Sepetim Sepetim

ISO 26000 Belgesi Fiyatı

Ekol Belgelendirme ile en uygun belgelendirme hizmetleri sunuluyor. ISO 26000 Belgesi Fiyatı edinebilmek için kurumsal sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir ve anında bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardır belgelendirme sektöründe sunduğumuz hizmetler kapsamında ISO 26000 belgesi fiyatını da siz değerli müşterilerimiz için oldukça uygun olarak tutuyor ve bu kapsamda kaliteli bir hizmet sunarken aynı zamanda da müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Fiyat olarak bakıldığında diğer firmalara nazaran daha uygu fiyatlar ile daha üst düzey hizmet sunduğumuzu biliyor ve bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin belgelere kolay ulaşımını sağlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki sosyal sorumluluk içerisinde barındırılan bu belge tüm şirketler kapsamında önemli bir alan işgal etmektedir.

Bu süreçte belge ile ilgili olarak gerekli tüm düzenlemeleri firma olarak gerçekleştiriyor ve sizlere de bu anlamda yardımcı oluyoruz. Hem uygun fiyat hem de yüksek memnuniyet kapasitesi ile belgelendirme konusunda bilgi almak için firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ISO 26000 Belgesi Kapsamı

Firmamızın sunmuş olduğu ve ISO 26000 eğitimi kapsamında şirketlere sunulan bu belge yedi ana başlık üzerine kurgulanmış ve bu anlamda bir strateji ile oluşturulmuştur. Firmamız sizlere bu belgenin alınmasını sağlarken aynı zamanda sosyal sorumluluk kapsamında olan bu belgenin şirketinize sağlayacağı katkıları da belirlemektedir.

Belge içerisinde yer alan yedi madde ile firmamız sizler için organizasyonel yönetişim, insan hakları, çalışan uygulamaları, çevre, adil çalışma uygulamaları, tüketici meseleleri ve toplumsal katılım gibi alanlarda gelişme de sağlamaktadır.

Bu anlamda sizler de firmamıza başvurarak ISO 26000 belgesi fiyatı ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve uygun fiyatlar ile belgenizi hızlı ve güvenli bir şekilde alma imkânına sahip olabilirsiniz.

ISO 26000 Belgesi Size Ne Katar?Firmamıza ilgili belgeyi almak için başvurduğunuzda pek çok süreç içerisinde geçecek ve bu anlamda kat ettiğiniz bu yollar ile birlikte şirketinize pek çok anlamda avantaj sağlayabileceksiniz. Bu kapsamda elde edebileceğiniz bazı özellikler rakiplerinize karşı sizleri daha da ön plana çıkaracaktır.

Bu belgeyi aldığınızda sektördeki marka değerinizde ve itibarınızda yükselmeler yaşarken bunun yanında rakiplere karşı üstünlük de ön plana çıkacaktır.

Sosyal anlamda sizler için önemli bir adım olduğundan dolayı hem işletmeniz yeni müşteriler kazanacak hem de söz konusu mevcut müşterileriniz sizlere olan güveni ve bağlılığı artacaktır.

İlgili belgemiz çalışanların hakları ve durumlarını da kapsadığı için çalışanlarınızın bağlılıklarında da artış meydana gelecektir. Bu kapsamda da işletmedeki kazançlarınızın verimi artarken pay ortaklarınızın ve yatırımcılarınızın da şirket bünyesine bakış açısında iyileşmeler meydana gelecektir.

Son olarak belge sizlere de şeffaflık, sorumluluk, çalışan değeri gibi ekstra avantajlar kazandıracaktır.

ISO 26000 Belgesi Nasıl Alınır?Belgeyi almak için öncelikle yapmanız gereken belgelendirme kuruluşu olarak hizmet veren firmamıza başvurmaktır. Ardından uzman ekiplerimiz sizleri yönlendirecek ve süreç içerisinde tamamlamanız gereken eksikleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Son olarak gerçekleştirdiğimiz denetim ile olumlu sonuçlar aldığınızda sizler de ISO 26000 sosyal sorumluluk belgesi almaya hak kazanmaktasınız.

Hemen EKOL BELGELENDİRME´yi arayın.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 50001 Enerji Yönetim Belgesi
  ISO 50001 Enerji Yönetim Belgesi ihtiyacı olan tüm firmaların yanında olan Ekol Belgelendirme sizlere en iyi teklifleri sunmaktadır. Hemen sitemizdeki numaralarımızdan anında teklif alabilirsiniz.
 • ISO 26000 Sertifikası Nasıl Alınır?
  ISO 26000, organizasyonunuzun sosyal sorumluluğunu arttırmak için gerekli detayları sizlere sunar. Uzun süreli sosyal sorumluluk stratejisi inşa etmek istiyorsanız ISO 26000 standartlarına göre hareket etmeniz gerekir.
 • Kurumsal Sürdürülebilirlik Sistemleri
  Kurumsal Sürdürülebilirlik Sistemleri hakkında bilgi edinmek ve bu alanda ihtiyacınız olan tüm hizmetlere anında erişebilmek için hemen EKOL BELGELENDİRME firmamızı arayabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp