İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlığı

Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sertifikalı iş güvenliği uzmanlarımız ile iş güvenliği ve iş sağlığı danışmanlık hizmetlerinden Ekol Belgelendirme aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

İş sağlığı ve Güvenliği (İSG) Tanımı

Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından iş sağlığı tanımında, tüm mesleklerde çalışan personelin ruhsal, bedensel ve sosyal yönlerden iyi olma halleri en üst düzeyde tutulmuş ve sürdürülebilir olmasıi geliştirilebilir olması çalışmalarını oluşturmaktadır. Ayrıca yine aynı kurumlarda iş güvenliği alanında ise işlerde ve işletmelerde firmaların karşılaşacakları tehlikelerin bertaraf edilmesi ve bu durumların azaltılabilmesi adına geliştirilen tüm yükümlülüklere bağlı olan kuralların tamamını ifade etmektedir. İş güvenliği genel olarak çalışanlarınızın yaşamları ve vücut bütünlüklerine yönelim tüm riskleri ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

İş güvenliği ve iş sağlığı aslında birbirini tamamlayan iki kavramdır. Sağlık alanında bir çok iyileştirmelerin yapıldığı ve tüm tehtidlerin yok edilmesi istenildiği sistemdir. İş güvenliği alanındaki sistemlerin geliştirilmesi amacı ile iş kazaları, meslek hastalıklarının önüne geçmek istenilmiştir.

Ekol Belgelendirme aracılığı ile tüm danışmanlık hizmetleriniz, sertifikalı profesyoneller tarafından sağlanılmaktadır. Tüm faaliyetleri kontrol altına alarak, süreçlerin kontrolünü sağlayan sistemlerimiz sayesinde müşterilerimizi en kötü senaryolara karşı hazırlarız. Maksimum kalitede iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almak isteyen herkes firmamız ile irtibata geçebilir.

Firma faaliyetlerinizin yürütülmesi aşamalarında meydana gelebilecek tüm sorunlar ele alınır. Firmanıza zarar verebilecek olan tüm koşulların korunması amacı ile gerekli çalışmalar iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız tarafından yürütülmektedir. Çalışanlarınızı korumak, üretimlerinizin güvenliğini sağlamak, firma içi işletme güvenliğini sağlamak Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunacağı hizmetin ana amaçlarıdır.

Ekol Belgelendirme´den alacağınız iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetlerinde firmanızın organizasyon ve sorumluluk dağılımları incelenmekte ve gerekli olan tüm düzeltici faaliyetler kapsam dahiline alınmaktadır. Firmanızda çalışan personelinizin iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimlerini firmamızdan alarak uygunluk seviyeleri arttırılmaktadır. İş kazaları ve bakım onarım kontrollerinizin yapılabilmesi alanındaki tüm kontrollerin de yapılacağı bu hizmetimiz ile alakalı detaylı bilgi almak isteyen tüm müşterilerimiz incelemekte olduğunuz web sitesinde yer alan numaraları arayarak müşteri hizmetleri hattımızdan gerekli bilgileri alabilirler.

İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlığı

Profesyonel ve sertifikalı danışmanlarımız,eğitmenlerimiz ile 6331 sayılı iş güvenliği ve sağlığı kanunu alanında yanınızdayız. Firmanız, kendiniz ve çalışan personeliniz için işletme tehlikelerinden korunmanızın tüm yollarını araştıracak ve firmanıza gerekli entegrasyonları yapacağız. Tüm tehlikelerden korunmanın en iyi yolu, gelebilecek tüm tehlikeleri bilmek ve onları oluşmadan önce önlemektir. Bunun için gerekli önlemleri zamanında atmak, doğru şekilde ilerlemek oldukça önemlidir.

Ekol Belgelendirme firması olarak sağladığımız bu danışmanlık hizmeti sayesinde kurulduğumuz ilk günden beri tek bir amaç için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Dinamik, tecrübeli ve profesyonel kadromuzun güçlü referans listesi ile sizlerin çözüm ortağı olmak yolundaki adımları başarılı bir şekilde sürdürülmektedir. İş sağlığı ve güvenliği ile alakalı her konuda danışman ve eğitmenlerimize güveniyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ederek ilgili numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp