Sepetim Sepetim

ISO 22301 Sertifika Danışmanlığı

ISO 22301 Sertifika Danışmanlığı - Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği alanında bazı standartları yerine getiren firmaların alabildiği bu belge için en iyi hizmeti en kaliteli kadrosu ile sizlere ulaştıran firmamız Ekol Belgelendirme bir telefon kadar yakınınızdadır.

İş Sürekliliği Yönetim Sistemi alanında bulunan bir standart olan ISO 22301´de etkili bir iş sürekliliği sistemini kurabilmeniz ve yönetebilmeniz için firmanızın, personelinizin ve müdürlerinizin gereksinimlikleri yer almaktadır. Ekol Belgelendirme olarak en iyi verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinden biri olan bu belgelendirme sistemi için sizlere, işletmelerinize iş sürekliliğinizi sağlayabilmeniz adına gerekli planları oluşturuyoruz, uygulamaları,işletmelerinizi ve izlemelerimizi yaparak firmanızı izlemeniz gereken yol hakkında bilgilendiriyor ve risklerinizi azaltmanız için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Ekol Belgelendirme olarak ISO 22301 belgesinde yönetim sisteminizi geliştireceğimizin garantisini veriyor ve ilgili belgeye en hızlı şekilde ulaşabileceğinizi temin ediyoruz.

ISO 22301 standardına kendi işletmeniz için veya işletmenizden ürün, hizmet alan müşterileriniz için detaylar yer almaktadır. Müşterilerinize karşı olan beklentilerinizi, tam tersi onların sizden beklentilerini en iyi düzeyde alabilmek adına bu belgelendirme standartları muhteşem detaylara sahiptir. İşletmede karşılaşılabilecek olan her türlü kötü duruma karşı da müşterilerinize hazır bir şekilde yanlarında olduklarınızı garanti etmekte olacaksınız. Ekol Belgelendirme olarak Sosyal güvenlik iş sürekliliği yönetim sisteminde denetim ve belgelendirme hizmetimizi yaparak sizlerin yanında olacağız.

Yapılan son düzenlemeler ile birlikte e-fatura hizmeti verecek olan firmalarında Iso 27001, Iso 22301 ve Iso 20000 belgelerini almaları zorunlu bir hal almıştır.

Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliğini Yönetim Sistemleri içerisinde yer alan ISO 22301 belgelendirmesine baktığımızda iş sürekliliğini firmaların sağlaması amacı ile gerekli olan bazı yöntemler vardır. Bizden alacağınız danışmanlık hizmeti ile bu yöntemlerin planlarını oluşturuyor, uygulamalarını yapıyor, işletmelerinizi izlemesi gereken yolların haritasını çiziyoruz. Riskleri azaltmak adına hazırlıkları yapan firmamız, aynı zamanda karşınıza çıkabilecek olan yıkıcı olaylardan sizleri kurtarmak için bazı stratejileri de belirleyerek ihtiyaç duyulan tüm standart detaylarına uygun bir hale getiriyoruz.

Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ISO 22301 Yararları

* Bu belgeye sahip olan ve standartlara uygun olarak faaliyetlerini sürdüren firmalar yaşanacak olan olumsuz olaylara karşı etkileri azaltmış olacaklardır.

* ISO 22301 ile işletmelerin faaliyetlerinde yer alan kesintiler azaltılacak ve kurtarma zamanını iyileştireceksiniz.

* Kriz anında, işletmeniz adına geçerli olacak olan fonksiyonların kesintisiz çalışmasını bu standarta uygun çalışarak sağlayabilirsiniz.

* ISO 22301 belgesi bulunan işletmeler iş kaybından dolayı meydana gelebilecek olan maddi zararların önüne geçecektir.

* ISO 22301 belgesine kurumunuzun sahip olması demek, kurum ve markanızın değerlerini koruması anlamına gelmektedir ve marka değerinizi de arttıracaktır.

* İlgili belgeye sahip olan işletmelerin faaliyetlerinde olabilecek olan tehtidler firmamız tarafından belirlenecek ve bu tehtidleri doğru bir şekilde ortadan kaldırma planları yapılacaktır.

Kısacası Iso 22301 belgesine sahip olan işletmeler kazanır. Sizlerde firmanız için kayıpsız faaliyet içerisinde olmak, kesintisiz bir faaliyet sunmak için Ekol Belgelendirme danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmanızın prestijini kaybetmemesi ve sürekliliği elde ederek kalitesini arttırması için ISO belgelerinin tamamına firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Detaylar ve uygun fiyatlandırma seçeneklerimiz için hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • CE Belge Online Başvuru
  Herhangi bir cihazın, ürününün Avrupa Birliğin´de yer alan ülkelerin piyasaları içerisinde rahat bir biçimde dolaşabilmesi ve satışlarının yapılabilmesi için ihtiyacınız olan ce belgesi Ekol Belgelendirme tarafından sunulabilmektedir.
 • ÜTS Firma ve Ürün Kaydı Hizmeti
  ÜTS Firma ve Ürün Kaydı Hizmetine dair merak edilen tüm soruların yanıtlarını Ekol Belgelendirme´nin sizler için hazırlamış olduğu bu içerikden inceleyebilir ve her türlü sorunuz için bize sitemizdeki numaramızdan ulaşabilirsiniz
 • Gıda Güvenliği Belgesine Sahip Olun (ISO 22000)
  Gıda Güvenliği Belgesine Sahip Olun (ISO 22000).. Ekol Belgelendirme olarak firmanızın, markanızın ihtiyacı olan ISO belgelerinin tamamı için hizmetinizdeyiz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp