Sepetim Sepetim

ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Danışmanlığı

ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Danışmanlığımız sayesinde global dünyamızın neresinde olursanız olun uluslararası bir standarda sahip işletme olursunuz. Sektörünüz ne olursa olsun bilgi teknolojileri üzerine faaliyet gösteren bir hizmet yönetiminin planlanmasında, kurulmasında, yönetilebilmesinde, izlenebilmesinde, gözden geçirilebilmesinde, sürdürlebilmesinde ve izlenebilmesinde bu standart sayesinde sahip olursunuz.

İş dünyasının en önemli kaynağı haline gelen bilginin aktarılması oldukça önemlidir. Gündelik hayatımızda artık teknoloji herkesin kullandığı, herkese lazım olan bir alandır. Bilgi teknolojilerine bakacak olursak, internetteki arşivlemelere, teknik hizmetlere, yazılım faaliyetlerine kadar bir çok alanı kapsamaktadır. Sürekli gelişen teknoloji alamında değişime ayak uydurabilmesi için işletmeleri bekleyen bazı tehlikelerde olabilmektedir. Her geçen gün işletmeleri teknoloji ile bekleyen tehlikeler artmaktadır. Değişimlerin getirdiği tehlikeleri algılayarak işlemlerini sorunsuz bir şekilde sürdüren işletmeler bir çok fırsatı değerlendirebilmektedir. Özellikle değişen iş dünyasındaki rekabet gücüde artmakta olacaktır.

ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi ile bilgi teknolojileri hizmetleri veren kurumların ulusal alanda veya uluslararası alandaki müşterilerinin tamamının beklentilerini karşılamak, performanslarını daima iyileştirmek ve faaliyetlerindeki hizmetlerinde hangi yöntemleri uygulayacağını belirten bir standarttır.

ISO 20000 firmaların marka kalitesinde ve firma itibarında çok yararlıdır. Maliyetleri azaltacak olan bir sistem olan ISO 20000 ile müşterilerinize yönetlik güvenilir bir bilgi teknolojileri hizmeti sunarsınız. Aynı zamanda bilgi teknolojileri alanındaki bu kaliteniz ve firma güvenliğinizde personeliniz için ekstra bir motivasyon kaynağı olacaktır.

ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

* ISO 20000 sayesinde firmanızın bilgi teknolojisi hizmetlerini daima çalışır durumda tutarsınız.
* ISO 20000 sayesinde bilgi teknolojisinden doğan maliyetleri daima optimize edersiniz.
* ISO 20000 sayesinde bilgi teknolojisinden meydana gelen riskleri ve karmaşıklığı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
* ISO 20000 sayesinde firmanızın yasal ve düzenleyici şartlara uygun olduğunu belirtirsiniz.
* ISO 2000 sayesinde büyük boyutlarda olan değişiklikleri yönetebilirsiniz.
* ISO 2000 sayesinde bilgi teknoljisi alanındaki iş ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde kullanabilir ve yönetebilirsiniz.
* ISO 20000 sayesinde zamandan tasarruf edersiniz.
* ISO 22000 sayesinde rekabet alanında daima avantajlı konumda olursunuz.
* ISO 20000 sayesinde ihtiyaçlarınızı doğru belirler ve müşterilerinizi menun edersiniz.

ISO 20000 firmanıza daima gelişen teknolojiye ayak uydurma imkanı sağlar, Teknolojinin firmanız için doğru kullanımını sunacak olan bu belgelendirme için Ekol Belgelendirme firmamızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve firmamızdan ISO 20000 alanında tekliflerimizi öğrenmek adına hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilir veya e-mail adreslerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp