ISCC PLUS Sertifikası

ISCC PLUS Sertifikası ile alakalı bilgiler, belgelendirme detayları ve en uygun teklifleri Ekol Belgelendirme firmasının kurumsal sitesinde yer alan telefon numaraları üzerinden edinebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik ve karbon sertifikasyonu Plus Sistemi Uluslararası pazarda kabul görmektedir. ISCC Plus´da plastiğin kütle dengesi özelliğinin kullanılması ile elde edilen geri dönüşüm ürünlerinin sertifikalandırılması ve tedarik zincirinin her aşamasında izlenebilirliğinin sağlanması için uluslararası pazarda kabul gören sistem olarak bilinir. İşletmelerin geri dönüşümlerinden elde ettikleri ürünün tedarik zinciri boyunca takip edilmesini sağlayan ISCC Plus sertifikası için Ekol Belgelendirme´nin tecrübeli danışmanları hizmet sağlamaktadır.

Biyokütlelerin sürdürülebilir olması için gönüllü sertifikasyon sistemi bulunur. Biyoyakıtların yasal bir şekilde düzenlendiği sistemlerde işletmenizin gönüllü olarak ISCC belgesi almak istemesi ile bir çok avantajdan da faydalanabilmesini sağlayacaktır. Gıda, paketleme, yem ve kimya sektörlerindeki tüm üretim aşamaları, tedarik süreçlerinde biyo bazlı hammaddelerin sürdürülebilir olması önemlidir. Sertifikalı sürdürülebilirlik için sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

ISCC - Sertifikalı Biyokütle ve Biyoenerji Sistemleri

 

İmalatlarınızdaki hammaddelerin sürdürülebilir kaynaklar kullanılarak elde edildiğini kanıtlayabilmek için ISCC Plus sertifikası gerekir.Tarım ve orman ürünlerinin yanı sıra biyo-bazlı hammaddeler ve atıklar, ve ayrıca geri dönüşüm üürünlerinin kullanılması istenir. ISCC Plus belgesi firmaların tüm süreçlerinin, üretimlerinin yanında tedarik zincirlerindeki sürdürülebilirliği bağımsız bir şekilde sertifikasyon süreçlerinde olması için Ekol Belgelendirme danışmanları gerekli adımları atacaktır.

ISCC Plus belgelendirme süreçlerindeki en uygun fiyatlandırma seçeneklerini biz sunuyoruz. Sitemizde bulunan telefon numaralarımızı arayarak en iyi fiyatları edinebilirsiniz. Firmanızın detaylı incelenmesinin ardından süreç için teklif sunulmaktadır. Özel fiyat tekliflerini sunma gayretinde olan ekiplerimize incelediğiniz web sitesinin iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme ile iletişime geçerek en iyi teklifi almak sizin elinizde. Sertifikalı sürdürülebilir bir işletme olmak ve denetimleri başarılı şekilde geçebilmek için biz yanınızda olacağız. Bir çok sektörde tecrübe sahibi olan, uzun yıllardır hizmet veren deneyimli danışmanlarımız ile faliyetlerimizi sunmaktayız. Denetimlerden önce ve sonra ekiplerimiz her zaman size destek olacaktır.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizdeki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Ürün Takip Sistemi Kayıt İşlemleri
  Ürün Takip Sistemi Kayıt İşlemlerine dair merak ettiğiniz tüm bilgilere ve detaylara firmamız aracılığı ile ulaşabilir ve alanında uzman kadromuzdan profesyonel desteği anında alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme ÜTS kaydı için sizlerin ya
 • ISO 13485 Belgesi Danışmanlığı
  Ekol Belgelendirme ISO belgeleri konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. ISO 13485 Belgesi Danışmanlığı hizmetimiz için bize sitemizdeki bu içeriği incelemenizin ardından hemen ulaşabilirsiniz.
 • ROHS Sertifikası Fiyatları
  ROHS Sertifikası Fiyatları alabilmek için sitemizdeki numaralarımızı arayabilir ve hemen bilgi sahibi olabilirsiniz, Türkiye´nin öncü belgelendirme firması Ekol Belgelendirme hizmetinizde.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp