ISO 13027 Danışmanlığı

ISO TS 17027 Hijyen ve Sanitasyon Belgesi ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar için bizim web sitemizde yer alan Ekol Belgelendirme irtibat numarlaarından bizlere ulaşabilirsiniz. ISO TS 17027, hijyen ve sanitasyon belgesinin bir standardıdır. Bu standard, bir işletmenin hijyen ve sanitasyon işlemlerini nasıl yöneteceğine ilişkin kurallar ve öneriler sağlar. Örneğin, işletmenin hijyen ve sanitasyon işlemlerinin nasıl planlandığı, nasıl yönetildiği ve nasıl değerlendirildiği gibi konulara değinir. Bu standard, aşırı hijyen koşullarına sahip olan sektörlerde, özellikle gıda ve ilaç sektörlerinde kullanılır.

Gıda üretimi, tüketim ve satışlarını yapan firmaların gıda güvenliğini elde edebilmeleri için ve sürdürülebilirliğini sağlayabilmek için tüketicilerin en güvenli gıdalara erişebilmesi için gıda üretim aşamaları için son tüketiciye ulaşmasına kadar uygun olması için gerekli olan hijyen ve sanitasyon ile alakalı olarak alt yapı özellikleri ve diğer detayları Ekol Belgelendirme uzmanlarından edinebilirsiniz.

ISO TS 13027 HİJYEN VE SANİTASYON BELGESİISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgesi firmalar için bir çok avantajı beraberinde getirmektedir. firmaların bu sisteme dahil olabilmesi ve bu belgeye sahip olabilmesi için uzmanlarımız tüm şartlara hakim ve hijyen için kullanılan tüm malzemelerle alakalı bilgilendirmeleri de sunacaktır. ISO 13027´de HACCP Programına uygunluk da önemli bir husustur. Bu standardı gıda üretimi yapan firmaların alması gerekir.

İşletmelere Hijyen ve sanitasyon belgesinin sağladığı faydalara baktığımızda ise;

* İşletmelerin ISO 13027 belgesi ile hijyen ve sanitasyon konularında yeterli & güvenilir olduğuyla alakalı taraflara bildiri sağlanmaktadır.
* Firmaların itibarının arttırılmasında faydalıdır.
* Firmaların prestijinin artış eğilimine girmesini sağlar.
* Gıda, hijyen ve süreçsel açıdan meydana gelebilecek her riskin yaşanmasındaki olasılığın önüne geçecek adımlara sahip olmanızı sağlar.
* İşletmede görevli olan personelin ve müşterilerin sağlıklı olması, güvenliğinin sağlanması için önemlidir.

Ekol Belgeldirme´nin kurumsal web sitesinde yer alan irtibat numaraları ile bize ulaşabilir ve sizler için en uygun fiyatları alabilirsiniz. ISO 13927 belgesini edinebilmek için Akredite kuruluşlarından belgelendirme başvurularınızı yapabilir ve denetimleri başarılı bir şekilde geçmenizin ardından belgenize sahip olabilirsiniz. Gıda güvenliği belgeleri için  bize sitemizdeki numaradan ulaşabilirsiniz.

 
Daha fazla bilgi ve en uygun ISO 13027 teklifi için bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kurumsal Karbon Ayak İzi
  Kurumsal Karbon Ayak İzi ile alakalı destek almak istediğinizde kurumsal sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.
 • UBB Kaydı (Ulusal Bilgi Bankası Ürün Kayıt)
  UBB Kaydı (Ulusal Bilgi Bankası Ürün Kayıt) taleplerinizin yönetimi, başvuru ve onay işlemlerinde başarılı sonuçlar alabilmek adına, zaman kaybetmeden hemen Ekol Belgelendirme firmamız ile irtibata geçebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabi
 • ISO 10004 Kimlere Verilir?
  Türkiye´nin öncü belgelendirme firmalarından olan Ekol´de müşteri memnuniyeti alanında en çok tercih edilen sertifikalar kısa sürede size sunuluyor. Uzman danışmanlarımızdan ISO 10004 Kimlere Verilir? sorusu yanıtı sizlere sunu
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp