ISO 19443 Nükleer Enerji Yönetim Sistemi

ISO 19443 Nükleer Enerji Yönetim Sistemi sertifikasyon süreçlerinizin tamamında Ekol Belgelendirme´den destek alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme olarak nükleer enerji sektöründe faaliyetteki tüm işletmelere özel olarak hazırlanmış olan bu standardı uluslararası ilkelere dayalı bir şekilde sistemlerinize entegre ediyoruz. Firmanızı sertifikalandırmak için hemen incelediğiniz web sitesinde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Nükleer enerji sektöründe hizmette bulunan firmalarda kazalar alınan üst düzey güvenlik önlemleri nedeniyle nadir olmaktadır. Ancak bir kazanın olması demek çok büyük facialarla baş başa kalınması demektir. Bu sektörde faaliyette bulunan tüm ürün üreticileri, hizmet sağlayıcıları için tedarik zinciri yönetimi ve güvenlik hususları önem taşımaktadır. Bir çok güvenlik düzenlemesine sahip olunmuş olan ISO 19443 belgesi ile alakalı merak ettiğiniz bir çok detay bu içerikte..

ISO 19443 NEDİR?


Tam anlamıyla nükleer enerji sektörlerinde, endüstrilerinde ve tedarik zincirlerinde yer alan işletmelerin tamamı için uluslararası arenada kabul gören bir belgedir diyebiliriz. Nükleer enerji sektörü için Dünya´da kabul gören ilk belgedir. ISO 9001´in bir çok esasına dayanan bu standart nükleer güvenlik kültüründeki temelleri, radyasyon ile alakalı güvenlik hususlarını ve nükleer enerji firmaları ile alakalı gereklilikleri içermektedir.

Ekol Belgelendirme olarak ISO 19443 danışmanlık hizmetlerini Türkiye´de faal tüm işletmelere verebilmekteyiz. Bu pazarda faaliyet gösteren bir firmaysanız Nükleer Enerji Yönetim Sistemi´ne sahip olmanız gerekiyor diye düşünüyoruz. Kısa süre içerisinde işletmenizi ve personellerinizi bu standarda adapte etmekteyiz.

ISO 19443 Nükleer Güvenlik Yönetim Belgesi


Nükleer enerji alanında faaliyet gösteren tüm kurumlar için güvenlik ÇOK ÖNEMLİDİR! İyi bir firma olabilmek ve yüksek standartlara sahip olabilmek için nükleer santrallerin kendileri değil,  aynı zamanda tüm tedarikçilerinin de ISO 19443 kültürüne adapte olması gerekir. Bu kültürde kalite sistemlerinin geliştirilmesi ve güvenlik hususları en önemli detay olmaktadır.

Nükleer güvenlik yönetim sertifikasını alarak kurumunuzdaki kalite sistemlerini geliştirmek için en iyi adımı atacaksınız. Firmanızda, personellerinizde ve diğer tüm alanlarda en iyi uygulamaları benimsemiş olacak ve tüm kesimlere güvence vereceksiniz. Nükleer enerji alanında müşterilerinize, tedarikçilerinize güvence sağlamanız oldukça önemlidir. Ekol Belgelendirme ISO 19443 belgesi danışmanlık hizmetleri kapsamında sürekli iyileştirme faaliyetleirne gitmekte ve markanız için operasyonel mükemmelliğe ulaşılmasını sağlamaktadır.

Nükleer enerji alanında faaliyet gösteren firmaların uyumlu ürünler sunması ve hizmetler sağlaması önemlidir. Bunları sağlayanların sektörde güvenilir bir imaja sahip olması sağlanacaktır. Kurumunuzda bir güvenlik kültürünü oluşturabilmek için Ekol Belgelendirme danışmanları tüm aşamalarda size destekçi olacaktır. Kalite yönetim sistemlerinde uluslararası standartlara uygun olmanız da ISO 19443 ile sağlanacaktır.

Ekol Belgelendirme firması Dünya´nın önde gelen doğrulama, denetim, test ve belgelendirme kurumudur diyebiliriz. Küresel anlamda bir çok bilgiye erişim  ve standarditasyon kapsamı denetimini başarılı bir şekilde yürütmüş olan firmamız enerji sektöründe bir çok firma ile başarılı süreçlere imza atmıştır. Sizde sertifikalı uzmanlarımızdan destek almak ve ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunabilmemiz adına incelediğiniz web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!