Sepetim Sepetim

ISO 10002 Eğitimleri

ISO 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sisteminin temel amacı; şirketin mevcut ve potansiyel müşteri ile daha uzun vadeli bir şekilde iş ilişkisi kurması ve devam ettirmesini sağlamaktır. Müşteri memnuniyet sistemi kurulumunda olması gereken şartları ifade eden ISO 10002 standartları için, çalışanların da bu konuda eğitim almaları oldukça önemli bir konudur. ISO 10002 eğitimleri ile; bu standartlara ait temel kavramların anlatılması, firmada bu sistemin kurulum süreci ve uygulamaları hedeflenmektedir. Firmamız bünyesinde uzman kadrolarımız ile tüm bu ISO 10002 eğitim programları farklı paketler ve yöntemler ile verilmektedir.

Ekol Belgelendirme´yi arayarak sizlerde en uygun fiyatlardan ISO sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Ticari olarak faaliyette olan tüm kurumların en önemli kilit noktası ve odağı müşteridir. Bu anlamda müşteri memnuniyeti ve müşteri şikayetlerinin doğru şekilde yönetilip, karşılanması önem kazanmaktadır. Firmanın tüm ticari anlamdaki üretimleri ve süreçleri müşterilerin tepkileriyle şekillenmek ve en güzel hale gelmek durumundadır. Tüm bu süreçlerin doğru işlemesi için de, dünya genelinde bazı standartlar oluşturulmaktadır. Bunların en bilinenlerinden biri de ISO 10002 müşteri şikayetleri ve memnuniyeti yönetim sistemidir. Doğal olarak ta bu sistemi firmaya dahil etmek ve bu konuda eğitimler almak firmanın geleceği açısından da oldukça önem arz etmektedir.

ISO 10002 Eğitimi Yöntemleri Ve Türleri


ISO 10002 eğitimlerinin farklı şekillerde uygulanabilirliği bulunmaktadır. Bu yöntemler;

*ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Şikayetleri Yönetim Sistemi - Online Sistemde Eğitim
*ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Şikayetleri Yönetim Sistemi - Yüz Yüze Sistemde Eğitim
*ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Şikayetleri Yönetim Sistemi - Seminer Sisteminde Eğitim

ISO 10002 Eğitim programlarının içerik ana başlıkları ise şu şekildedir;

-ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Şikayetleri Yönetim Sistemi - Temel Eğitim Programı
-ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Şikayetleri Yönetim Sistemi - Dokümantasyon Eğitim Programı
-ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Şikayetleri Yönetim Sistemi - İç Tetkik Eğitim Programı

Firmamız bünyesinde tüm bu eğitimleri firmanız için en sağlıklı olacak yöntem ile, profesyonel uzmanlarımızdan almanız mümkün olmaktadır.

ISO 10002 Eğitimleri

ISO 10002 Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

ISO 10002 eğitim programları için doğal olarak bazı katılım şartları da bulunmaktadır. Bu şartlara ve kriterlere uygun olan herkes bu eğitimleri alabilmektedir. Bu kriterler aşağıdaki gibidir;

*Firmalarında bu sistemi uygulamak isteyen personeller,
*CV’sine bu eğitimi ve sertifikasını da dahil etmek isteyenler,
*Firmalarında müşteri şikayetleri ve memnuniyet konusunda çalışmakta olanlar,
*Bu sisteme merakı olan herkes özel bir nedeni olmaksızın bu eğitimi alabilir. Temel anlamda tek koşul; minimum lise ve dengi bir okuldan mezun olmaktır.

ISO 10002 Online Eğitim Yöntemi Ve Amacı

ISO 10002 eğitim programlarında yukarıda bahsettiğimiz gibi, temel eğitim, dokümantasyon eğitimi ve iç tetkik eğitimi olarak 3 farklı eğitim içeriği bulunmaktadır. Eğitim programını satın almanızı takiben, size verilen kullanıcı adı ve şifre yardımıyla sisteme girip, eğitim ile ilgili olan videoları izlemeniz ve video sonu testlerini çözmeniz gerekmektedir. Online eğitimin en önemli artısı, kurs ve seminerlere katılım için vakti olmayanlara sunulan özel bir hizmet olmasıdır. Toplamda bitmesi gereken 3 eğitim programının maksimum 1 ay içinde tamamlanması gerekmektedir.

ISO 10002 Online Eğitim yönteminin temel amacı; Müşteri şikayetleri ve memnuniyeti yönetim sistemi ile ilgili olan standartları öğretmek ve bu sistemi alt yapı anlamında uluslararası bir seviyeye getirebilmektir. Eğitim alanlar için de; bu eğitim sayesinde kazanılan, sistemin kurulumu, yasal mevzuatlara uyum gibi kavramlar ile profesyonel anlamda bir bakış sağlamaktır.
 

ISO 10002 Eğitimi Programı Ne Kadar Sürer?


Konusunda uzman profesyoneller tarafından firmamızda eğitimleri verilen ISO 10002 standartları ve sistemi için belirli eğitimler ve sonucunda gerçekleşen testler bulunmaktadır. Yüz yüze, online ve seminer şeklinde verilebilen bu eğitimler 3 paket olarak içeriklendirilmiştir. ISO 10002 eğitimleri, toplamda 2 gün sürmektedir. Eğitimlere başvurular yapıldıktan sonra belirlenen tarih ve günlerde eğitimler gerçekleşmektedir.

Daha fazla bilgi sahibi olmak ve alanında uzman eğitmenlerden destek almak adına Ekol Belgelendirme´ye sitesindeki numaradan, whatsapp ahttından veya INSTAGRAM hesabından ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp