Sepetim Sepetim

ISO 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Yönetim Sistemi

Ekol Belgelendirme bu faaliyet alanında en iyi danışmanlar ile hizmetlerini vermektedir. Profesyonel danışmanlardan ISO 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Yönetim Sistemi ile alakalı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´den tercüme alanında faaliyet gösteren işletmeler, çeviri hizmeti veren firmalar için müşteri memnuniyetlerini sağlayabilmeleri adına ve hizmet sektöründe aktif olarak faaliyetlerini sürdürenlerle alakalı ISO sertifikaları içerisinde en etkili olacak olan ISO 15038 belgesi kısa süre içerisinde sunulabilmektedir. Alanında uzman danışmanlarımız ile tüm Türkiye´de tercüme bürolarının güven unsuru sağlaması ve işlerinde süreklilik kazanabilmesi için alacağı bu uluslararası belge sayesinde şirketinizi 1 adım öne taşıyacaksınız.

Bir çok ISO sertifikasında olduğu gibi ISO 15038´in de temelinde ISO 9001 yatmakta ve kalite yönetim sistemlerindeki müşterilere sunulan ürün & hizmet kalitesinin arttırımı amacı ile doğrudan bağlantılıdır. Her tercüme bürosuna rahat ve kolay uygulanabilir bir standarttır.

ISO EN 15038 Tercüme hizmetleri yönetim sistemi belgesi sektörde faaliyet gösteren firmalar için geliştirilmiştir. Ülkemizde bir çok çeviri firması tarafından müşterilerine kaliteli hizmeti sunulabilmesi adına sağlanan bu standart ile sizde işletmenizi uluslararası arenada ISO standartları ile kanıtlamış olursunuz. Belgelendirme firmaları tarafından bağımsız bir şekilde denetlenmeniz sağlanır ve sektör ile alakalı olan ISO 15038´i almaya hak kazanırsınız. Bizler Ekol Belgelendirme olarak denetimleri başarılı bir şekilde geçebilmeniz için alanında uzman danışanlarımız ile size eğitim vermekteyiz.

Yetkili Kuruluş - ISO 15038 Belgelendirme


Çeviri & tercüme sektörleri yasal olarak düzenlemelerin rahat bir şekilde uygulandığı sektörler arasında değildir. Müşterilerin tercüme hizmetini alacağı firmaları seçerken bir çok detaya baktığı, nekadar etkili ve tecrübeli olduklarını araştırdığını hemen herkes bilir. Sektördeki firmaların yetkin olduğunu gösteren ISO sertifikalarından olan ISO 15038´ ile sizlerde rakiplerinizden 1 adım önde olabilirsiniz. Tercüme hizmetini verirken hizmet kalite koşullarını tamamlamış olduğunuzu müşterilerinize gösterirsiniz. Bu sertifika sayesinde müşterilerinize uluslararası bir güveni de sağlamış olursunuz.

ISO Belgeleri

Kaliteli bir tercüme işletmesinin olunması demek, ISO belgesinin olduğu bir firmayı müşterinin seçiyor olması demek, tercüme hizmetinin hatasız olması anlamına, orjinal yazılarda yer alan anlamın tam ve doğru şekilde korunmuş olduğu anlamını da doğrudan ilgilendirir. Sertifikaya sahip olan firmaların vermiş oldukları hizmetlerin tamamı uluslararası standartlara uygundur.
 

ISO 15038 Sertifikası


Sektörde en önemli kaynak insan olarak bilinir. Çeviri ve tercüme sektröründe ISO 15038 belgelendirme işlemleri için bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlardan sertifikalandırma ile alakalı teklifleri temin edebilirsiniz. Ekol Belgelendirme´ye ulaşacağınız irtibat kanalları web sitemizde ve iletişim sayfalarımızda mevcuttur. Tercüme firmanız var ise ve firmanıza iyi bir belge hediye etmek istiyoranız, rakiplerinizden sıyrılıp uluslararası bir standartta hizmet vermek istiyoranız bu ISO sertifikasını alabilirsiniz.

 

ISO 15038 Tercüme hizmetleri yönetim sistemi kurmak adına alacağınız Danışmanlık oldukça önemli. Tecrübeli firma olan Ekol Belgelendirme´yi hemen tercih edin.

Ekol Belgelendirme´nin uzman danışmanları sayesinde edineceğiniz bu sertifika ile müşterilerinize güveni sunarsınız. müşterilerinizin tercüme hizmeti alırken sizi tercih etmesi daha kolay olur ve tercih edilen her zaman siz olursunuz.

Daha fazlası için Ekol Belgelendirme INSTAGRAM hesabındaki önemli verileri, bilgileri edinmek için ilgili hesabı takip edin.


ISO 15028 Belgeleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO/IEC 27001:2022 Standardında Önemli Değişiklikler
  ISO/IEC 27001:2022 Standardında Önemli Değişiklikler yapıldı. Sizde şimdi hemen EKOL BELGELENDİRME firmasından destek alarak sertifikanızı güncelleyin, denetimlerden başarılı sonuçlar alın.
 • ISO Enerji Belgesi
  Ekol Belgelendirme sizlere en uygun fiyatlardan ISO belgeleri sağlamaktadır. Kurumsal sitemiz aracılığıyla hemen web sitemizden teklif alabilir, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
 • CE Belgesi Nasıl Kontrol Edilir?
  CE ile alakalı bilgilendirmeye Ekol Belgelendirme olarak devam ediyoruz. CE Belgesi Nasıl Kontrol Edilir? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp