Sepetim Sepetim

ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetimi Sistemi Eğitimi

İşletmeler için önerdiğimiz bir eğitimdir. Firmalar için çevresel niteliklerde yer alan olaylar, iş riskleri ve diğer organizasyonlardaki işleyişin önemi oldukça önem taşımaktadır. Uluslarrası ISO standartları arasında yer alan ISO 22301´de firmaların sürekli çalışmasını ve aynı zamanda beklenmeyen durumlardaki dirençleri barındırır. ISO 22301´de kazaların önlenmesi, firmanın tüm üretiminde, hizmetinde yer alan aksaklıkları ortadan kaldırması ile anında müdahale teknikleriyle ilgili yöntemleri içerir. Öngörülmeyen bazı olaylar neticesinde firmanın hizmetlerine, üretimlerine aralıksız, sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için ISO 22301 İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ile sertifikalandırılmak gerekir. Bu sertifikayı almak isteyen tüm ziyaretçilerimizin hizmetindeyiz.

ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetim Sistemiİşleriniz boyunca karşınıza çıkabilecek olan tüm tehtidleri anlayarak öncelik sırasına göre yerleştirmeniz ve iş sürekliliğinizi yönetibilmeniz için ISO 22301 sizlerin koruyucusu olacaktır. Tüm gelişmeleri önceden bilir ve karşınıza çıkacak sorunların en aza indirilmesini sağlayabilirsiniz.

Her büyüklüğe sahip olan, tüm işletmeler için ISO 22301 kurtarıcı olacaktır. Bu sertifikaya sahip olarak bir çok koşulda, tüm müşterilere, tüm iş paydaşlarınıza 1.sınıf hizmet sunma becerisi kazanır ve aynı zamanda verilerinizin yedeklenmesi, kayıpların en aza indirilmesi de sağlanır. ISO 22301 sayesinde kritik seviyedeki işlevlerin kurtarılma süresi de en aza indirilecektir. Bu sisteme dahil olarak ve ISO belgesine sahip olarak bir çok avantajdan da yararlanabilirsiniz.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetiminin Avantajları Nelerdir?Her ISO Sertifikasının kendine has faydaları bulunur. Ortak özellikleri olan ISO sertifikalarının yanı sıra kendine has özellikleri, kendine has faydaları bulunanlardan 1 taneside ISO 22301 sertifikasıdır. Bu sertifikaya sahip olanlar her zaman iş sürekliliği yönetim sistemi sayesinde iş hedeflerine tam zamanında ulaşır, iş hedeflerinize ulaşmak için yardımcı olacak detaylar ve olanakları keşfetmenizi sağlayacaktır. Bunların yanı sıra;

* Firmanız için anlık veya sonradan gelebilecek olan tüm tehtidleri belirlemenizi sağlayacaktır.
* İşletmenizin itibar yönetimi için yararlıdır, itibar yönetiminizi güçlendirmenizi sağlar.
* İşletme kapsamına giren tüm kazaların etkisini en aza indirebilmek için proaktif bir yaklaşım benimsemesi sağlayacaktır.
* İşletmenin müşterilerinin markaya güvenini arttıracaktır.
* Firma içi kriz dönemlerindeki kritik olan işlevleri, süreçleri daha hızlı çözüme kavuşturmaya yarar. İşlevlerin çalışır olmasını sağlar.
* İş kazalarından kaynaklı ortaya çıkabilecek olan tüm kesinti sürelerini en aza indirecek ve düzelme süreçlerini hızlandıracaktır.
*  Riskleri bilir ve riskleri en aza indirerek süreçlerinizin devamlılığı sağlanır.
* Marka için sadece ulusal çapta değil, aynı zamanda uluslararası alanda tanınırlık kazandırmaktadır.
* Firmanızın müşterileri & tedarikçileri için teklif taleplerindeki esnekliğin olması sağlanır.

ISO 22301 EĞİTİMİBu alanda sizlere sunulan eğitim ile iş sürekliliği kavramlarının tamamını temelden anlayacaksınız. İrili ufaklı olarak hemen her sektörün ihtiyacı olan bir ISO belgesidir. İş sürekliliği yönetimi için dikkat edilmesi gerekli olan konuların tamamı sizlere aktarılacak ve iş sürekliliği yapısı oluşturabilmek için gerekli çalışmalar uzman eğitmenler ile sizlere sağlanacaktır. Eğitimlerimiz kapsamında yer alan ISO Belgeleri arasında en çok talep gören eğitimimizdir.

Eğitim İçeriğimizden Bazıları

Olay Yönetim Süreci

Acil Durum Yönetimi ve Sorumlulukları

İş Sürekliliği Politikası

İş Sürekliliği Rol ve Sorumlulukları

İş Etki Analizi Temel Kavramları


İş sürekliliği tatbikat kavramı ve çeşitleri

İş sürekliliği planlamasında tatbikatların yeri

İş Sürekliliği Performans Değerlendirmesi ve Sürekli İyileştirme

ISO 22301 Belgelendirme Denetimi İle İlgili Bilgilendirme


İş Sürekliliği  ve ISO 22301:2019

Yaşanmış iş sürekliliği olayları ve alınabilecek tedbirler

İş Sürekliliği Risk Yönetimi Nedir Ve İş Sürekliliği Çalışmalarındaki Yeri

İş Sürekliliği Yönetim Stratejilerinin Tanıtımı

İş sürekliliği Planları ve Prosedürleri

Gibi konularda eğitimler verilmektedir.

Ekol Belgelendirme olarak en iyi eğitimleri, alanında uzman eğitmenler ile sizlere sunuyoruz.

ISO 22301:2019 Sertifikası AlmakISO 22301:2019 Sertifikası Almak için araştırmalarınızda ise eğitmenlerimizin verdiği eğitimler sayesinde kısa süre içerisinde belgeye sahip olabilmektesiniz. ISO tarafından yayınlanmış olan ve tüm dünya üzerinde geçerli olan bu belge için doğru adrestesiniz. Ekol Belgelendirme olarak yetkin denetçilere sahip belgelendirme kurumları ile sizlere bu hizmeti sunuyor ve en uygun fiyatlardan hizmetler veriyoruz.

Daha fazla bilgi ve ISO 22301 belgesi teklifi için bizi aramaktan çekinmeyin.

 

 

 

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp