Sepetim Sepetim

ISO 22000 Belgesi Veren Firmalar

Gıda sektöründe yer alan firmalar için uzun yıllardan beri ISO 22000 belgesi veren firmalar arasında yer almaktayız. Sektörün öncü firmalarından birisi olarak birçok uzman ve alanında tecrübeli kişilerle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Her bir şirket için detaylı çalışarak gereken hususları hızlıca ortaya çıkarmaktayız. Böylece denetimlerde gerekli standartların sağlanmış olarak uygulanmakta olduğunu görmek mümkün olacaktır. Sonuç itibariyle şirketinizin en sağlıklı bir şekilde gerekli standartları sağlaması ve sürdürülebilir hale getirmesi için gereken desteği özenle göstermekteyiz. Siz de firmanıza ISO 22000 sertifikası alma niyetindeyseniz bizimle iletişime geçerek ilgili süreci başlatabilirsiniz.

Türkiye´nin öncü belgelendirme firmalarından olan Ekol Belgelendirme sizlere 1 telefon kadar yakın. Alanında uzman kadromuzun hizmette bulunduğu firmamızdan hemen hizmet alabilirsiniz.

Tüm ISO standardında olduğu gibi 22000 için de uluslararası kabul görmüş birçok önemli kriter söz konusudur. Tüm bunların gıda sektöründe hizmet veren firmalar tarafından anlaşılabilir ve devam ettirilebilir olması için mutlaka profesyonel destek alınması gerekir. Böylece firmaya uygun çözümlerle birlikte tüm koşullar yerine getirilerek belgeyi almaya hak kazanılması söz konusu olacaktır. Firmamıza başvuran her işletme sahibi için ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda çalışmalar yaparak gereken hizmeti sunmaktayız. Tüm süreç sonunda standartların sağlanmış, devamlılık göstermesi için gereken adımlar atılmış ve başarılı bir şekilde nihayete erdirilmiş olmaktadır.

Detaylı bilgi ve fiyat talepleri için sitemizdeki numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

ISO Belgelendirme Hizmetleri


ISO 22000 belgesi almak için gerekli koşulların sağlanmasının yanı sıra danışmanlık alınan firmanın da iyi seçilmiş olması önemlidir. Sektörde danışmanlık hizmeti veren irili ufaklı birçok firma arasında size ve işletmenize en uygun olanı belirlerken biraz zorlanabilirsiniz. Bu zorlukla uğraşmamak ve en uygun koşullarda gereken sertifikasyon sürecini tamamlamak adına doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun zamandır işletmelere hizmet veren firmamız bu konuda sayısız referansla kalitesini ve güvenilirliğini çoktan ispat etmiş durumdadır. Sıkı bir hazırlık aşamasının ardından ihtiyacınız olan belgeyi en uygun koşullarda bizimle kolaylıkla alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

https://www.ekolbelgelendirme.com/iso-22000-belgesi-veren-firmalar/

Uygun fiyatlandırma seçeneklerimiz için bize sitemizde yer alan Ekol müşteri hizmetleri numaralarından ulaşabilirsiniz.
 

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi Belgesi


Üretimden başlayarak tüketime kadar geçen süreçte yer alan her bir firma için ISO 22000 gıda güvenliği yönetimi sistemi belgesi almak büyük önem arz etmektedir. Günümüzde giderek artan rekabet koşulları ve pazar payı artırma çabalarının en önemli adımlarından birisi bu belgeye sahip olmaktır. Müşterinin gözünde güvenilirliğin ve sağlıklı gıdanın en büyük göstergesi bu belgeye sahip olmaktır. Aynı zamanda bu belge ile birlikte firma bilinirliği ve marka değeri artarak daha fazla satış söz konusu olmaktadır.

Tek bir tık ile Ekol Belgelendirme´nin kurumsal instagram hesabına geçiş yapabilir, burada gıda ile alakalı yapılan bilgilendirmeleri hemen inceleyebilirsiniz.

Bir işletme için marka değeri ve işletmenin imajı en önemli kıstasların başında gelmektedir. Tüm bunlar sektörün öncü isimleri arasında yer alarak kurumsallaşma ve büyüme noktasında kritik öneme sahiptir. Sağlıklı ve güvenilir bir gıda tedarik süreci müşteri memnuniyeti için büyük öneme sahiptir. Süreç içerisinde ortaya çıkabilecek tüm risklerin bertaraf edilmesi, azaltılması ve düşük riskli seviyelere gelerek kabul edilebilir hale gelmesi için gereken tüm kıstaslar büyük bir titizlikle belirlenmiştir. Tüm süreci en iyi şekilde yürüterek başarılı bir şekilde tamamlamak gerekmektedir. Siz de işletmeniz için ISO 22000 belgesi veren firmalar arasından bizimle iletişime geçerek ilgili süreci başlatabilirsiniz. Uzman kadromuz ile kesintisiz destek vererek belgelendirme sürecini en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olmaktayız.

Çok daha detaylı bilgi için Ekol Belgelendirme numaramıza ulaşabilirsiniz. Sektörün öncü firması olarak Türkiye´nin her yerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Sitemizdeki canlı destek hattı veya whatsapp hattından anında bilgi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp