Sepetim Sepetim

ISO 20000 Belgelendirme Danışmanlığı

ISO 20000 Belgelendirme Danışmanlığı - Bilgi Teknolojileri Belgesine işletmeniz adına sahip olabilirsiniz, ilgili standartlara uygun bir işletme haline gelmeniz için hemen Ekol Belgelendirme firmasından Danışmanlık alın, karlı çıkın ve hızlı bir şekilde standartlara uygun bir işletme haline gelin.

Faaliyetleri bilgi teknolojileri hizmetlerine dayanan firmaların hizmet yönetimi aşamalarının iyi şekilde planlanması, kurulması, yönetimi, gözden geçirilme aşamaları, izlenmesi, sürdürülebilir olması ve şuanki halinden daha iyi bir şekilde iyileştirilmelerinin yapılmasını gerektiren şartlara dayanmakta olan ISO IEC 2000 belgesine sahip olmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Dünya üzerinde bir yer edinmiş belge olan ISO 20000 ile firmanızın itibarı artacak, maliyetleriniz bu standartlara uyulması ile azalacak ve tüm müşterilerinize güvenilir firma olduğunuzu hatırlatacaksınız. Bilgi teknolojilerine yönelik hizmetleriniz için bazı ispatları da bu belge ile müşterilerinize sunmuş olursunuz. Firmanızın vermiş olduğu, verecek olduğu bilgi teknolojileri hizmetlerinin güvenilir olduğu, kaliteli olduğunu da göstermiş olmanızın yanı sıra çalışanlarınızın da motivasyonunu arttıracaksınız.

Uluslararası Standart enstitüsü tarafından yayınlanan ISO IEC 2000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sisteminde yer almak, işletmenizi ilgili belge almaya hak kazanmış konuma getirmek için firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Tüm ISO belgelerinde olduğu gibi EKOL Belgelendirme atanmış ve yetkin denetçilere sahip belgelendirme kuruluşları ile sizlere ilgili belgeyi almak için danışmanlık ve hizmet vermektedir.

Tüm ISO belgelerinde olduğu gibi ISO 20000 belgelendirme sisteminde de akreditasyon oldukça önemlidir. Ekol Belgelendirme gibi Akredite bir firmadan alınmış olan belgenin geçerliliği dünyanın tüm ülkelerinde geçerli olacaktır.  ISO IEC 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi standartlarına uygun olan işletmelerin belgesini alabilmesi için firmamızdan aldığı danışmanlık ile 2 aşamadan denetimi gerçekleşecektir. Denetimleri başarı ile geçebilen firma olmak için hemen Ekol Belgelendirme firmasından danışmanlık alabilirsiniz.

Ülkemizde Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 21.02.2013 tarihinde yayınlanan e-Fatura Uygulaması Kılavuzu içerisinde e-Fatura Özel Entegratörlüğü yapmak isteyen kuruluşların ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO/IEC 20000-1 Hizmet Yönetim Sistemi ve ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyonuna sahip olmaları zorunlu tutulmuştur.

Türkiye´de bilgi teknolojileri hizmeti veren kuruluşların yurt içi ve yurt dışı pazarında müşterilerinden gelen talepleri ve beklentileri karşılayabilmesi, performanslarını geliştirmesi ve iyileştirmesi, verdiği hizmetlerde hangi yöntemleri kullanacakları ve nasıl uygulayacaklarını belirten bu standarta sahip olmak aslında çok da zor değil, Ekol Belgelendirme´nin alanında uzman danışmanları, eğitmen ve personelinden alacağınız ISO 20000 danışmanlığı ile sizlerde çok kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

ISO/IEC 20000 Standartı Yararları

* Bu standarta uygun işletmelerin, standartlara göre faaliyet gösteren firmaların maliyetleri azalacaktır.

* Iso 20000 belgesine sahip olan işletmelerde zaman tasarrufu hat safhada olacaktır.

* Rekabet ortamında bu belgelendirmeye sahip olan, bu standartlara uygun şekilde hizmet veren firmalar avantaj elde edecektir.

* Iso 20000 bilgi teknolojileri hizmetlerini etkin bir şekilde elde tutabileceğinizi göstermektedir.

* İlgili standarta uygun olarak faaliyetlerini sürdüren işletmeler bilgi teknolojisinden doğan riskleri ve karmaşıklıkğı doğru yönetecektir.

* Iso 20000 standartına sahip olan, belgesini bulunduran firmalarda hizmetler hızlı şekilde ilerleyecek ve müşterilerin beğenisi kazanılacaktır.

* İlgili  Iso 20000 standartı sayesinde firmanızda müşterilerizin ihtiyaçları belirlenecek ve en iyi şekilde hizmet kalitesi müşterilerinize sunulacaktır.

Gelişen dünyada, değişen global pazarda sizlerde sürekli gelişmekte olan teknolojiyi doğru kullanarak yararlanabilirsiniz. ISO 20000 belgesine sahip olarak teknolojiyi yönetebilirsiniz. Detaylar ve hizmetlerimiz hakkında teklif almak için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız üzerinden Ekol Belgelendirme firmamızın yetkililerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Şirketler İçin Sürdürülebilirlik
  Şirketler İçin Sürdürülebilirlik hizmetlerini Ekol Belgelendirme olarak sizlere sunuyoruz. Kurumsal sürdürülebilirlik adına uzmanlarımız ile sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız.
 • Ürün Takip Sistemi Kayıt İşlemleri
  Ürün Takip Sistemi Kayıt İşlemlerine dair merak ettiğiniz tüm bilgilere ve detaylara firmamız aracılığı ile ulaşabilir ve alanında uzman kadromuzdan profesyonel desteği anında alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme ÜTS kaydı için sizlerin ya
 • Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesi
  Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesi için hemen alanının en iyi danışmanları ve tecrübeli personelimizden destek alabilir ve en profesyonel şekilde ürün değerlendirme hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp