Sepetim Sepetim

ISO 22000 Eğitimi

Gıda sektöründe hizmet veren tüm firmalar, gıda güvenliği yönetim sistemi standartlığına uyumlu olduğunu kanıtlamak için ISO 22000 eğitimi alarak bu durumu sertifikalandırmaktadır. Temel olarak gıda güvenliğini sağlamak, olası riskleri kontrol altında tutarak tüm bu süreçleri başarılı bir şekilde yönetmeyi amaçlamaktadır. Alınması zorunlu olmamasına karşın gıda piyasalarında başta güvenilirlik ve prestij sahibi olmayı isteyen tüm işletme sahipleri ve yöneticileri bu belgeyi alarak gerekli şartları sağladığını garanti etmek eğilimindedir. Bu eğitimi almak ve sektörde söz sahibi olmak istiyorsanız bize başvurarak gerekli süreci hızlıca başlatabilirsiniz.

Firmamız, uzun süredir gıda güvenliği eğitimi konusunda alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile siz değerli firma yöneticilerine hizmet vermektedir. Gerek eğitimlerimizin içeriği ile ilgili bilgi almak gerekse aklınıza takılan tüm sorulara dair dilediğiniz zaman bize mail atarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. İlgili danışmanlarımız tüm sorularınıza detaylı bilgiler vererek sizlere daima yardımcı olmaktadır. Gıda güvenliği eğitimi almak ve bu sektörde yetkin bir prestij elde etmek için bizi telefonla arayarak da gereken bilgilendirmeyi en iyi şekilde alabilirsiniz.

Öncü belgelendirme firması Ekol ile yola çıkın! İşletmeniz, markanız ve ürünleriniz için bu eğitimi almak istediğiniz an bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sitemizdeki telefon numarası, canlı destek hattı veya whatsapp numarası ile bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

ISO 22000 Eğitimi Kimler İçindir?


Bu programın kapsamını biraz daha detaylandırmak için ISO 22000 eğitimi kimler içindir sorusuna cevap verebiliriz. Bu eğitimi;

•    Tüm gıda üreticileri ve çalışanları,
•    Perakendeciler, toptancılar ve tüm tedarikçiler,
•    Gıda ambalaj ve paketlemeciler,
•    Çiftçiler, tohum ve yem üreticileri,
•    Yemek ve gıda üzerine faaliyet gösteren firmalar,
•    Gıda dağıtım, taşıma ve depolama hizmeti veren firmalar,
•    Gıda sektörüne dışarıdan katkı sağlayan kuruluşlar gibi daha pek çok yerler ve çalışanları katılım sağlayabilirler.

ISO 22000 Eğitimi

Firmamız, yukarıda genel hatları ile bahsi geçen sektör çalışanları ve paydaşlarına yönelik olarak verdiği bu eğitimle firmalara büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle tüketiciye karşı güven sağlama ve prestij elde etmek olmak üzere;

•    Uluslararası standartları sağlayarak ürün ve hizmet kalitesini artırma,
•    Ürün iadelerinin ortadan kaldırılmasıyla marka imajının muhafaza edilmesi, firmanın prestij kaybının önlenmesi,
•    Kontrol edilebilir ve denetlenebilir sistem oluşmasını sağlamak,
•    Etkin zaman yönetimi oluşturmak ve verimliliği artırmak,
•    Ürün stok kontrolü ve yönetimini sağlamak,
•    Sorumluluklarını bilen ve müşterilerine karşı çözüm odaklı yaklaşan bir ekip oluşturma,
•    Gıda güvenliğini sağlamak ve bu süreci yönetmek gibi daha pek çok faydanın elde edilmesi bu eğitimle sağlanmış olacaktır.
 

ISO 22000 Sertifikası Almak


Uluslararası geçerliliği olan ISO 22000 sertifikası almak, gıda sektöründe yer alan firmalara başta tüketicilere karşı güvenlik imajı vermektedir. Gerekli koşulları sağlayarak siz değerli müşterilerimize en sağlıklı gıdayı ulaştırmaktayız denilmektedir adeta. Bu sektörde yer alan işletmeler için hayati öneme sahip olan gıda sertifikası ile sektörün diğer firmaları ile rekabette eliniz güçlenecektir. Bu konuda sektörün tecrübeli ve kaliteli eğitimcilerinden oluşan uzman kadromuzla gerekli desteği sağlayarak firmanızın prestijini artırmanıza yardımcı olmaktadır. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek eğitimlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. ISO 22000 eğitimi ile ilgili olarak eğitimin içeriği, fiyatı, süresi, gereksinimleri ve eğitim sonrasındaki kazanımlar gibi her türlü bilgiyi detaylarıyla alabilirsiniz. Bu konuda gerek eposta göndererek gerekse telefonla bizzat arayarak gerekli desteği talep edebilirsiniz. Kısacası bu belgeyi en uygun koşullarda almak için firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır. Sürecin geri kalan kısmı profesyonel ekiplerimiz nezaretinde yürütülerek başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Ekol Belgelendirme bu sertifikayı almak isteyen tüm işletmelere en uygun fiyatları sunar. Türkiye´nin önde gelen belgelendirme kurumu olarak sizlerin hizmetinde olmaktan her zaman gurur duyduk. Ek olarak GIDA ile ilgili bilgilerin yer aldığı INSTAGRAM sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp