Sepetim Sepetim

ISO 26000 Belgesinin Faydaları

ISO 26000 Belgesinin Faydaları ile alakalı bu önemli bilgilerin yer aldığı içeriği EKOL BELGELENDİRME firmamızın kurumsal sitesinden hemen inceleyebilir ve en iyi teklifleri anında alabilirsiniz.

İşletmelere ISO 26000 belgesinin faydaları oldukça büyüktür. Günümüzde birçok firma dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çeşitli sosyal faaliyetler gerçekleştiriyor. ISO 26000 kuruluşunuzun toplumsal sorumluluklarda nasıl hareket edeceğini gösterir. İşinizin şekli ne olursa olsun, uzun vadede sosyal sorumluluk stratejisi oluşturmak isterseniz bu belgeden destek almanız gerekir. ISO 26000 her konuya müdahale etmenize destek verir.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için birçok organizasyon gerçekleştiriliyor. Sosyal sorumluluklar dünya nüfusu arttıkça devam ediyor. Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi, her büyüklükteki organizasyona rehberlik eder. İşletmelerin bulundukları sosyal çevreye olası etkilerinin en olumlu şekilde yansımasına yardımcı olur. Organizasyonun yönetiminde profesyonel bir yönetim anlayışı etkilidir. Bu nedenle sosyal sorumluluk çalışmalarında profesyonel firmalardan destek almanız önemlidir.

Sosyal sorumluluk alanında organizasyon gerçekleştiren kişiler rakiplerine karşı çok ciddi bir üstünlük sağlar. Faaliyet gösterilen her alanda organizasyon gerçekleştiren firmalar daha fazla saygı görmektedir. Benzer şekilde yeni müşterilerin işletmeye karşı sempati kazanmasını da sağlar.

Sistemin Faydaları Nelerdir?

•    Şirketlere özel sosyal sorumluluk stratejisinin oluşturulması,
•    Organizasyonların kültürel ye da siyasal ortama uyum sağlaması,
•    Çevresel konulara uygun planlar oluşturma,
•    Çalışanları ve iş ortaklarını projeye dahil etme,
•    Müşterilere güven verme,
•    Çevre uygulamaları,
•    Yerel halkı bilinçlendirme gibi konuları işlemektedir.

Günümüzde sivil toplum kuruluşları farklı organizasyonlar için firmalarla beraber iş yapıyor. Sosyal sorumluluklar dünya nüfusunun artması nedeniyle daha da önemli hale geliyor. Sosyal sorumluluk projeleri toplumun daha da gelişmesine katkıda bulunuyor.

ISO 26000 Kuruluşlara Hangi Yararları Sağlıyor?

Her kuruluş sosyal sorumluluk projelerini yapmadan önce belirli bir plan oluşturmalıdır. Bu süreçler her kuruluşun kendi değerlerine göre belirlenir. ISO 26000 yararları şu şekildedir;

•    Rakiplere karşı üstünlük elde edilir.
•    Kuruluşların sektördeki saygınlığını arttırır.
•    Yeni müşteriler kazanılır
•    Yatırımcıların bakış açısı değişir.

ISO 26000 belgesinin faydaları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Ekol Belgelendirme Türkiye ve Dünya´nın heryerinde sizlerin hizmetindedir.

ISO 26000 Nedir?

İşletmelerin başarılı olması için ekonomik etkenlerin yanında sosyal sorumluluk projelerinde de sağlıklı adımlar atmak gerekir. Günümüzde işletmelerin başarılı ve kalıcı olabilmelerinde bu projelerin önemi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Günümüzde insanlar kültürel organizasyonlara daha fazla önem veriyor. Sosyal sorumluluk projelerine dahil olan firmalar tüketicilerin ilgisini çekiyor. Gelişmiş ülkelerde sosyal sorumluluk projeleri daha fazla firma tarafından tercih ediliyor. Türkiye’de birçok işletme sosyal sorumluluk projelerine çok fazla ilgi göstermiyor. Ek maliyetlerden kaçınmak isteyen firmalar ne yazık ki insanlardan uzaklaşıyor.

Belgelendirme firmamız sosyal sorumluluk projeleri dahil birçok konuda sizlere destek veriyor. Almanız gereken belgeleri sizlere kolayca sunabiliriz ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi alanında uzman ekiplerimizle ihtiyacınız olan belgelendirme desteğini elinizin altına getiriyoruz. Bizlerle iletişime geçerek belgelendirme konusunda nitelikli çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

En uygun teklifler için Ekol Belgelendirme´yi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Ce Belge Başvurusu İçin Gerekli Evraklar
  Ce Belge Başvurusu İçin Gerekli Evraklara Ekol Belgelendirme web sitesinden erişebilir ve bu evrakların bir araya getirebilmesi için uzmanlarımızdan her zaman destek alabilirsiniz.
 • IREC Sertifikası Başvurusu
  Ekol Belgelendirme sayesinde IREC Sertifikası Başvurusu çok kolay! Kurumsal web sitemizi ziyaret ederek konu ile alakalı uzman müşteri temsilcilerimizden anında bilgi alabilirsiniz.
 • GSV Belgesi
  GSV Belgesi almak isteyen tüm firmaların ilk tercihi EKOL.. Firmanıza GSV Güvenlik Denetimlerini başarılı tamamladığınıza ve uluslararası pazarda etkili olabileceğinize nazır bu önemli belgeyi kazandırıyoruz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp