Sepetim Sepetim

ISO 13485 Sertifikası

Genellikle hastanelerde kullanılan ve bunların harici medikal sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren işletmelerin ürettiği ürünlerde ihtiyaç duyulan bu ISO 13485 Sertifikası için Ekol Belgelendirme´den hizmet alabilirsiniz. Tıbbi cihaz üretiminde üretim süreçlerinin standarda uygunluğunu kanıtlamak için ISO 13485 sertifikası kullanılmaktadır. Bu sertifika, üretimi gerçekleştiren kuruluşun üretim süreçlerinin tümünün incelenmesi sonucunda denetimleri başarılı tamamlaması ile düzenlenmektedir. Firmamız, deneyimli ve uzman kadrosu ile ISO 13485 belgelendirme süreçleri hakkında sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Eğer tıbbi cihazların üretimi yapıyorsanız ya da yapmayı planlıyorsanız bu sertifikayı almanız önem taşımaktadır. Bu sayede uluslararası standartlarda üretim yaptığınızı kanıtlamanız mümkün hale gelmektedir. Bu sertifika ürünün kaliteli üretim süreçlerinden geçtiğine ve kullanıma hazır olduğuna dair bir kanıt niteliği taşımaktadır.

Bu sertifikayı almak için öncelikle kuruluşunuzda bazı iyileştirmeler yapmak gerekmektedir. Bu sayede standarda uygunluk sağlanmaktadır. ISO 13485 belgesi almak için yapmanız gerekenler hakkında daha detaylı bilgi almak ve bu süreçte profesyonel danışmanlık hizmeti için iletişim hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekol Belgelendirme bu alanda en iyi fiyatları size sunar. Detaylara erişmek ve bilgi sahibi olabilmek için lütfen sitemizde yer alan numaramızı arayın veyahut sitemizdeki canlı destek hattımızdan bize ulaşın.

ISO 13485 Belgesi Danışmanlık Hizmeti


ISO 13485 belgesini alabilmek için tıbbi cihaz üretimi yapmak isteyen ya da yapan firmaların bazı kurallara uygunluk taşıması gerekmektedir. Bu kurallar, ilgili standart tarafından tüm üretim süreçlerini kapsayacak şekilde belirlenmiştir. Bu belgeyi almak isteyen firmaların danışmanlık ve eğitim alması ise günümüzde bir gerekliliktir.

Firmamız, A’dan Z’ye ihtiyacınız olan tüm bilgiyi sizler için sağlamakta, yapmanız gerekenler hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir. Bu sayede üretim süreçlerinizi standarda uygun hale getirmeniz de mümkün hale gelmektedir. Üretim süreçlerinin standarda uygun olması halinde başvuru yapılarak belge alınabilir.

ISO 13485 Belgelendirme Danışmanlığı

Türkiye´nin öncü belgelendirme firması Ekol Belgelendirme sizlere 1 telefon kadar yakın. Hemen arayın ve bilgi & belge sahibi olun.
 

Tıbbi Cihaz Üretim Standardı


Tıbbi cihazların üretimin uluslararası standarda uygunluk büyük önem taşımaktadır. Bu standart, tüm üretim süreçlerinin kaliteli bir şekilde yönetildiğini ifade etmektedir. Bu sayede kullanım açısından sorun yaratmayacağı kanıtlanmış ürünler üretildiğini kanıtlamak da mümkün hale gelmektedir.

Tıbbi cihaz üretim standardına uygunluğu kanıtlayan ISO 13485 belgesi hakkında detaylı bilgi ve profesyonel danışmanlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tamamı deneyimli ve uzman danışman kadrosu ile sizlere gerekli olan desteği sunakta, belgenizi en kısa sürede almanızı sağlamaktadır.

İşinde uzman danışmanlarımız ile Ekol Belgelendirme çatısı altında toplandık ve size hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.
 

Profesyonel ISO 13485 Belgelendirme Danışmanlığı


ISO standartları konusunda belge almak isteyen firmaların profesyonel danışmanlık desteği alması şarttır. Bu sayede gerekli olan eğitim ve bilgilerin kısa sürede edinilmesi mümkün olmaktadır. Böylece üretim süreçleri denetime uygun şekilde ortaya konabilmektedir.

ISO 13485 belgesi almak için firmamız ile iletişime geçerek profesyonel destek almaya hemen başlayabilirsiniz. Belgeyi almak için gerekli olan tüm destek uzman kadromuz tarafından sizlere sunulmakta, kuruluşunuz denetimlere hazır hale getirilmektedir. Bu sayede ISO 13485 belgesini kolay bir şekilde almanız da mümkün hale gelmektedir.

Siz de ISO 13485 sertifikası almak istiyorsanız iletişim hattımız üzerinden firmamız ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ederek belgenizi en kısa sürede temin etme şansı yakalayabilirsiniz.

Çok daha fazlasını öğrenmek, bilmek ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiye erişmek için Ekol Belgelendirme´nin INSTAGRAM hesabına ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Koşer Sertifikası Almak
  Koşer Sertifikası Almak için merak edilen tüm bilgiler, belgenin alınabilmesi için izlenmesi gereken yol ve Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunduğu hizmetleri hemen sitemizden inceleyin.
 • Çevre Yönetimi Belgelendirme Başvurusu (ISO 14001)
  Çevre Yönetimi Belgelendirme Başvurusu (ISO 14001) Ekol Belgelendirme aracılığı ile yapılabilmektedir. Sizlerde firmanıza entegre etmek istediğiniz bu sistem için hemen sitemizdeki numaralarımızı arayabilirsiniz.
 • ISO 9001 Belgesi Ne Demek?
  ISO 9001 Belgesi Ne Demek sorusunun açıklamalı yanıtı için incelediğiniz web sitemizde yer alan bilgilere hemen erişebilir, bilgi sahibi olabilir ve daha fazlası için Ekol´ü arayabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp