Sepetim Sepetim

ISO 22000 Gıda Güvenliği Danışmanlığı

ISO 22000 Gıda Güvenliği Danışmanlığı ile ilgili merak edilen tüm bilgileri ve diğer detayları Ekol Belgelendirme kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir, aklınıza takılan sorular için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Direk insan sağlığı ile alakalı olan, tamamen gıdaların doğru süreçler ile birlikte üretilmesini, ambalajlanmasını, dağıtılmasını ve tüketilmesini sağlamak için hedefleri olan bir sertifikalandırma yöntemi, bir belgelendirme olan ISO 22000 belgesi, Dünya üzerinde kabul gören, uluslararası standart örgütü tarafından belirlenen strandartlara uygun olan işletmelere verilebilen belgedir. Bu belgeyi alırken, bu belgenin konusunun insan sağlığı olması sebebi ile oldukça hassas olunduğunu bilmekteyiz. Bizlerde bu hassas konu karşısında sizi, işletmenizi en iyi şekilde temsil edebilecek, sizlere bu standartlara uyabilmek için gerekli olan eğitimleri verebilecek Ekol Belgelendirme çatısı altında hizmet veren, sektörün en bilgili, en tecrübeli ekibi ile karşınızdayız.

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi olarak tanınan ISO 22000´da işletmelerin üretim aşamasından itibaren her aşaması kontrol edilmektedir. İşletmenin ürünleri üretim esnasındaki hijyeni, kalitesini sunmasındaki ilerlediği yollar, üretim koşulları gibi etkenler standarda bağlı olarak belli koşullarda yapılmalıdır. ISO 22000 ile haksız rekabet veya bağımsız farklılıklar ortadan kalkacaktır. İşletmesinin amacı gıda üretimi olan tüm firmaların dünya geneli üzerinde bu sertifikayı alabilmesi için aynı standartlar altında kontrollerinin yapılması ve güvenli bir şekilde ürünleri piyasaya sunabilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle işin içinde gıda ve insan sağlığı olması sebebi ile diğer ISO belgelerine göre daha uzun ve komplike bir başvuru süreci olan 22000 Belgesinin tüm aşamalarını uzman eğitmenlerimiz ve personelimiz ile sizlere aktarıyor, işletmenizi bu belgeyi almaya hak kazandırmak için bilgi,tecrübelerimizi aktarıyoruz. Sizlerde küresel pazarda işletmenizin yer almasını istiyorsanız Ekol Belgelendirme firmasından danışmanlık hizmetini alabilir ve markanızın itibarını alacağınız bu Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi ile arttırabilirsiniz.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi Yararları


* Öncelikle bu belgeye sahip olmanız ürünlerinizde, hizmetlerinizde ve personelinizin kalitesindeki artışı beraberinde getirecektir.

* Iso 22000 alabilmek için danışmanlık alacağınız firmamızın sizlere sunacağı bu hizmet sayesinde, çalışma ortamınızda uluslararası standartlara göre iyileşmeler olacaktır.

* ISO 22000´ın bulunduğu, bu belgeyi almaya hak kazanan işletmelerde gözle görülür bir iş verimliliği ve memnuniyet artışı gözlemlenmektedir.

* Firma içerisinde hijyen ve gıda güvenliği bilincinde artış meydana gelecektir.

* Gıda güvenliği yönetim sistemi programında bulunan firmalar tedarik zincirinde daima daha iyi bir yer edinecektir.

* Firmanızın bu belgelendirmeye sahip olması demek rekabet gücünün artması ve uluslararası ilişkilerde artış demektir.

* Iso 22000 standartlarına sahip olan bir işletmenin ihracat kolaylığına sahip olması demektir.

* Gıda güvenliği yönetim sistemine sahip olan işletmeler daha kaliteli bir yönetim ve stok kontrolü yapacaktır.

* Standart içerisinde uyulması gereken detaylara bakıldığında ürünlerinizin gıda zehirlenmesinin önüne geçilecektir. Aynı zamanda gıda israfının da en aza indirilmesi bu program ile amaçlanmaktadır.

* Son olarak ISO 22000 belgelendirmesine sahip olmak demek, eğitimli, bilgili çalışanlardan işletmenizin oluşması demektir.

Özellikle uluslararası pazarda ciddi bir prestij elde edebilmenize olanak sağlayacak olan bu belgelendirme, bu sertifika sayesinde üretim esnasında olabilecek tüm hatalardan arınır, ekstra maliyetleri ortadan kaldırırsınız. Sizlerde yukarıda bahsettiğimiz tüm bu avantajlar işletmenize, markanıza ve çalışanlarınıza sunmak isterseniz hemen Ekol Belgelendirme Danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Şuanda incelediğiniz kurumsal web sitemizin iletişim sayfası üzerinde yer alan numaralarımızı arayabilir ve bizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Kimler ISO 22000 Belgesi Almalıdır?

Özellikle gıda zinciri içerisinde faaliyet gösteren bir firma olmanız ISO 22000  belgesini almak için yeterli olacaktır. Biraz daha açmak gerekirse; ürün ambalajı üreten, ürün taşıması yapan lojistik firması, ürün üretiminde bulunan fabrika vb.. olarak örnekler devam edecektri. Sizlerde ISO 22000 Belgesini almak istiyor ve işinin ehli uzmanlardan danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ekol Belgelendirme bu alanda sizlere hem uygun fiyat hem kaliteli danışmanlık hizmeti sunacaktır. Bizi aramadan karar vermemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Vegan Sertifikası Nedir?
  İçeriğinde hayvansal bir ürünün olmadığı, içeriğinde hayvansal yan ürünlerin bulunmadığı, ürünün herhangi bir aşamasında hayvanlarla alakalı testlerin yapılmadığı ürünler için vegan belgesi düzenlemek için akredite edilmiş
 • Irec Sertifikası Nasıl Alınır?
  Ekol Belgelendirme firmasından kısa süre içerisinde yenilenebilir enerji sertifikalarına sahip olabilirsiniz, Irec Sertifikası Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı için hemen bu içeriği inceleyin.
 • Vegan Sertifikası Sorumluluğu
  Vegan Sertifikası Sorumluluğu ve belgelendirme süreçlerinin detaylandırılması hakkında geniş çaplı bilgilere kurumsal sitemizden hemen erişebilir ve anında uzman desteğini Ekol Belgelendirme´den alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp