Sepetim Sepetim

ISO 14001 Eğitimi

Ticaret alanında önemli bir yere sahip olan ISO 14001 eğitimi hizmetleri için her zaman kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamızı tercih edebilirsiniz.

ISO 14001 eğitimi ile ilgili tüm merak ettiğiniz konuları en doğru şekilde güven içinde firmamızdan alabilirsiniz. Her geçen gün çoğalan nüfusun yanı sıra teknoloji ve sanayinin en hızlı şekilde gelişimi ile pek çok neden ile oluşan çevre kirliliği son yıllarda yaşam kalitesinin düşmesine etki eden son derece önemli sorunlar arasında yer alır. Bundan dolay ürün ve faaliyetlerin çevreye etkilerinin bölgesel kalmadan global olduğu kabul edilir. Tüketici alacağı ürün ya da hizmetin beklentilerini karşılamasının dışında yaşanılan dünyaya saygı duyması beklenir. Çevre Yönetim Sistemi sunmuş olduğu standartlardan sonra bütün dünyada bilinen ISO 14001 Eğitimi en hızlı şekilde insanlara duyurmuştur. Dünya çapında çok önemli olan bu standardın eğitim hizmetleri için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Uygun tekliflerimizi öğrenebilmek adına Ekol Belgelendirme numaralarını arayabilirsiniz. Eğitimlerimizde alanında uzman eğitmenleri tercih etmekteyiz.

ISO 14001 Eğitimi Nedir?


Çevre Yönetimi Sistemi her türlü üretim alanında ürünün ilk aşamasından başlayarak tüketiciye sunulmasına kadar geçen bütün süreçleri de tüm çevresel konuları içine almak üzere çevresel etkilerin önceliğini tespit edilmesi ile bu etkileri yönetmeleri ve kontrol etmelerimi sağlamasıyla üretiminin gerçekleştirilmesine yardımcı olan sistematik, sürdürülebilir yaklaşıma ISO 14001 eğitimi denir.
Bu eğitim Çevre Yönetim Sistemi toprağa, havaya ve suya verilen tüm zararların en aza indirilmesini sağlayan risk analizlerine dayanan bir yönetim modeli oluyor. Son derece önemli bir eğitim türü olan bu tarz hizmetler için kaliteli ve güvenilir hizmetleri en kısa sürede veren firmamızdan gönül rahatlığı alabilirsiniz. İhtiyacınız olan bu hizmetler için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekol Belgelendirme’ye iletişim sayfasında yer alan numaradan hemen ulaşın.


ISO 14001 Eğitimi Amacı


Çevre Yönetim Sistemi alanında yer alan tüm standartlar arasında önemli bir yere sahip olan ISO 14001 eğitimi amaçları bulunuyor. Bu sistemin en önemli amacı mevzuatlara uyum sağlaması ve çevresel performansın artmasını sağlamasıdır. Çevre etkilerinden oluşan maliyetlerin düşürülmesi, çevreye bırakılan atıkların azalması ve kirliliğin kaynağından başlayarak kontrol altına alınması ile en aza indirilmesi amaçları arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra uluslararası pazarda rekabette avantaj sağlaması ve uluslararası pazarda kabul edilmesinin sağlanmasıdır.

ISO 14001 Eğitimi Nedir?

Enerji tasarrufu sağlanması, tüketicinin çevre ile alakalı beklentilerine cevap verilmesi ile bilinçli tüketicilere ulaşılması ve onların kazanılması ISO 14001 eğitimi amaçlarından oluyor. Ayrıca firma itibar ve Pazar payının arttırılmasında da büyük rol oynuyor. İzin ve yetki belgelerinin alınmasının kolaylaşmasını sağlayan bu sistem hakkında tüm merak edilenler için firmamızdan yarım alabilirsiniz. Uzun yıllar bu alanda hizmet veren firmamızda işinin ehli profesyonel ekibimiz büyük bir disiplinlikle eğitim sunuyor.

Türkiye’nin öncü firması Ekol Belgelendirme sizlere 1 telefon kadar yakın, hemen iletişim numaraları veya canlı destek hattı ile bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

ISO 14001 Eğitimi Bölümleri Nelerdir?


Çevre Yönetimi Sistemi içinde önemli olan ISO 14001 eğitimi bölümleri bulunuyor. Bu eğitimin en önemli bölümleri genel gereksinimler, planlama, çevre politikası, yönetimin gözden geçirilmesi, uygulama ve operasyon, düzeltici ile önleyici faaliyetlerdir. Eğitim katılımcı profilleri süreç sorumluları, teknisyenler, profesyonel mühendisler ve süreç içinde yer alan tüm çalışanlar oluyor.

Eğitim süresi 1 gün olup eğitim sonrasında yapılacak olan değerlendirme sınavından 100 üzerinden en az 70 ve üzeri puan alan katılımcılar başarı sertifikası alır. Yeterli puan alamayan adaylara ise katılım sertifikası verilir. ISO 14001 eğitimi sertifikası çok sayıda kurum ve kuruluş için gerekli oluyor. Her zaman kaliteli hizmetleri ile alanında farkını ortaya koyan firmamızdan her zaman güven içinde eğitim alabilirsiniz.

Daha fazlası için danışmanlarımıza whatsapp hattı veya Ekol Belgelendirme Instagram hesabından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp