ISO 13485 Belgesi Danışmanlığı

Ekol Belgelendirme ISO belgeleri konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. ISO 13485 Belgesi Danışmanlığı hizmetimiz için bize sitemizdeki bu içeriği incelemenizin ardından hemen ulaşabilirsiniz. Tıbbi cihaz üretimi için gerekli olan ISO 13485 Belgesi danışmanlığı firmamız tarafından sunulmaktadır. Bu belge, üretimi gerçekleştiren kuruluşun gerekli olan tüm standartlara uyum sağladığını kanıtlamaktadır. Uluslararası geçerliliği olan bu belge ile tıbbi cihaz üretiminde tüm süreçlerin kalite yönetim şartlarına uygun olup olmadığı belirlenmektedir.

Bu belgeyi almak için öncelikle üretim süreçlerini yöneten firmanın standart tarafından belirlenmiş olan şartları taşıması gerekmektedir. Bu şartlar üretilen cihazın türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak şartlar üretim süreçlerinin her aşamasını kapsamakta, tüm süreç boyunca uyulması gereken uluslararası kuralları belirlemektedir.

Tıbbi cihaz üretimi yapacak olan tüm firmaların mutlaka bu belgeyi edinmesi şarttır. Böylece üretilen cihazın kaliteli üretim süreçlerinden geçtiği ve kullanıma uygun olduğu kanıtlanabilmektedir. ISO 13485 belgesini almak için gerekli olan tüm aşamaları firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilir, belge alım süreçlerini profesyonel destek ile yönetme şansı yakalayabilirsiniz.

Aklınıza takılan hususların tamamı için Ekol Belgelendirme´yi iletişim sayfasında yer alan numaralardan arayabilirsiniz.

ISO 13485 Belgesi Nasıl Alınır?


ISO 13485 belgesini almak için öncelikle cihazların üretimini gerçekleştirecek olan firmanın bazı şartları taşıyor olması gerekmektedir. Dolayısıyla öncelik firmanın kendini gerekli olan standartlara yükseltmesidir. Ardından firmanın bu standartların tümüne uyum sağladığını kanıtlayıp raporlayabilmesi için akredite belgelendirme kuruluşlarına başvuru yapması gerekmektedir.
Firmamız, tıbbi cihaz üretimi gerçekleştirecek kuruluşların bu belgeyi alabilmesi için profesyonel destek sağlamaktadır. Üretim süreçlerinde uyulması gereken standartlar ve ürünlerin taşıması gereken özellikler için kuruluşları detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Bu sayede kuruluşların belgeyi mümkün olan en hızlı şekilde alabilmesi mümkün hale gelmektedir.

ISO 13485 Belgesi Danışmanlığı

Siz de ISO 13485 belgesi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gerekenler hakkında deneyimli danışmanlarımızdan profesyonel yardım alarak en kısa sürede belgenizi almak için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ISO 13485 standardı hakkında daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman iletişim hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

ISO 13485 Danışmanlık


Tıbbi cihaz ürünlerinin üretiminde uluslararası standarda uygunluk önem taşımaktadır. Bu standart, firmaların üretim ve çalışma süreçlerinde uymaları gereken tüm kuralları belirlemektedir. Bu standarda uygunluk ile kaliteli yönetim süreçlerinin varlığı kanıtlanmaktadır. Dolayısıyla bu tıbbi cihaz üretimi yapacak olan tüm kuruluşların bu standarda uygun davranması önem taşımaktadır.
ISO 13485, tıbbi cihaz üretimi için belirlenmiş tüm kuralların mevcut olduğu uluslararası standart olarak karşımıza çıkmaktadır. ISO 13485 belgesi ile kuruluşların bu kurallara uygunluğu uluslararası olarak kanıtlanmaktadır. Bu belge, üretim süreçlerinin olması gibi gerçekleştirildiğine ve cihazların kullanıma uygun olduğuna dair kanıtları ve raporları içermektedir.

Firmamız, ISO 13485 belgesi alacak olan tüm üreticiler için profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tıbbi cihaz üretmeyi düşünüyorsanız ya da halihazırda üretiyorsanız ilgili standarda uygun üretim gerçekleştirdiğinizi kanıtlamak için bizimle iletişime geçebilir, ISO 13485 Belgesi danışmanlığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme olarak sizlerin hizmetindeyiz. Merak ettiğiniz hususlar için uzmanlarımıza sitede yer alan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Karbon Ayakizi Hesaplama Hizmeti
  Karbon Ayakizi Hesaplama Hizmeti alabilmek için araştırmalarınız sırasında rastladığınız firmamız Ekol Belgelendirme bu alanda sizlere en iyi hizmeti, en uygun fiyatlardan sunabilmektedir.
 • Neden Vegan Sertifikası Almalıyım?
  Neden Vegan Sertifikası Almalıyım? sorusunun en iyi yanıtı için bu içeriğimizi inceleyebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekol Belgelendirme firmasının sağladığı VEGAN BELGELENDİRME hizmetinden yararlanmak çok kolay.
 • Kenya İhracat Uygunluk Sertifikası (PVOC Belgesi)
  Ekol Belgelendirme´den danışmanlık hizmeti alarak Kenya İhracat Uygunluk Sertifikası (PVOC Belgesi) almak için gerekli tüm adımları sizin adınıza yönetmekteyiz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp