Sepetim Sepetim

ISO 13027 Hijyen Standardı

ISO 13027 Hijyen Standardı ile alakalı merak edilen bilgilerin tamamına hızlıca erişebileceğiniz Ekol Belgelendirme´de en uygun fiyatlar sizlere sunuluyor.

ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgesi  kapsamında gıda imalatında bulunan firmaların buradaki denetimlere tabi ttulması ve bu denetimlerde önceden belirlenmiş olan kuralların uygulanması ile elde edilmektedir. Ülkemizde Tarım ve Köy İşleri Bakanlığımız tarafından 2008 senesinde Gıda güvenliği ve gıda kalitesinin denetimi, kontrolüne dair yürürlüğe giren yönetmelik ile beraber hayatımızdaki yerini almıştır. Biz Ekol Belgelendirme olarak ISO 13027 standardı ile alakalı gıda maddelerinin üretiminde bulunan firmalar için gıda güvenliği ve kalitesini sağlamak amacı ile bu belgeyi alması adına desteklerimizi sunmaktayız. Türkiye ve Dünya´nın her yerinde hizmetlerimizi uygulayabilmekte ve sunabilmekteyiz.

Hijyen ve Sanitasyon Belgesi´ne Sahip Olmanın Avantajları* ISO 13027 sayesinde gıda imalatında faaliyet gösteren firmaların gıda ile alakalı güvenliği sağlayıcı olan tüm koşulları denetlenmiş olduğu ve tescillenmiş olduğu bellidir.
* ISO 13027 belgesi sayesinde firma ürettiği ürünleri yasal kapsamda tüm düzenlemelere uygun şekilde ürettiğini kanıtlamış olacaktır.
* Firmalar için hijyen ve sanitasyon belgesi sayesinde mevcut veyahut potansiyel tehlikeleri önceden bilmiş olur ve risklere karşı önlem alırlar.
* Firmaların bu belge sayesinde imajları güçlenmektedir.
* Firmaların bu belge sayesinde itibarları artmaktadır.
* İşletmelerdeki ortaya çıkan müşteriye bağlı, müşteri kaynaklı şikayetler en aza indirilir.
* ISO 13027´deki periyodik analizler sayesinde firmaların hijyen ve sanitasyon koşulları izlenebilir olur.
* Yine yapılan periyodik denetimler sayesinde firma daha temiz, daha dikkatli çalışabilmektedir.
* Firmaların gıda sektöründeki önemli bir rakebet gücü bulunacaktır.

Konu ile alakalıdaha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlardan hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hijyen ve Sanitasyon Belgesi SertifikalandırmaISO TS 13027 sayesinde üretim yapmaya başladığınız ürünleriniz için bizden destek alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme´den en hızlı belgelendirme süreçlerinden geçebilir ve firmanızın sertifikasyon kurumlarından kontrollerinin ve denetimlerinin yapılmasında danışmanlık alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme süreç içerisinde işletmenizin alt yapısını, tesisini, çalışma ve üretim alanındaki oranlarını, makinelerini, aletlerini, ekipmanlarını ve teknik açıdan donanımları inceleyecektir. Bunların yanı sıra ISO 13027 kapsamında Ekol Belgelendirme çevresel faktörleri biliyor ve çalışanlarınızın niteliklerini de inceliyor.

Hijyen ve sanitasyon belgelendirme hizmetleri kapsamında Ekol Belgelendirme olarak denetimlerinizin tüm aşamalarını biliyor ve sizlere bu alanda en iyi destekleri sunuyoruz. En uygun fiyatlardan belgelendirme hizmeti almak istediğinizde incelemekte olduğunuz bir çok hizmetin yer aldığı kurumsal sitemizdeki telefon numaralarından veya canlı destek hattından bize ulaşabilirsiniz. Ekol Belgelendirme ile testlerinizin, analizlerinizin yapılması konusunda en uygun şartlar değerlendirilerek en iyi teklifler sizlere sunuluyor.

ISO 13027 danışmanlığı almak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Iso 9001 Belgesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti
  Iso 9001 Belgesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetimizden yararlanmak isteyen herkese, uygun fiyat garantisi ile, alanında uzman eğitmen ve danışmanlar ile hizmetlerimizi Ekol Belgelendirme markası altında sunmaktayız.
 • Kalite Yönetim Sistemi Iso 9001 Fiyatları
  Kalite Yönetim Sistemi Iso 9001 Fiyatlarını öğrenebilmek adına Ekol Belgelendirme firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan numaralar üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Tıbbi Cihaz (MDR) Teknik Dosya
  Ekol Belgelendirme´de Tıbbi Cihaz (MDR) Teknik Dosya Danışmanlık Hizmetleri kapsamında sizlere en iyi bilgiler ve hizmetler sunulmaktadır. Danışmanlarımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp