Sepetim Sepetim

ISO 22000 Sertifika Teklifi

Birçok firma sahibi ve yöneticileri son yıllarda firmamıza gelerek ISO 22000 sertifika teklifi istemektedir. Firmamız bu alanda uzun yıllardan beri süregelen bir süreçte gerekli belgelendirme hizmetlerini vermektedir. Geçmişten günümüze kadar birçok firma bizim aracılığımızla gerekli süreci tamamlayarak istediği sertifikayı almaya hak kazanmıştır. Uluslararası geçerliliğe sahip olan bu sertifika ile firmanın gıda güvenliğini ve sağlığını gerçekleştirdiği ilan edilmektedir. Buda marka imajının ve değerinin artması anlamını taşımaktadır. Üretimin başından tüketime kadar oldukça geniş bir kapsama alanı bulunmaktadır.  Bu nedenle profesyonel destek alınarak gereken standartlar en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Siz de firmanızın kaliteli ve güvenilir bir biçimde ISO 22000 sertifikasına sahip olmasını istiyorsanız firmamıza gelebilirsiniz.

Gıda alanında ham madde temininin ilk aşamasından itibaren sürecin kaliteli ve sağlıklı bir biçimde yürütülerek tüketiciye güvenilir ve temiz ürün sunmak gerekir. Marka değeri ve firma imajının da yüksek olması, firmaya olan güvenin artması anlamına gelmektedir. Beraberinde de tercih edilebilirliğini artırarak daha fazla müşteriye ulaşmayı getirmektedir. Günümüz rekabet koşulları için bu durum son derece önemlidir. Bir yandan sertifikalaşma süreci tamamlanırken bir yandan da büyüme ve markalaşma sağlanmış olmaktadır. Siz de firmanız için tüm bu güzel şeylere sahip olabilmek adına tarafımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Size önereceğimiz ISO 22000 belgesi teklifi ile en ideal koşullarda ve maliyetlerde ilgili süreci tamamlayabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´nin tecrübeli danışmanları ile en uygun fiyatları alarak, süreçlerin hızlı bir şekilde tamamlanması adına gerekli adımları atabilirsiniz. Sizi ISO Sertifikasını almaya hazırlıyor ve kısa sürede desteklerimizi sağlıyoruz.

IS0 22000 Sertifika Teklifi En Uygun


Firmamız tarafından sunulacak IS0 22000 sertifika teklifi en uygun maliyetlerden oluşmaktadır. Bu teklifin tarafınızca kabul edilmesinin ardından başlatılan süreç sonucunda sadece belgeyi almaya hak kazanmış olmayacaksınız. Bunun yanı sıra;

-    Üretim süreçlerindeki tehlikeli durumların belirlenerek ortadan kaldırılması, azaltılması ya da kabul edilebilir seviyelere düşürülmesi sağlanır.
-    Hatalı üretimin önüne geçerek ürün iadesi dönüşleri azaltılır.
-    Kritik değerler ve kıstaslar belirlenerek otokontrol düzeni kurulur.
-    Önleyici ve düzeltici faaliyetler belirlenir.
-    Olumsuzluklarla karşılaşılması durumunda yapılacak olan işlemler belirlenir.
-    İşletmede gıda yönetimi sistemi oluşturularak devamlılığı sağlanır. Bunun için gerekli kontroller ve denetimler yapılır.
-    Tüm bunların gerçekleştirilmesi ve devamlılığının sağlanması için gerekli olan dokümante edilmesi sağlanır.

Gıda Güvenliği Sertifika Danışmanlığı


Gıda Güvenliği Sertifika Danışmanlığı


ISO 22000 sertifika teklifi verdikten sonra aklınıza takılan herhangi bir durum oluşması halinde anında bizi arayarak bilgi talep edebilirsiniz. Dilerseniz eposta atarak da sorularınıza tek tek cevap alabilirsiniz. Yok, bu şekilde bilgi alamam bizzat yüz yüze görüşmek isterim derseniz firmamıza gelerek gereken yardımı rahatlıkla alabilirsiniz. Bu alanda çalışan tecrübeli uzmanlarımız aracılığıyla sürecin en başından en sonuna kadar aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruların tamamı için web sitesinde yer alan Ekol Belgelendirme irtibat numaralarını arayabilirsiniz. Ayrıca firmamıza ait INSTAGRAM hesabından güncel kampanyalar, anlık bilgiler ve verilere de daima ulaşabilirsiniz.

ISO 22000 belgesi teklifi almak için bize başvuru yapmanız gerekmektedir. Ardından firmanıza dair soracağımız soruların ardından gereken çalışmayı yaparak hızlıca cevap dönmekteyiz. Çalışma neticesinde bu sertifikanın size yansıyacak maliyeti, ne kadar bir zaman dilimine gerek duyulacağı, hangi gereksinimlerin sağlanabileceği, nelere ihtiyaç duyulacağı gibi tüm sorular cevaplandırılmaktadır. Böylece planlama yapılarak o plan çerçevesinde kontrollü ilerleme sağlanmaktadır. Sertifikayı almaya hak kazanan firmalar ile birlikte belirleyeceğimiz bir tarihte denetimler yaparak gerekli standartların devamlılığının sağlanması takip edilmektedir. Bu da zaman içerisinde sistemin oturmasını ve devamlılığını sağlamaktadır  
 
En uygun teklifi size sunabilmemiz adına sitemizdeki Ekol Belgelendirme numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Bizler nerede olursanız olun size hizmet vereceğiz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp