Sepetim Sepetim

ISO 22000 Belgesi Fiyatı

Gıda sektöründe yer alan firmaların en önemli sertifikalarından birisi olan ISO 22000 belgesi fiyatı bazı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu konuda yıllardır hizmet vermekte olan firmamız piyasadaki en uygun fiyatları sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin işletmelerini ileriye taşımak ve kurumsallaşmak adına yapacağı çalışmaları en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olmaktayız. İlgili belgelendirme süreci boyunca gerekli standartların uygulanarak tamamlanması ve başarıyla sonuçlanması için çabalamaktayız. Uzmanlarımız eşliğinde yürüttüğümüz tüm çalışmalar sonucunda işletmenizin belgeyi almaya hak kazanmasına katkı sunmaktayız.

Ekol Belgelendirme olarak uygun fiyatları size sunma amacındayız. Türkiye´nin önde gelen danışmanları ile sizin hizmetinizde olmak için sabırsızlanıyoruz.

Gıda güvenliği yönetimi sistemi kurulması için belirli bir süreç gerekmektedir. İşletmelerin mevcut durumlarına göre değişebilen bu süreç, maliyet konusunda da etkili kalemlerden birisi olmaktadır. İlk kez bu belgeyi alacak olanlar için süreç biraz yorucu ve masraflı geçebilmektedir. Daha sonra yenilenmesi süreçleri ise çok daha hızlı ve uygun maliyetlerde olmaktadır. Uluslararası geçerliliği olan bu belgeyi alabilmek için bir dizi standardın sağlanması ve devam ettirilmesi gerekmektedir. Tüm bu işlemler yerleşik olarak kullanılmaya başlandıktan sonra ilgili sertifika yenilenmesi işlemi de haliyle daha kolay olmaktadır. Zaten ilk başta alınan bu belki 3 yıl geçerliliğe sahip olmasına karşın her yıl gerekli kontroller sağlanarak devamlılığı esas olmaktadır.

ISO 22000 sertifikası için belirlenen tüm standartların sağlanması için profesyonel bir danışmanlık hizmeti gereklidir. Firmamızda yer alan uzmanlarımız bu konuda son derece profesyonel hizmet vermekte olup, sizlere yardımcı olmaktadır. İlgili süreç boyunca yapılacak çalışmalara dair genel bilgilendirme almak veya aklınıza takılanları sormak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz mail atarak da bilgi talebinde bulunabilirsiniz. İlgili uzmanlarımız sizlere hızlıca dönüş yaparak yardımcı olacaktır.

Detaylar için sitemizde yer alan Ekol Belgelendirme canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz.

ISO 22000 Sertifikası Maliyeti


Gıda güvenliğinin sağlandığını ve bu şekilde uygulamaya devam edildiğinin göstergesi olan ISO 22000 sertifikası maliyeti en çok merak edilen konulardan birisi olmaktadır. Firmamız konuda piyasanın en uygun fiyatlı hizmetini vermektedir.  Bu belgeye sahip olmanın getireceği avantajlar ve karlar göz önünde bulundurulduğunda tabiri caizse getireceği maliyetin lafı dahi olmaz. Tüm bu süreci yine de en uygun maliyetlerle tamamlayarak sertifikaya sahip olmak için bizi aramanız yeterlidir.

ISO 22000 Sertifikası Maliyeti

ISO belgelerinin hepsinde olduğu gibi gıda güvenliği yönetimi sertifikası için de birçok etkene bağlı olarak fiyatlandırma ortaya çıkabilmektedir. Firmamızdan alacağınız danışmanlık hizmetinin ne kadar süreceği, şirketinizdeki çalışanların sayısı, uygulanacak olan prosedürler, sağlanması gereken koşullar, uygulama alanı gibi durumların tamamı sertifikanın işletmenize olacak maliyetine etki edecektir. Tüm bunları detaylandırarak yaklaşık bir maliyet çıkarmak oldukça önemlidir. Çünkü siz de bunu bilerek uygun bir bütçe ayıracaksınız. Tüm bu süreçlerin planlanması ve maliyetlerin çıkartılması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uzmanlarımız bu konuda gerekli çalışmayı yaparak siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır.

Gıda güvenliğinin sağlandığı ve sürdürüldüğü imajının oluşturulması için ISO 22000 belgesine sahip olmak oldukça önemlidir. Her geçen gün rekabetin arttığı gıda sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ve firmanıza uygulamak markalaşma yolunda önemli adımlardır. Bunu da sertifikalandırarak ilan etmek son derece önemlidir. Tüm bu hususları ve getireceği kazançları göz önünde bulundurduğunuzda ISO 22000 belgesi fiyatı sizin için asla problem olmayacaktır. Özellikle firmamız aracılığıyla en uygun fiyatlardan alacak olmanız ekstra bir kazanç olacaktır.

Bu alanda en uygun teklifleri her zaman olduğu gibi EKOL BELGELENDİRME sunmaktadır. Sizlerde tekliflerimizi öğrenebilmek adına iletişim numaralarımızı arayabilir ve gıda alanında düzenli olarak bilgi akışı sağladığımız INSTAGRAM hesabımızı da takip edebilirsiniz.
 

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp