Sepetim Sepetim

ISO 14001 Nasıl Alınır?

Çevre yönetim sistemi standardı arasında en önemli belgelerden biri olan ISO 14001 belgesi için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Biz Ekol Belgelendirme olarak ülkemizdeki bir çok kurum ve bir çok kuruluşa bu belgeyi alma aşamalarında destek olduk, en uygun fiyatlardan hizmetlerimizi sunmuş olduğumuz bu hizmetten sizlerde yararlanmak adına bizi arayabilirsiniz.

ISO 14001 nasıl alınır? Son yılların en önemli ISO belgeleri arasında yer alan ve çok önemli bir yere sahip olan bu belgeler için her zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz. İşletmelerin genellikle çevreye olan zararlarını ve son derece olumsuz etkenlerinin en aza indirilmesini sağlayan bu sistem belgeler için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer alan işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve en son sistem gelişmiş bilgiler doğrultusunda en güvenilir hizmetleri alabilirsiniz. Alınması zorunlu olan bu tarz belgeler için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 

ISO 14001 Belgesi Nedir?


Günümüzde çok önemli bir yere sahip olan ISO tarafından belirlenen standartlar arasında en önemlilerden biri olan ISO 14001 çevre yönetim standartları işletmeleri çevreye vermiş olduğu zararlar ve her türlü olumsuz etkilerin en aza indirilmesini sağlayan bir standart sistemidir. Bu tarz standartlar ile doğanın işletmeler tarafından meydana gelen tüm olumsuz etkilerin çok aza indirilmesi sağlanmaktadır.
Bu standart ISO 14001 2015 yılı olarak revize edilmiştir. Bu sistemin en büyük amacı tehlikeli ölçüde meydana gelen çevre kirliliği ve kaynakların daha az olması gibi sorunların yok edilmesi olmasa bile en aza indirilmektedir.  Genellikle kendini geliştirmek isteyen kuruluşlar bu sisteme ait olan belgeyi elde ederek etkin bir biçimde yönetim sistemini uygulamaktadır. Tüm işletmelerin işlerini daha verimli bir şekilde ilerlemesi ve istenilen değerlere sahip olabilmesi için gerekli olan belgeyi firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bu belgeye sahip olabilmek adına Ekol Belgelendirme gibi kurumlardan destek, hizmet almanız gerekmektedir. Bize ulaşabilmek adına ileitşim sayfamızdaki numaralar, canlı destek hattımız veya whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.
 

ISO 14001 Belgesi Veren Firmalar


Çevre yönetimi sistemi üretim sürecinin prensipli ve disiplinli bir şekilde ilerlemesini sağlayarak çevre temizliği ile uluslararası rekabet pazarında yerini almasına destek olacaktır. Çevresel performansın çoğalmasına yardımcı olan bu sistem üreticinin firma ekseninde fazladan masrafların en aza indirilmesi ile yapılan üretim faaliyetlerinin çevreye vermiş olduğu zararların farkına varılması belli bir standart üzerinden üretim yapılmasını planlamaktadır.

ISO 14001 Nasıl Alınır?

Çevre etkilerinden meydana gelen maliyetlerin en aza indirilmesi ve acil hal yönetimleri ile global pazarda ürünlerin kabul görmesine destek sağlayacaktır. Bu alanda çalışmalar yaparak firmanın çalışma prensibini stratejik olarak gelişmesine yardımı olacaktır. Çevrenin avantajlarını koruyan bu sistem için gerekli olan belge için her zaman firmamızdan en kaliteli hizmetleri almanız mümkün olmaktadır. Alanında profesyonel olarak hizmet veren firmamızda uzman ekibimiz her konuda yardımcı olacaktır.
 

ISO 14001 Belgesi Alma İşlemleri


Günümüz şartlarında alınması zorunlu hale gelen ISO 14001 belgesi için firmamızı başvuru yaptıktan sonra firmanızın tüm eksiklerinin tamamlanması adına denetim ve kontrol süreci başlayacaktır. Bu süreçte firmanın gerekli olmayan harcamaları, çevreye vermiş olduğu zararlar ile faydalar analize edilmektedir. Böylece firma hakkında bir rapor hazırlanacaktır. Resmi değerlendirme işlemleri tamamlandıktan sonra firmanın tasarruf edeceği alanlar ile çevresel yönetim hususlarında yapılması gerekenler hakkında fikir sahibi olmak bakımından eğitim verilmektedir. Bundan sonraki aşamada firmanız bir yıl içerisinde denetim yapılması ile ne durumda olduğu tespit edilmektedir. Firmanız ilerleme kaydetmesi halinde bir ilerleme sağlandığında belde alınabilir.

7 gün 24 saat boyunca ara vermeden müşteri hizmetleri veren firmamız ile iletişime geçerek her konuda yardım alabilirsiniz. ISO 14001 nasıl alınır? Belgenin geçerlilik süresi 3 olarak belirlenmiştir. Her türlü işletme türlerinin işlerinin en doüru şekilde ve güven içinde ilerlemesi için kaliteli hizmetlerin tek adresi olan firmamızda profesyonel ekibimiz her konuda yardımcı olacaktır.

En uygun fiyatlardan çevre yönetimi ile alakalı olan bu uluslararası belgeyi alabilmek adına Ekol Belgelendirme´ye sitesinde bulunan tüm irtibat kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp