enerji tesislerinde üretimi olan her 1 MWh elektrik karşılığında bir sertifika meydana getirilmektedir.

Yenilenebilir enerji sertifikaları gelişmiş olan ülkelerde bu tarz enerji yatırımlarını ve tüketimini daha geniş alanlara yaygınlaştırmak amacı ile çok daha sık kullanılan bir sistem haline gelmektedir. Üretimi yapılan her bir elektriğin kaynağından başlayarak takip edilmesi ile sonunda tüketiciye kadar izlenebilmesini sağlayan IREC sistem sayesinde tüketicilerin bilinçli ve güvenilir bir seçim yapmasını sağlamaktadır. Ülkemiz için son derece önemli olan bu tarz sertifikalar için her zaman danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sertifika için izlemeniz gereken tüm adımlarda işinin ehli profesyonel ekibimiz sonuna kadar yardımı olmaktadır.

Ekol Belgelendirme ile en uygun fiyatlardan bu sertifikaya sahip olabilirsiniz.

IREC Sertifika Ne İşe Yarar?


Genel olarak yenilenebilir enerji doğal süreçlerden faydalanarak elde edilen enerji çeşidi olmaktadır. En önemli özelliği enerjinin kullanımından daha hızlı olarak kendini yenilemesidir. Fosil yakıtlarının doğayı tehdit etmesi ile doğayı koruyan ve devam ettirebilir olan yenilebilir enerjinin kaynaklarının önemi daha da çok olmaktadır. Yenilebilir enerji kaynağı türleri içinde güneş, rüzgar, hidroelektrik ve jeotermal enerjiler bulunmaktadır.

IREC sertifikalar kullanıldığı kadar enerjinin doğaya salmış olduğu emisyon oranının hesaplanması ile bu oran kadar yenilenebilir enerji üretimin desteklenmesidir. Sertifika sahibi olunması halinde firma adına yenilebilir enerji üretilir. Sertifikalar yenilebilir enerji üretiminin teşvik edildiği ve desteklendiğini ortaya koyan bir çeşit belge olmaktadır. Danışmanlık firması olarak kurumsal devam edilebilirlik konusunda yer alan çalışmalar ile firmamız ülkemiz adına IREC Foundation tarafından belge düzenleyici olarak görevlendirilmektedir.

Her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmetlerine devam eden firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti çok daha önemli olmaktadır. Hem ülke ekonomisine katkı sağlamak hem de çevre dostu olarak çalışmalarına devam eden firmamız IREC sertifikası temini ile kullanım süresince her aşamada destek vermektedir. Tüm ihtiyaçlarınızda hiç zaman kaybetmeden firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Türkiye´nin önde gelen belgelendirme firması olan EKOL´de en uygun teklifler sizlere sunulacak ve kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan bu belgeye sahip olabileceksiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 13485 Nedir?
  Birçok alan için son derece önemli ISO 13485 nedir? Tıbbi cihazlar yönetim sistemi belgesi kişilerin firmalarında ya da işletmelerinde bulunması gereken önemli belgelerdendir. Tıbbi cihazların kalitesinin ve konforunun belirlenmesi için bu be
 • ISO 56000 Eğitimi
  ISO 56000 Eğitimi ile alakalı profesyonel kadrosu ile Tüm Türkiye´de hizmet veren Ekol Belgelendirme firmamıza hoşgeldiniz. Bir çok bilgiye sitemizden erişebilir ve anında bilgi alabilirsiniz.
 • ISO 14064 Belgelendirme
  ISO 14064 Belgelendirme ihtiyaçlarınızda EKOL BELGELENDİRME olarak sizlerin yanındayız. Alanında uzman kadromuz ile sizlere hizmetlerimizi başarılı bir şekilde sunmaktayız.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp