Sepetim Sepetim

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı

ISO 22301 Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi firmalar için işlerindeki sürekliliği sağlayabilmesi ve bazı yöntemler ile planlamaların oluşturulması, oluşturulan planlamaların uygulanması, uygulanabilecek olan planların işletilmesi ve işletilmesinin ardından uygulamanın izlenmesini sağlamaktadır. Bunların yanı sıra işin incelenmesi, sürdürülebilir olması, iş için gerekli koruma önlemlerin alınması, iş ve çevresel faktörlerden doğabilecek risklerin en aza indirilmesi için çalışmaların yapılması, marka ve firma için yıkıcı olaylar esnasında davranış biçimleri ve kurtarma stratejileri ISO 22301 yönetim sistemi ile sağlanmaktadır. Uluslararası bir standart olan ISO 22301 sayesinde markanıza değer katarsınız.

Firmanız için ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı hizmetinden yararlanabilmek, bilgi ve teklif alabilmek adına hemen Ekol Belgelendirme firmamızın iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan müşteri temsilcilerimiz ile sağlıklı bir görüşme yapabilir ve aklınızdaki soruların tamamının yanıtını alabilirsiniz.

ISO 22301 sayesinde hem firmanıza hemde müşterilerinize karşı kaliteli bir beklenti karşılama, kaliteli hizmetleri sunmayı sunarsınız. ISO 22301 ile firmanızın yaşayabileceği olumsuz tüm durumlara karşı hazır olduğunuzun garantisini vermiş olursunuz. Ekol Belgelendirme olarak Sosyal Güvenlik İş Sürekliliği Yönetim Sistemine dair tüm denetimleri ve belgelendirmeleri tecrübeli danışman ve eğitmenlerimiz ile sizlere sunabilmekteyiz. E-fatura hizmeti verecek özel entegratör firmalara ISO 27001, ISO 22301 ve ISO 20000 belgeleri alma zorunluluğu getirilmiştir.

Genel olarak ISO 22301 standardı firmanızdaki işlerin aksamasına bağlı olarak meydana gelebilecek tüm olayları inceler, ürünleriniz ve hizmetleriniz için bir aksaklık olmadan faaliyetlerinizin devam edebilmesi veya kesintiye uğramaması oldukça önemlidir. Bunlar için gerekli olan kararlar, prosedürler, prosesler, gerekli faaliyetlerin oluşturulması ve hızlı karar alınması oldukça mühimdir.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Ne Yapar?

* ISO 22301 ile iş sürekliliğiniz daimi olacağı için hem müşterinize hemde personelinize güven sunarsınız.

* ISO 22301 ile firmaların iş sürekliliğini kalıcı kılması firmanın sistematik bir yaklaşımda faaliyetlerini gösterdiğinin göstergesidir.

* ISO 22301 firmanın çalışanları, politikaları, gerekli planlamaları, prosedürlerini, proseslerini ve firma kaynaklarına yönetlik tüm şartları ihtiva etmesi nedeni ile yönetim ekibinde kolaylıklar sunmaktadır.

* ISO 22301 firma içerisinde veya genel olarak ülkede yaşanan krizlerin ardından kritik olan fonksiyonların başarılı bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır.

* ISO 22301 standardı aracılığı ile krizlerin ardından firmanın toparlanma süreci iyileştirilir, olayların akabinde veya sırasında firma faaliyetlerinde aksama olmasını en aza indirmeyi amaçlar.

* ISO 22301 standardı sayesinde firma içerisinde yaşanan olaylar sebebi ile etkilenme durumu en aza indirmek için ayarlanmaktadır.

* ISO 22301 ile firmanın faaliyetlerine yönelik yaşanan veya yaşanabilecek tüm tehlikeler belirlenmekte ve durumlar karşısında yönetimin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler aktarılmaktadır.

ISO 22301 firmanızdaki tüm faaliyetleri baz aldığımızda yaşanabilecek kesintileri en aza indirir ve kesintiler sebebi ile yaşanacak sorunların yok edilmesini amaçlar. Firma içi yaşanacak olumsuzluklar ve olayların etkilerini bu uluslararası standart ile azaltabilirsiniz. Sizlerde kurum ve kuruluşunuz için ihtiyaç duyduğunuz bu belgeyi ve mevzuata uygun işlemleri firmanıza entegre etmek istediğinizde ve belgeye hızlı bir şekilde sahip olmak istediğinizde hemen Ekol Belgelendirme´den destek alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme ISO 22301 belgelendirme ve standardı alanında uzman danışmanları ile uzun yıllardan bu yana ülkemizin her noktasında hizmetlerini değerli firmalarımıza sunabilmektedir.

ISO 22301 tüm kritik anlarda, kritik olan faaliyetlerinizde bir aksaklık olmaması için gerekli çalışmaları yapmanızı sağlar, markanızın değerini korumak ve yalnızca ulusal pazarda değil, uluslararası pazarda da değerini arttırmak isteyen tüm firmaların tercih etmesi gereken bir standarttır. Kesintisiz kayıp ve faaliyetler için hemen Ekol Belgelendirme´den destek alın.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp