Sepetim Sepetim

ISO 21001 Eğitim Sistemi Danışmanlığı

ISO 21001 Eğitim Sistemi Belgelendirme Danışmanlığı için Ekol Belgelendirme özellikle İstanbul içerisinde bu sertifikaya sahip olmak isteyen kurum ve kuruluşlar için en hızlı çözümleri, en iyi şekilde sunabilmektedir.

Eğitim organizasyonları yönetim sistemleri başlığıyla bilinen ve tanınan ISO sertifikaları içerisinde eğitim kurumlarının, öğretmeye devam etme hizmetlerini sağlayabilmesi, müşteri ve öğrencilerinin gereksinimlerini ne şekilde, ne kadar karşılayabildiğini değerlendirebilmesi amacı ile sürekli çalışmaya ihtiyaç duyması sebebi ile, eğitim kurumunun, öğrencisi, diğer müşterileri ile arasında olan özel etkileşimlerini destekleyicidir. ISO 21001 ile eğitimdeki süreçleri, eğitim kalitesinin arttırılmasının sağlanmasını isteyen, bir nevi rehberlik edilecek olan sistemdir.

ISO belgelerinin tamamında olduğu gibi uluslararası nitelikte bir standarttır. ISO 21001 ile eğitimde araştırma, öğrenme gibi bilgileri, davranışları destekleyici olursunuz. Eğitim kurumları için olmazsa olmaz bir standart olan ISO 21001 hangi nitelikte olursa olsun, tüm kurumlara uygulanmalıdır. Eğitim organizasyon yönetim sistemleri belgesi danışmanlığı için Ekol Belgelendirme firmasından bilgi alabilirsiniz.

Bir eğitim kuruluşunun ISO 21001 Eğitim, Organizasyon yönetim sistemi belgesine sahip olması akabinde, eğitimi, öğrencisi veya hizmeti alan diğer kişilere okdaklarsınız. ISO 21001 standartlarına sahip olan bir işletmede eğitim kalitesi artacağı için memnuniyet de artacaktır.

Neden ISO 21001 Sertifikası Alınmalı

Eğitim Organizasyon Yönetim Sistemleri Belgesi veya Sertifikası globalleşen dünyamızda oldukça önem arz etmektedir. Günümüzde eğitim, dünya genelinde farklı kanunlar, yönetmelikler, etik kurallara uygun olmak zorundadır. Eğitim kurumların itibari için oldukça önemli hususlar olan bu konularda tüm dünyada paydaş bir yönetim sistemi oluşturulmuş ve ISO 21001 standartları ile sizde kurumunuzu bu standartlara uygun hale getirmiş olursunuz. ISO 21001 ile kurumunuzda güven sağlanır, kurumunuzda yenilik ve her zaman mükemmellik sunacağınız öğrencilerinizi teşvik eder ve verimliliği maksimum düzeye getirirsiniz.

Uluslararası standartlara uygun bir çerçevede eğitim verilmesi ve işletmeniz için ISO 21001 Eğitim Danışmanlığı almak için yapmanız gereken incelediğiniz Ekol Danışmanlık web sitesinin iletişim sayfasında bulunan numaralar üzerinden bizi aramanızdır.

Web sitemiz üzerinden bize ulaşın ve ihtiyacınız olan herhangi bir ISO belgesi için size danışmanlık vererek, ilgili belgeyi işletmeniz, kurumunuzun almasına hak kazanın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • CE Belgeli Maske Üretimi
  CE Belgeli Maske Üretimi yapabilmeniz için gerekli olan bilgiler ve hangi maskeleri üretmek için CE Belgesi almak gerekli gibi soruların yanıtlarını Ekol Belgelendirme web sitesinden hemen inceleyebilirsiniz.
 • ÜTS Firma ve Ürün Kaydı Hizmeti
  ÜTS Firma ve Ürün Kaydı Hizmetine dair merak edilen tüm soruların yanıtlarını Ekol Belgelendirme´nin sizler için hazırlamış olduğu bu içerikden inceleyebilir ve her türlü sorunuz için bize sitemizdeki numaramızdan ulaşabilirsiniz
 • ISO 22301 Sertifika Danışmanlığı - Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği
  ISO 22301 Sertifika Danışmanlığı - Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği alanında bazı standartları yerine getiren firmaların alabildiği bu belge için en iyi hizmeti en kaliteli kadrosu ile sizlere ulaştıran firmamız Ekol Belgelendirme b
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp