Sepetim Sepetim

ISO 14001 Belgesi Veren Firmalar

Kuruluş ve firmalar için son derece önemli olan ISO 14001 belgesi veren firmalar ile kiler rahatlıklar belge sahibi olabilir. Bu belgeyi vermekte olan bir firma olduğumuz için kişilere en iyi şekilde ve pratik yollarla yardımcı olunur. daha iyi şekilde piyasada yer almak ve çevre hakkında duyulan hassasiyetin de firmalar tarafından kanıtlanması için bu belgenin alınması oldukça önemlidir.

Sektör ve de ölçek gözetilmeden her türlü firma ve kuruluşa verilmekte olan bu belge için kişiler firmamıza başvurabilir. Daha sonrasında en uygun olan işlemler ve başvuru şartları da gözetilerek insanların belge sahibi olması sağlanmış olur. Genel olarak bu belenin mevzuat yükümlülüklerinin kuruluşlar tarafından karşılanması ile belge alınması mümkündür.

Bu belge ürünün ya da üretim aşamasının ne şekilde olduğuna ve nasıl üretildiğine odaklanır. Bundan dolayı ürünlerin üretim aşamasında doğaya, çevreye zarar gelip gelmediğine bakılarak standartlar doğrultusunda hareket edilmesini belirtir. Çevreye verilen zararın en aza indirilmesi için bu belgenin alınması ve içeriğinin en iyi şekilde bilinmesi avantaj sağlar.

Biz Ekol Belgelendirme olarak bu sektörde uzun senelerdir ÇEVRE ile alakalı bir çok hususta firmaların hizmetindeyiz. Sizde sürdürülebilir bir işletme olmak istediğinizde hemen bize ulaşabilirsiniz.

ISO 14001 Belgesi Veren Firmalar Hangileri?


Bir kuruluşun faaliyetlerini üretim eylemlerini ve ürettikleri ürünlerin aşamasını çevreye göre ayarlamak olarak nitelendirilen bu belge tam olarak çevrenin düşünülmesi adına standartlar belirler. İnsanların kullanmakta oldukları birçok teknolojik alet ve gelişmeler zaman zaman çevreye ciddi zararlar verebildiğinden üretim yapma aşamasında çevrenin düşünülmesi ve oldukça iyi şekilde korunması önem arz eder.

Çevre kirliliği ve de çevrenin oldukça duyarsız şekilde kullanılması ciddi sorunlara ve hatta can kayıplarına neden olabilmektedir. Bunun engellenmesi ve çevrenin önemini vurgulamak adına kişilerin ya da kuruluşların daha duyarlı olması için bu belge vardır. Belgenin tüm standartları ve de içeriği tam olarak çevrenin daha az tehlikeye uğratılması olduğu için insanların dikkat ederek ve önem göstererek kesinlikle bu belgeyi almasında fayda vardır.

ISO 14001 Belgesi Veren Firmalar

Bu belgenin alınması için çalışmakta olan firmamız hemen her kuruluşun bu belgeye sahip olması adına uzman ve profesyonel olan ekip ile özenle çalışır. Bundan dolayı kişilerin belge için başvurmasından sonra tüm incelemeler, değerlendirmeler ve olması gerekenler tamamlandıktan sonra insanlara bu belgenin verilmesi uygun görülürse belge verilir. Bunun için de kuruluların bazı şartları taşıması önemlidir. Hem belge için şartları ve detayları öğrenmek hem de belgeyi almak için firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Firmanız için en kısa sürede ISO Sertifikası temin edebileceğiniz Ekol Belgelendirme sizlere 1 telefon kadar yakın.
 


ISO 14001 Belgesi Veren Firmalar Neye Bakar?


Bu belgeyi kişilere vermekte olan firmamız ilk olarak belgenin içeriğine ve standartlarına göre uyum içeren maddeler konusunda hassas şekilde davranır. Yani kuruluşların bu belgeyi almaya hak kazanması adına içerikte yer alan her türlü detayın ve unsurların bilinip mevcut şekilde bulundurulması gerekir. Aksi takdirde kuruluşların belgeyi alması mümkün olmayacağı için kuruluşların bu beklentileri ve özellikleri taşıması gerekir.

Hem daha iyi şekilde dünya genelinde de tanınmak hem de çevre bilincinin oluşmasına katkı sağlamak adına isteyen kuruluşlar ve firmalar bu belgeyi alabilir. Üretim sırasında üretmekte olduğu ürünler yüzünden atık çıktısı olan herkes bu belgeyi alabilir.

Firma olarak ilk bakılması gereken şey ise kuruluşların tüm standartlara uyması ve çevre bilinci konusunda hassasiyet gösterebilmesidir. Özellikle gıda ve tekstil firmaları da bu belgeyi alabilir. Gerekli olan tüm aşamalar ile birlikte testler, değerlendirmeler ve uygunluklara bakılarak kişilerin belge sahibi olması mümkündür. ISO 14001 belgesi veren firmalar içinde yer aldığımız için güvenilir ve kaliteli bir hizmet için bizlerle iletişime geçerek belgeyi alabilirsiniz.

Sektörün öncü firması Ekol Belgelendirme ile kısa süre içerisinde sizde ihtiyacınız olan bu belgeye sahip olun. İşinde uzman danışmanlarımıza canlı destek hattı veya whatsapp hattımız aracılığıyla hemen yazabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp