Sepetim Sepetim

İşletme Sosyal Uyumluluk İnsiyatifi BSCI Belgesi Danışmanlığı

İşletme Sosyal Uyumluluk İnsiyatifi BSCI Belgesi Danışmanlığı hizmetimizde Ekol Belgelendirme olarak uzman eğitimci ve danışmanlarımız ile firmalara BSCI belgesi için gerekli olan tüm adımları ve aşamaları aktarmakta, firmanın BSCI Belgesi almaya hak kazanmasını sağlamaktayız.

BSCI belgesi bulunmayan firmaların BSCI belgesi almasını sağlamak amacı ile firmamız hizmetinizdedir. Bu belgenin işletmeniz için alınması amacı ile tüm gereken eğitimleri vermekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz ile firmanıza kalite yönetim sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağlamamızın ardından Uluslararası Belgelendirme Kurum firmalarını BSCI belgesini alacak olan işletmenize davet etmekteyiz. İlgili kurumun denetimini işletmenizin başarılı bir şekilde geçmesini sağlayacak tüm aşamaları kontrol ediyor, eğitimlerini veriyor ve işletmenize, markanıza BSCI belgesini almanızı sağlıyoruz. Bu süreç içerisinde firmanıza tüm desteği vermekteyiz.

Ekol Belgelendirme olarak BSCI Belgesi konusunda uzman eğitmenlerimiz ile yanınızdayız. Eksiklerinizin tamamını kısa süre içerisinde gözlemlerimizle beraber detaylandırıyor ve tüm eksiklerinizi gideriyoruz. Ekol Belgelendirmeden alacağınız danışmanlık hizmeti ile işletmede yer alan personelinizi gereken standartlara uyacak şekilde, yeterli olacak seviyeye gelene kadar eğitiyor ve biliçlendiriyoruz.

BSCI Belgesi Alımında Uzman Kadro

BSCI belge danışmanlığında Ekol Belgelendirme firması sizlere 7 gün 24 saat döküman desteği sunmakta ve eksiksiz bir şekilde ilgili denetimlere girmenize hak kazandırmaktadır. Denetimleri %99 olarak ilk seferde geçme garantisini de sunan firmamız işletmenizi zaman kaybı ve yüksek maliyetlerden de kurtarmaktadır. Alanında uzman danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz sayesinde artık sizlerde onaylı bir işyeri olabilirsiniz.

Amfori BSCI Genel Konular

* Tedarikçiler
* Taşeronlar
* Fason Firmaları
* Çalışanlarınızın hakları ve sorumlulukları
* Adil bir ücretlendirme sistemi
* Çevre ve Çevresel Faktörler
* Sosyal uygunluk yönetim sistemi
* İşyeri sağlık ve güvenlik faaliyetleri
* Ayrımcılığa karşı alınan önlemler
* Örgütlenme için özgürlük olanakları
* Zorla çalıştırma
* Çocuk işçiliğine karşı tutum
* İşletme personel çalışma saatleri detayları
* Yasal uygunluk bilgileri

BSCI belgesinde her ülkeye göre farklı denetimler olabilir. BSCI belgesi alabilmek için ülkenin anayasasına göre, ülkemizdeki iş kanunlarına göre, çevre yönetmeliklerine göre farklılıklar olabilir ve bu detaylara göre bazı standartlar ayrıca kontrol edilebilir.

Neden BSCI Belgesi Almalıyım?

BSCI Amfori belgesine almaya hak kazanılması şu dönemde en zor olan denetimlerden biri olmaktadır. C puan alan BSCI belgesi olan bir firmanın oldukça prestijli bir denetim sonucuna sahip olması demektir. BSCI belgesine hak kazanan firmalar rakiplerine karşı açıkara rekabet konusunda avantajlı konumda olmaktadır.

BSCI Belgesi firmanızda çalışanlar ile işverenlerin ikili lişkilerini sağlam bir temele oturtması demektir. Sosyal uygunluk yönetim sistemlerininde detaylandırıldığı bu sistemlerde verimlilik, kalite ve çalışan bağlarının artması demektir. Çalışan sirkülasyonunun azalması ve işletmenizdeki disiplin sisteminin oturması içinde bu sistem oldukça ileri seviye bir sistem olacaktır.

Ekol Belgelendirme´den alacağınız BSCI danışmanlığı ile firmanızı en iyi şekilde bu denetime hazırlıyoruz. Kısa bir süre içerisinde denetimde karşınıza çıkabilecek tüm süreçleri, işletmenize adapte ediyoruz. Ekol Belgelendirme olarak Türkiye´nin alanında en bilgili, tecrübeli ve ilgili hocaları ile BSCI Belgesi Danışmanlık Hizmetini sizlere sunuyoruz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ENEC Belgesi
  ENEC Belgesi´ne kısa süre içerisinde işletmeniz, markanız ve ürünleriniz için sahip olmak ister misiniz? Ekol Belgelendirme ENEC Belge danışmanlık hizmetini sizlere sunmaktadır.
 • MDR Teknik Dosya Türleri
  MDR Teknik Dosya Türlerini Ekol Belgelendirme´nin sizler için hazırlanan bu sayfasından inceleyebilir ve konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm hususlar için bize ulaşabilirsiniz.
 • ISO 9001 Kalite Sertifikası Danışmanlığı
  ISO 9001 Kalite Sertifikası Danışmanlığı - Ekol Belgelendirme olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet vermiş olmamız ve alanında uzman eğitmenler ile bu hizmeti sizlere sunuyor olmamız sizin için oldukça yararlı bir sebep olacaktır.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp