ISO 21001 Eğitim Sistemi Danışmanlığı

ISO 21001 Eğitim Sistemi Belgelendirme Danışmanlığı için Ekol Belgelendirme özellikle İstanbul içerisinde bu sertifikaya sahip olmak isteyen kurum ve kuruluşlar için en hızlı çözümleri, en iyi şekilde sunabilmektedir.

Eğitim organizasyonları yönetim sistemleri başlığıyla bilinen ve tanınan ISO sertifikaları içerisinde eğitim kurumlarının, öğretmeye devam etme hizmetlerini sağlayabilmesi, müşteri ve öğrencilerinin gereksinimlerini ne şekilde, ne kadar karşılayabildiğini değerlendirebilmesi amacı ile sürekli çalışmaya ihtiyaç duyması sebebi ile, eğitim kurumunun, öğrencisi, diğer müşterileri ile arasında olan özel etkileşimlerini destekleyicidir. ISO 21001 ile eğitimdeki süreçleri, eğitim kalitesinin arttırılmasının sağlanmasını isteyen, bir nevi rehberlik edilecek olan sistemdir.

ISO belgelerinin tamamında olduğu gibi uluslararası nitelikte bir standarttır. ISO 21001 ile eğitimde araştırma, öğrenme gibi bilgileri, davranışları destekleyici olursunuz. Eğitim kurumları için olmazsa olmaz bir standart olan ISO 21001 hangi nitelikte olursa olsun, tüm kurumlara uygulanmalıdır. Eğitim organizasyon yönetim sistemleri belgesi danışmanlığı için Ekol Belgelendirme firmasından bilgi alabilirsiniz.

Bir eğitim kuruluşunun ISO 21001 Eğitim, Organizasyon yönetim sistemi belgesine sahip olması akabinde, eğitimi, öğrencisi veya hizmeti alan diğer kişilere okdaklarsınız. ISO 21001 standartlarına sahip olan bir işletmede eğitim kalitesi artacağı için memnuniyet de artacaktır.

Neden ISO 21001 Sertifikası Alınmalı

Eğitim Organizasyon Yönetim Sistemleri Belgesi veya Sertifikası globalleşen dünyamızda oldukça önem arz etmektedir. Günümüzde eğitim, dünya genelinde farklı kanunlar, yönetmelikler, etik kurallara uygun olmak zorundadır. Eğitim kurumların itibari için oldukça önemli hususlar olan bu konularda tüm dünyada paydaş bir yönetim sistemi oluşturulmuş ve ISO 21001 standartları ile sizde kurumunuzu bu standartlara uygun hale getirmiş olursunuz. ISO 21001 ile kurumunuzda güven sağlanır, kurumunuzda yenilik ve her zaman mükemmellik sunacağınız öğrencilerinizi teşvik eder ve verimliliği maksimum düzeye getirirsiniz.

Uluslararası standartlara uygun bir çerçevede eğitim verilmesi ve işletmeniz için ISO 21001 Eğitim Danışmanlığı almak için yapmanız gereken incelediğiniz Ekol Danışmanlık web sitesinin iletişim sayfasında bulunan numaralar üzerinden bizi aramanızdır.

Web sitemiz üzerinden bize ulaşın ve ihtiyacınız olan herhangi bir ISO belgesi için size danışmanlık vererek, ilgili belgeyi işletmeniz, kurumunuzun almasına hak kazanın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 9001 Kalite Sertifikası Danışmanlığı
  ISO 9001 Kalite Sertifikası Danışmanlığı - Ekol Belgelendirme olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet vermiş olmamız ve alanında uzman eğitmenler ile bu hizmeti sizlere sunuyor olmamız sizin için oldukça yararlı bir sebep olacaktır.
 • Ürün Takip Sistemi Kayıt İşlemleri
  Ürün Takip Sistemi Kayıt İşlemlerine dair merak ettiğiniz tüm bilgilere ve detaylara firmamız aracılığı ile ulaşabilir ve alanında uzman kadromuzdan profesyonel desteği anında alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme ÜTS kaydı için sizlerin ya
 • Biyosidal Ürün Güvenlik Formları Hazırlama
  Biyosidal Ürün Güvenlik Formları Hazırlama konusunda alanının en iyi danışmanları ve en bilgili kadrosu ile sizlere bu hizmeti hızlı, kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunmaktayız.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp