Sepetim Sepetim

ISO 26000 Danışmanlığı

ISO 26000 Danışmanlığı hakkında en uygun teklifleri, bilgileri ve diğer detayları Ekol Belgelendirme firmasının kurumsal web sitesinden alabilirsiniz.

ISO 26000 danışmanlığı, kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi hakkında detayları sunar. Sosyal sorumluluk konusunda kılavuzluk yapan uluslararası bu standardı uzmanlarla beraber oluşturmanız gerekir.

Sosyal sorumluluğa ilişkin tüm kavramlar bu standartlar üzerinden belirlenmiştir. Kurumların sahip olması gereken sosyal sorumluluk ilkeleri detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Bununla beraber kurumsal sosyal sorumluluk politikalarını da kolayca oluşturabilirsiniz. Uluslararası standartlardan biri olan ISO 26000, kurumsal sosyal sorumluluk uygulamalarının yol göstericisidir. Standardın temel amacı kurumsal sürdürülebilirlik konusunu başarılı şekilde yürütmektir.

ISO 26000 kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi standardında birçok konu ele alınıyor. Bu standardın tüm yönleriyle uygulanması için belirli bir uzmanlık gerekir. Bu nedenle, kuruluşların uzman belgelendirme firmalarından destek alması önemlidir. Firmamız kuruluşlara ISO 26000 danışmanlığı hizmeti verebiliyor. Standardın doğru anlaşılması ve amacına uygun şekilde hazırlanması için ekiplerimizle yanınızdayız.

ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi KapsamıISO 26000, kuruluşlara, toplum ve çevre faaliyetlerinde neler yapması gerektiğini gösterir. Danışmanlık hizmetlerinde bu alanda tavsiyeler verilir. Firmaların bu konudaki farkındalığını ve kabiliyetlerini ortaya koymayı başaran işletmeler sektörde bir adım öne çıkmayı başarabiliyor. ISO 26000’yı uygulayabilen şirketler hem müşteri hem de yatırımcıların daha fazla ilgisini çekebiliyor. ISO 26000, tüm kamu ve özel sektör kuruluşları tarafından uygulanabilir. Standardın temel konuları şu şekildedir;

•    Kurumsal yönetim,
•    İnsan hakları,
•    Çevre,
•    İş gücü,
•    Adil işletme,
•    Toplumsal faaliyetlerden oluşur.

ISO 26000, sisteminde tüm detaylar açık bir şekilde belirlenmiştir. Şirketler, büyüklüğü ve faaliyet alanlarına göre farklı sosyal projelerde yer alabilir. Her firmanın çalışan sayısı ve müşteri portföyü değişiktir. ISO 26000, sosyal ve ekonomik tüm olayları ele alır. İş yeri ve çalışma ortamı hakkında da detaylar bulunur. İklim değişikliği, küresel ısınma ve sürdürülebilir kaynak kullanımı gibi konular ISO 26000’nin çevresel adımlarından bir tanesidir. Standartla ilgili daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme ile en uygun fiyatlardan istediğiniz ISO Belgesine sahip olmanız mümkün, tek yapmanız gereken sitemizde bulunan telefon numaralarımızı aramak olmalıdır.

ISO 26000 Ne Demektir?Uluslararası Standartlar Örgütü 2010 yılında Sosyal Sorumluluk standardını yayınlanmıştır. Bu standart hem özel hem kamu firmaları için açıklanmıştır. Sivil toplum kuruluşları dahil, her sektörde işletme bu kuralları uygulayabilir. ISO 26000 standardına uygun şekilde hareket eden işletmeler rekabette bir adım öne çıkmayı başarıyor. Günümüzde sosyal sorumluluk kavramının tanımlanmasında farklı sesler çıkabiliyor. Birçok işletme sosyal sorumluluk projeleri tasarlayarak adımlar atmaya devam ediyor. ISO 26000 standardı atılacak sosyal adımlarda sizlere yol gösteriyor. ISO 26000 standardı her büyüklükte sektöre hitap ediyor.

ISO 26000 standardı işletmelere birçok alanda destek veriyor. Standartların sağlıklı bir şekilde işlenmesi için uzmanlardan destek almanız gerekir. Biz bu konuda uzmanlarımızla yanınızda olmaya devam ediyoruz. ISO 26000 standardını kurarken tüm başlıkları ele alıyor ve sağlıklı şekilde uygulanmasını sağlıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek en iyi şekilde sosyal faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En uygun fiyatlar, en iyi teklifler için Ekol Belgelendirme müşteri temsilcilerine ulaşın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 14064 Faydaları
  ISO 14064 Faydaları ile ilgili Ekol Belgelendirme danışmanlarının hazırlamış olduğu bu içeriğe gelin yakından bakalım! Ardından ihtiyacınız olan bu önemli sertifika için bizi arayabilirsiniz.
 • Teknik Dokümantasyon Hangi Bilgi ve Belgeleri İçermeli?
  Ekol Belgelendirme´de aradığın tüm yanıtlar var. Teknik Dokümantasyon Hangi Bilgi ve Belgeleri İçermeli? sorusunun yanıtını bugün kurumsal sitemizde sizlere sunduk.
 • Sorumlu Kaynak Kullanımı Denetimi URSA Danışmanlık Hizmeti
  Sorumlu Kaynak Kullanımı Denetimi URSA Danışmanlık Hizmetimiz ile sizlerin karşısındayız. Türkiye´nin en iyi danışmanlarının yer aldığı Ekol Belgelendirme aracılığı ile URSA Danışmanlık faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp